Dodaj do ulubionych

wesele w Hotel Restauracja Esperanto

08.12.09, 16:52
Witam
Planujemy wesele w 2010 czy może ktoś coś słyszał na temat
Esperanto, byłam oglądać salę i jest piękna, no i ten ogródek,
zastanawiamy sie nad weselem wlasnie tam, bedziemy miec gosci i
zalezy nam tez na hotelu. Prosze o opinie
Obserwuj wątek
    • yoasia27 Re: wesele w Hotel Restauracja Esperanto 01.02.10, 20:55
      witam, ja tez bylam ogladac to miejsce pod kontem wesela, sala super
      pokoje tez, ale nie wiem co z obsluga i jedzeniem, czy ktos ma
      jakies informacje na temat jakosci i ilosci jedzenia jakie tam
      podaja?...slyszalam ze jest go mało:(...prosze o odpowiedz..moze
      jakis swidniczanin ma jakies info? pozdrawiam
      • dorel13 Re: wesele w Hotel Restauracja Esperanto 05.02.10, 16:23
        witam dziewczyny własnie szukam miejsca na wesele i przypadkowo
        wpadłam na strone tego hotelu.Na zdjęciach jest cudowny ciekawa
        jestem czy w rzeczywistości też zrobiłby na mnie takie wrażenie:-)
        Czy ktoś organizował już wesele w tym hotelu? Bardzo prosze o opinie
        • yola.1 Re: wesele w Hotel Restauracja Esperanto 07.02.10, 22:13
          Witam dziewczyny
          byłam tam na wesele 30.01. i powiem wam, że bylo super, sala
          cudowna, obsługa super, jedzonko bardzo smaczne i wcale nie malo,
          nie mozna bylo tego przejesc, widze ze bardzo sie staraja, jedynie
          co to orkiestra ble, ale to nie ich wina (zamawiali ja Mlodzi),
          jezeli bede wychodzic za maz to na pewno tam.
    • karola0830 Re: wesele w Hotel Restauracja Esperanto 03.09.10, 19:58
      WITAM SERDECZNIE NASZ SLUB ODBYL SIE W HOTELU ESPERANTO 31.LIPCA 2010 I NIE MA
      SLOW KTORE MOGA OPISAC MOJ ZACHWYT I WDZIECZNOSC DLA WSZYSTKICH LUDZI Z
      OBSLUGI, KTORZY CALYM SERCEM PRZYCZYNILI SIE DO TEGO ABY TEN DZIEN BYL WYJATKOWY.
      W SZCZEGOLNOSCI DZIEKUJE PANI ANI ODPOWIEDZIALNEJ ZA SPRAWY ORGANIZACYJNE...DZIEKI
      NIEJ BYLAM SPOKOJNA, ZE WSZYSTKO ODBEDZIE SIE ZGODNIE Z PLANEM:) W JEJ RECE
      POWIERZYLAM PRZEBIEG CALEJ IMPREZY...DYSKRETNIE SIE KONSULTOWALYSMY I BYLAM
      ZACHWYCONA JEJ PROFESJONALIZMEM:) KOLEJNA OSOBA PANI BARBARA ( WLASCICIELKA
      HOTELU)...MOGLA BYM MOWIC DZIEKUJE TYSIACE RAZY, ALE TO I TAK BEDZIE MALO...CIEPLA,
      OTWARTA NA PROPOZYCJE BARDZO POMOCNA I CO ZA TYM IDZIE POSIADAJACA OGROMNE
      DOSWIADCZENIE W TYM TEMACIE....NAPRAWDE PANI BASIU DZIEKUJEMY Z CALEGO SERCA!!
      CZYTALAM WCZESNIEJSZE OPINIE NA TEMAT NP OBAW DOTYCZACYCH JEDZENIA:)...PROSZE MI
      UWIERZYC DLUGO BEDZIECIE WSPOMINAC TO CO BEDZIE NA STOLACH:)...JESZCZE JEDNO
      ILOSCI NIE DO PRZEJEDZENIA:) JA JUZ Z MOIM OBECNYM MEZEM GORACA I Z PELNA
      ODPOWIEDZIALNOSCIA SLOW POLECAMY HOTEL ESPERANTO...Z JEDNEJ STRONY
      PROFESJONALIZM Z DRUGIEJ ATMOSFERA JAK W DOMU:) NASZ SLUB BYL TAKI O JAKIM
      MARZYLISMY...PEIKNE ELEGANCKIE MIEJSCE I OBSLUGA, KTORA JEST, WIDZI WSZYSTKO, ALE
      JEJ NIE WIDAC:):):):)TEN DZIEN DZIEKI TYM OSOBA BYL JAK BAJKA!!JESLI KTOS JEST
      ZAINTERESOWANY ZDJECIAMI SALI ( dodatkowymi, poniewaz czesc jest na stronie) CHETNIE
      PRZESLE....MOJ ADRES karolina.galas1@wp.pl
    • adziorek85 Re: wesele w Hotel Restauracja Esperanto 14.11.10, 20:05
      Witamy! 25.09.2010 w Hotelu Esperanto odbylo sie Nasze przyjecie weselne na 180 osob. Chcielismy serdecznie podziekowac za doskonala organizacje calego przyjecia, bardzo zroznicowany i przepyszny catering, wspaniala obsluge, ktora z usmiechem na ustach dbala o Naszych gosci. W szczegolnosci chcielismy podziekowac Pani Basi (wlascicielce hotelu) za kreatywnosc, dobre rady oraz mozliwosc wcielenia wlasnych pomyslow. Pokoje hotelowe byly dobrze przygotowane, lsnily czystoscia. Hotel Esperanto jest miejscem do ktorego chetnie bedziemy powracac. Jesli mielibysmy organizowac kolejna duza impreze to tylko tam. Polecamy!!!!!
    • przem-ek68 Re: wesele w Hotel Restauracja Esperanto 11.05.11, 17:23
      Moja znajoma tam pracowała. Czego się nasłuchałem na temat tego hotelu <wow>.
      Byłem tam raz i podali mi sałatkę ze spleśniałymi kiełkami, wiec wiem, że na pewno tam nie wrócę.
      Nie ryzykowałbym robić tam wesela, ale to tylko moje zdanie. :)
    • kl.zn Re: wesele w Hotel Restauracja Esperanto 17.04.14, 10:36
      A my mieliśmy komunie w Esperanto 2 lata temu i absolutnie nie jestem zadowolona ilościami jedzenia jakie pojawiły się tam, wszystko było wydzielone, jak pojawiło się na stole to wyglądało to tak jakby stół był pusty. Kiedy zeszła jakaś surówka, ziemniaki to nie donosili, bo były określone jej ilości. Bałam się wziąć więcej na talerz, żeby nie było sytuacji, że zabraknie dla innego gościa.

Obsługa OK, podobnie oprawa z firmą, która zajmowała się dziećmi, tu było super, ale chyba większa część kwoty jaką płaciło się za max zestaw (ok. 100zł) poszła właśnie na tę firmę, bo na jedzenie to nie.

Goście byli głodni.
      Podobną opinię mam od koleżanki, która była na jednym z wesel w tym hotelu, ludzie byli głodni, sztuki krokietów wyliczone i to nie było wynikiem oszczędności ze strony zapraszającej, ale pani właścicielka podobno ma takie fazy, że jak już widzi, że interes się kręci to zaczyna znowu przy oszczędzać na pewnych rzeczach.

Za rok znowu komunia i na pewno moja noga już tam nie postanie.

W ub. roku byłam tam na szkoleniu, wszyscy marznęli, bo hotel nawet nie pomyślał by włączyć ogrzewanie, szkoda kasy.
      • aga.821 Re: wesele w Hotel Restauracja Esperanto 19.05.14, 11:57
        Dnia 18.05.2014 mogliśmy uczcić dzień I Komunii św. naszego syna w Restauracji Hotelu Esperanto. Dzięki tej firmie ten jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu naszego dziecka stał się dla niego jeszcze piękniejszy. Cały zespół postarał się o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Goście byli zachwyceni dekoracją stołu, jedzeniem i bardzo miłą obsługą. Warto nadmienić, że dużym atutem jest to, że firma zapewnia dzieciom gry i zabawy pod opieką profesjonalnych animatorów. Z pewnością to firma godna polecenia. Polecamy wszystkim, którzy szukają miejsca, w którym będą czuć się wyjątkowo. W skali 1-10 całokształt firmy oceniamy na 10.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka