Dodaj do ulubionych

Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja????

17.05.06, 23:27
Witam!

Chcę kupić mieszkanie w Świdnicy.

Jaka jest najlepsza lokalizacja (bezpieczeństwo, otoczenie itp.)
Jakich dzielnic czy rejonów lepiej unikać?!?

Za ewentualne odpowiedzi z góry dziękuję!

Pzdr!
Obserwuj wątek
    • milkowski Re: Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja 19.05.06, 08:45
      Uważam, że stare dzielnice położone po prawej i lewej stronie ulicy
      Wałbrzyskiej.
      • pepsicoco Re: Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja 13.06.06, 12:42
        a co powiecie na Rynek?Dobrze sie tam mieszka?
        • antmac Re: Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja 13.06.06, 13:28
          rynek odradzam, ale tak jak bylo napisane w poprzednim poscie - rejon ulicy
          Walbrzyskiej, Lesnej. Jezeli chodzi o inna lokalizacje to Warszawska, Wodna,
          Mieszka i Nadbrzezna
          • claspo Re: Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja 20.06.06, 19:21
            powódź stulecia już była, to te ostatnie ulice można polecać :)
            • ypsilon Re: Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja 23.06.06, 08:10
              To było w poprzednim stuleciu, teraz wszystko przed nami :)
              • antmac Re: Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja 23.06.06, 08:35
                z tą powodzią to lekko przesadziliście, było trochę strachu ale na tym się
                skończylo ;)
                • claspo Re: Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja 26.06.06, 23:22
                  thx, wolę nie bać się nawet trochę, że moje mieszkanko moze być odnogą rzeki :)
                  • ypsilon Re: Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja 27.06.06, 08:02
                    ja to przerabiałam, uczucie niezbyt przyjemne; nie polecam ;)
                    • claspo Re: Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja 27.06.06, 09:10
                      deszczyk balkon zalał czy kratkę ściekową zatkało?
                      • ypsilon Re: Mieszkanie w Świdnicy - najlepsza lokalizacja 05.07.06, 17:37
                        powódź '97 - dom na terenach zalanych, ale jeszcze w miejscu suchym, przez dwa
                        tygodnie nie miałam do niego dostepu;
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka