Dodaj do ulubionych

omijajcie salon AGFA w Rynku świdnickim

28.07.10, 20:48
Drodzy Państwo,

Omijajcie szerokim łukiem salon AGFY, który znajduje się w świdnickim Rynku.
AGFA IMAGE CENTER.
Oddałam do wywołania piękną sesję zdjęciową, którą zrobiła mojej córeczce
znana świdnicka fotografka - artystka plastyczka. To, co otrzymałam, było
żenujące i nawet byle jaki fotograf-amator po prostu wstydziłby się. zamiast
np. całej postaci, była widoczna na zdjęciu część twarzy, lub twarz bez ucha
itp. Zapłaciłam za te niedoróbki 179 zł. Po zauważeniu wad, zaraz zgłosiłam
się do salonu - ku mojemu zdziwieniu, nie dość że nie próbowano rozwiązać
sytuacji, to obsługująca, kompletnie niekompetentna pani była arogancka. Na
prośbę, a kontakt z kierownikiem odpowiedziano mi, że jest tylko raz w
tygodniu, chociaż wyraźnie słyszalny był na zapleczu. Po 1 h pan ten zadzwonił
do mnie i powiedział, że mam się stawić w ciągu 30 min u niego, ponieważ ...
on nie ma czasu. Na moją prośbę, aby spotkanie przesunąć, kierownik (nie
przedstawił się niestety z nazwiska)zaczął krzyczeć na mnie i obrażać mnie.
Byliśmy jeszcze dwukrotnie w tym salonie, w celu rozwiązania sytuacji. Nic to
nie dało.
Reasumując: zdjęcia puszczono z automatu, nie patrząc się, czy jest to całość,
czy nie. Nieuczciwie zrobiono większą ilość kopii zdjęć wielkoformatowych, za
które, nie wiedząc o tym, zapłaciliśmy. Obsługa jest skrajnie niekompetentna.
Kierownik salonu (ten sam właściciel ma salony we Wrocławiu i Wołowie) jest
arogancki.
Z daleka. Nie dajcie się oszukać.
Obserwuj wątek
    • daw-son Re: omijajcie salon AGFA w Rynku świdnickim 31.07.10, 16:42
      Dołączam się do apelu. Jakieś pół roku temu daliśmy do wywołania około 600 zdjęć
      z naszego ślubu. Zdjęcia były marnej jakości, a obsługa obrażała nas swoimi
      komentarzami. Po kilku dniach łaskawie zwrócili nam pieniądze.
      Omijajcie szerokim łukiem, szkoda zdrowia i pieniędzy.

Pozdrawiam

Dawid
    • zyrafa24 Re: omijajcie salon AGFA w Rynku świdnickim 13.01.11, 20:03
      polecam kazimierz jurewicz. jest nietani ale z pasją podchodzi do tematu. oglądałem setki jego prac... jest mistrzem
    • robinsgirlfriend Re: omijajcie salon AGFA w Rynku świdnickim 15.01.11, 19:11
      Sprawa jest już raczej przedawniona,jednak czytając te posty nie mogę nie zareagować,bowiem zdziwiona jestem niezmiernie ich treścią, negatywnym ładunkiem emocjonalnym i oskarżeniami skierowanymi pod adresem tegoż salonu.Wszystko to dlatego,iż mam diametralnie inne doświadczenia związane z tym tematem.Jestem oddaną klientką tego zakładu,usatysfakcjonowaną trwale z wykonywanych dla mnie usług fotograficznych.Swoje zamówienia realizuję tam od początku istnienia zakładu,i choć obsługa się przez te bodajże 5 lat zmieniała,zawsze obsługiwana byłam i jestem profesjonalnie i uprzejmie.Swoim znajomym polecałam tamtejsze usługi,z których aktualnie korzystają,i również nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń.A jeżeli nawet coś jest wg.mnie do minimalnej poprawki,bo wiadomo,zawsze coś może być lepsze niż jest,sugeruję to Pani realizującej moje zlecenie i ona ich dokonuje bez problemu.Także może te 2 przypadki,Pani i Pana poniżej to jakieś błędy,niedociągnięcia,które wszędzie,w każdej firmie mogą się zdarzyć.Ale to nie powód od razu,żeby "wieszać psy'' i zachęcac innych do korzystania z tamtejszych usług,niszcząc przy okazji życie osobie tam pracującej...
      Co zaś do Pana,bywającego tam raz w tygodniu,domniemanego kierownika,zgodzę się,że jest bardzo nieprzyjemną i arogancką osobą.Niejednokrotnie byłam świadkiem tego jak chamsko odnosi się do swoich pracowników.Parę razy zwróciłam mu na to uwagę.
      Jednak co do usług,nie mam żadnych zastrzeżeń (a znam się na rzeczy,bo fotografią zajmuję się profesjonalnie od lat), jestem zadowoloną stałą klientką AGFY i nią pozostanę.Pozdrawiam ;)
    • tgb5 Re: omijajcie salon AGFA w Rynku świdnickim 18.01.11, 13:51
      gdy chcę mieć wywołane zdjęcia tak jak sobie wymarzyłem to sobie sam kadruję, nie wyobrażam sobie dać zdjęcia do wywołania nie dostosowane do wymiaru... zawsze wtedy jest ryzyko że się utnie coś na czym akurat mi zależy, sprzedawca nie musi znać mojego gustu...
    • daw-son Re: omijajcie salon AGFA w Rynku świdnickim 19.01.11, 22:59
      To rzeczywiście nasze doświadczenia są zdecydowanie różne. Dostarczyliśmy Panu kilkaset zdjęć do wywołania - jak pisałem okazały się marnej jakości. Miejsce to wybraliśmy ponieważ było tańsze od Foto-hitu w Rynku. Przed złożeniem reklamacji z tym samym nośnikiem, na którym były zdjęcia poszliśmy do Foto-hitu właśnie. Wywołaliśmy kilka zdjęć dla porównania i pokazaliśmy Panu obsługującemu nas w AGFA, że na tych właśnie zdjęciach kolory są takie jak być powinny. Dodam, że na zdjęciach wywołanych w AGFIE zielone zdjęcia w parku latem wyglądały jak jesienne - tragedia. Po pokazaniu wywołanych zdjęć z Foto-hitu szanowny Pan sprzedawca z wielkimi pretensjami powiedział, że go oszukaliśmy i przerobiliśmy zdjęcia tak aby kolory były wyraźniejsze. Wcześniej próbował nam udowodnić, że mają małą rozdzielczość co było nieprawdą. To był tylko początek całej historii, bo później nastąpiły obelgi w naszym kierunku. Tragedia. Jeszcze raz przestrzegam. Możliwe, że zmieniła się obsługa lub trafiliśmy na zły dzień, lecz nic nie tłumaczy takiego zachowania.
      Zdjęcia były wykadrowane, gotowe do wywołania - nic prostszego dla profesjonalisty.
      Omijajcie szerokim łukiem ten salon.
      • robinsgirlfriend Re: omijajcie salon AGFA w Rynku świdnickim 20.01.11, 08:22
        Załoga się zmieniła.A Pan,który potraktował Cię w ten sposób to zapewne szef,którego miałam również i ja nieprzyjemność poznać.Jest znany ze swej wyjątkowej arogancji i chamstwa...
        Co do zdjęć,robiłam tam ostatnio swoje czarno-białe,przygotowane,wykadrowane.Jestem zadowolona:)
    • tgb5 Re: omijajcie salon AGFA w Rynku świdnickim 01.03.11, 12:58
      Cofam to co pisałem wcześniej. Również zachęcam do skorzystania z usług innych zakładów fotograficznych, a w rynku jest ich pełno. Tym razem mi również spiep.... zdjęcia. Nie dość że bardzo długo na nie czekałem, podobno ciągle psuje się maszyna, to jeszcze były źle zrobione, jakość okropna.

Broniłem tego sklepu, ale teraz się zgadzam z moimi przedmówcami... żenada, jakość usług i obsługi klienta się STRASZNIE POGORSZYŁA.
      • kaespa Re: omijajcie salon AGFA w Rynku świdnickim 29.03.11, 11:31
        Dobrze wiedziec, dzieki za ostrzezenie
      • whitemonia Re: omijajcie salon AGFA w Rynku świdnickim 05.04.11, 16:27
        Często tam chodzę i faktycznie obsługa się zmieniła,ale jest tam teraz taka miła Pani ,szczupła blondyneczka i uważasz,że się obsługa pogorszyła?Była kiedys tam taka wysoka chyb a w jakis rudych włosach to może faktycznie trochę niekompetentna,ale pewnie się uczyła:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka