Dodaj do ulubionych

Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru...

15.05.06, 08:30
Czy znacie jakieś miejsca w Świdnicy, gdzie można napić się dobrego piwka,
kawki, winka, posłuchać niezłej muzy, potańczyć??? Jestem tu nowa, więc
wszystkie trakie informacje są dla mnie bezcenne;)
Obserwuj wątek
    • olakolodziej Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 18.05.06, 10:04
      Nie wierzę, że w takim pięknym mieście nie ma miłego miejsca na spędzenie
      wieczoru...:( Napiszcie, gdzie wychodzicie wieczorkiem? Są tu chyba jakieś miłe
      i klimatyczne knajpki.....
      • ankieta95 Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 19.05.06, 09:43
        Zależy jakie miejsca uważasz za klimatyczne, w jakim jesteś wieku, Olu i z kim
        wychodzisz... Jeśli potańczyć, to Ci nie doradzę, ale podobno mamy najlepszą
        dyskotekę na Dolnym Śląsku (jak mówi reklama) ;) "Climax" na Armii Krajowej.
        Jeśli chcesz wyjść ze znajomymi na drinka, to "Alex" koło zalewu, "Gryf" na Pl.
        Grunwaldzkim, a ostatnio polecam knajpkę "Hetman" w piwnicy przy ul. Pułaskiego,
        choć jest trochę mała, ale "klimaciarska". Jeśli chcesz wyjść z chłopakiem, to
        kulturalnie jest w Klubie "Bolko" na pl. Grunwaldzkim (nad "Gryfem") fajną
        klasykę tam puszczają, nie ma chamstwa i nie wolno palić (jedynie na korytarzu),
        jest darmowa szatnia, wygodne fotele i spokój. Polecam też mało popularną "Cafe
        7" przy Kościółku Pokoju z frantastycznym ogródkiem piwnym. Ja raczej bywam we
        Wrocławskich lokalach, ale te, które wymieniłem, są godne polecenia, jak sądzę
        możesz śmiało się tam wybrać ze znajomymi, jeśli takowych masz już w Świdnicy.
        Pozdrawiam i udanej zabawy.
      • ankieta95 Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 19.05.06, 09:45
        Aha, dobre winko tylko w "Cafe 7", a dobrego piwka już nie uświadczysz,odkąd
        Pilsener Urquell jest rozlewany w Poznaniu - po dobre piwo trzeba jechać do
        Czech ;( Kawy nie pijam :))
        • olakolodziej Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 22.05.06, 10:11
          Bardzo, bardzo dzięki za odpowiedz:)
          Ja właśnie też zazwyczaj bawiłam się ze znajomymi we wroclawskich klubach, bo z
          tamtąd do Świdnicy trafiłam. Świdnicy nie znam jeszcze prawie wcale (umiem
          dojechać z Rynku do domku:)), ale mam nadzieję, że już wkrótce się to zmieni:)
          Niestety narazie czekają nas(mnie i mojego mężczyznę)samotne wojaże, bo nie
          znamy tu jeszcze nikogo:(....ale pozdrawiamy wszystkich serdecznie:)
        • olakolodziej Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 22.05.06, 11:03
          ankieta95 napisała:

> Aha, dobre winko tylko w "Cafe 7", a dobrego piwka już nie uświadczysz,odkąd
          > Pilsener Urquell jest rozlewany w Poznaniu - po dobre piwo trzeba jechać do
          > Czech ;( Kawy nie pijam :))
          Dobrze, że mój mężczyzna pracuje w hurtowni alkoholi, więc w razie potrzeby
          jestem zaopatrzona w piwko:)... a, że za kawą podobnie jak Ty nie
          przepadam...nie będę ubolewać za brakiem danych;)Jeszcze raz pozdrawiam:)
          • andre57 Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 28.06.06, 07:26
            Też jestem tu nowy, mieszkam od 3 lat, żonaty, "dojrzały".Potańczyć jeździmy do
            Szczawna, do teatru do Wałbrzycha, do Kina do Wrocławia kiedy leci jakiś hit,
            na kawki do Zagórza, na wycieczki samochodowe do Skalnego Miasta w Czechach (50-
            60 km)gdzie są urokliwe formacje skalne. Jak potrzebuję sam na piwko (żona nie
            jest chętna na kufelek) to idę do Tesco po małego Grollsch"a bo półlitrowe piwa
            są mi zbyt duże.
    • maugohaha Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 19.12.06, 12:39
      polecam Kurną Chatę, na rynku obok rossmana, przepyszne ziemniaczane kuleczki,
      spokojny klimat, ceny naprawdę tanio jak na takie jedzonko:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka