Dodaj do ulubionych

Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru...

15.05.06, 08:30
Czy znacie jakieś miejsca w Świdnicy, gdzie można napić się dobrego piwka,
kawki, winka, posłuchać niezłej muzy, potańczyć??? Jestem tu nowa, więc
wszystkie trakie informacje są dla mnie bezcenne;)
Obserwuj wątek
      • ankieta95 Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 19.05.06, 09:43
        Zależy jakie miejsca uważasz za klimatyczne, w jakim jesteś wieku, Olu i z kim
        wychodzisz... Jeśli potańczyć, to Ci nie doradzę, ale podobno mamy najlepszą
        dyskotekę na Dolnym Śląsku (jak mówi reklama) ;) "Climax" na Armii Krajowej.
        Jeśli chcesz wyjść ze znajomymi na drinka, to "Alex" koło zalewu, "Gryf" na Pl.
        Grunwaldzkim, a ostatnio polecam knajpkę "Hetman" w piwnicy przy ul. Pułaskiego,
        choć jest trochę mała, ale "klimaciarska". Jeśli chcesz wyjść z chłopakiem, to
        kulturalnie jest w Klubie "Bolko" na pl. Grunwaldzkim (nad "Gryfem") fajną
        klasykę tam puszczają, nie ma chamstwa i nie wolno palić (jedynie na korytarzu),
        jest darmowa szatnia, wygodne fotele i spokój. Polecam też mało popularną "Cafe
        7" przy Kościółku Pokoju z frantastycznym ogródkiem piwnym. Ja raczej bywam we
        Wrocławskich lokalach, ale te, które wymieniłem, są godne polecenia, jak sądzę
        możesz śmiało się tam wybrać ze znajomymi, jeśli takowych masz już w Świdnicy.
        Pozdrawiam i udanej zabawy.
        • olakolodziej Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 22.05.06, 10:11
          Bardzo, bardzo dzięki za odpowiedz:)
          Ja właśnie też zazwyczaj bawiłam się ze znajomymi we wroclawskich klubach, bo z
          tamtąd do Świdnicy trafiłam. Świdnicy nie znam jeszcze prawie wcale (umiem
          dojechać z Rynku do domku:)), ale mam nadzieję, że już wkrótce się to zmieni:)
          Niestety narazie czekają nas(mnie i mojego mężczyznę)samotne wojaże, bo nie
          znamy tu jeszcze nikogo:(....ale pozdrawiamy wszystkich serdecznie:)
        • olakolodziej Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 22.05.06, 11:03
          ankieta95 napisała:

> Aha, dobre winko tylko w "Cafe 7", a dobrego piwka już nie uświadczysz,odkąd
          > Pilsener Urquell jest rozlewany w Poznaniu - po dobre piwo trzeba jechać do
          > Czech ;( Kawy nie pijam :))
          Dobrze, że mój mężczyzna pracuje w hurtowni alkoholi, więc w razie potrzeby
          jestem zaopatrzona w piwko:)... a, że za kawą podobnie jak Ty nie
          przepadam...nie będę ubolewać za brakiem danych;)Jeszcze raz pozdrawiam:)
          • andre57 Re: Ciekawe miejsca na spędzenie wieczoru... 28.06.06, 07:26
            Też jestem tu nowy, mieszkam od 3 lat, żonaty, "dojrzały".Potańczyć jeździmy do
            Szczawna, do teatru do Wałbrzycha, do Kina do Wrocławia kiedy leci jakiś hit,
            na kawki do Zagórza, na wycieczki samochodowe do Skalnego Miasta w Czechach (50-
            60 km)gdzie są urokliwe formacje skalne. Jak potrzebuję sam na piwko (żona nie
            jest chętna na kufelek) to idę do Tesco po małego Grollsch"a bo półlitrowe piwa
            są mi zbyt duże.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka