Dodaj do ulubionych

Wstałem, ale...

11.01.10, 10:58
Wszędzie biało , biało za oknem , biało w łóżku , nawet w tv pokazują śnieg i
dziwią się .
Dlatego nie odbiegając od kolorytu dnia wypiję szklankę mleka i dalej zalegnę
w łóżeczku . Skll, za wszystkich brodzących w białym puchowym trenie , tylko
nóżek nie przeziębcie . big_grin
Obserwuj wątek
    • xy.5 Re: Wstałem, ale... 11.01.10, 12:04
      Jakie błogie lenistwo,ale nie zazdroszczę,ja już się wyspałam wcześniej.
      • polnaro Re: Wstałem, ale... 11.01.10, 14:32
        Obiecujesz siedzieć na poczcie, a wylegujesz się....., ech, szkoda słów.
        • sagittarius954 Re: Wstałem, ale... 11.01.10, 15:13
          Melduję - podczas leniuchowania na poczcie nic ważnego nie zaszło big_grin
          To co, idę dalej leniuchować big_grin
          • super222 Re: Wstałem, ale... 11.01.10, 18:20
            www.youtube.com/watch?v=53JkKKeLgY4
            • super222 Re: Wstałem, ale... 11.01.10, 18:21
              Dla tych, co...lubią spać.
              • polnaro Re: Wstałem, ale... 11.01.10, 22:29
                Czas wstać, nocna zmiana się rozpoczęła.
                • super222 Re: Wstałem, ale... 12.01.10, 07:49
                  Czas wstawać, nocna zmiana się rozpoczęła
                  piszesz polnaro o godzinie 22 z minutami.

No ...masz rację, tylko, że nocne forumowiczów
                  rozmowy odbywają się na forach zamkniętych, a tam
                  dostęp tylko dla *wybrańców*. Nie wszystkim
                  *maluczkim* godny jest wstęp do *królestwa forumowego*.
                  Ciekawe, czy gdyby tak sobie ten *zydelek* kupić
                  i podłożyć, to by się sięgnęło klamki?
                  Ja już jestem prawie zmęczona, bo takie *skamlenie
                  do drzwi* potężnie wyczerpuje, a rezultaty żadne.

Amapola zadała konkretne pytanie, a odpowiedź zaskoczyła
                  nawet mnie - tłuka forumowego -otóż bohaterowie
                  są zmęczeni,
                  co w moim mniemaniu uważa się
                  bywających tutaj za kompletnych idiotów.
                  Życzę miłego dnia. Byle do wiosny.
                  https://emoty.blox.pl/resource/breakpc2.gif
                  • polnaro Re:Super 12.01.10, 11:13
                    Nie przeżywaj każdej wypowiedzi odnosząc ją do siebie.
                    Może to zmęczenie, czy ....., jak tam zwał, tak zwał, bierze się z tego,
                    że brak tu napływu aktualnych 50-ciolatków, a stara gwardia już zwyczajnie
                    "wyrosła"?
                    Zresztą wszystko ma swój koniec. Nie będzie z kim tu porozmawiać, to też
                    odejdziemy, ja tu nawet pustostanu nie zostawię; nie dostałam M-2.
                    Naprawdę nie możesz dopukać się do wybranego zamkniętego forum?
                    Dobrze, że uprzedziłaś, nie będę narażała się na traumę.
                    • sagittarius954 Re:Super 12.01.10, 12:51
                      Jak jest dwóch forumowiczów to i forum istnieje . Wymieniają się przecież
                      spostrzeżeniami i opiniami . A nie o to chodzi na forum ?
                      Prawda , tylko kto ma te wątki zakładać na forum . Jak nikomu sie nie chce smile
                      Polnaro, ale twoje posty zostają , one są najważniejsze smile
                      A super tyle razy ogień wznieciła ,że fora zamknięte aż sie boją pożogi smile
                      W gruncie rzeczy na tym forum masz miejsce , pisz ja Ci zawsze odpowiem smile
                      • super222 Re*pro forma*..... 12.01.10, 18:40
                        >A super tyle razy ogień wznieciła, że
                        fora zamknięte aż się boją pożogi<
                        - Sagittariusie954 toż to najfajniesza ocena,
                        jaka zdarzyła mi się na początku nowego roku.
                        To przez ten mój temperament...big_grin.
                        Jak już idę, to na całość. Jednakże nie można
                        powiedzieć, że komuś ubliżałam - prawda?
                        A ogień wzniecać to powinność kobiety - zawsze,
                        bez względu na wiek. big_grin

>W gruncie rzeczy na tym forum masz miejsce,
                        pisz ja ci zawsze odpowiem< - napisał w dalszej
                        części postu.
                        Muszę, ja wiem, że muszę zostać i pisać, bo
                        forum straciło by *dziewcznę do bicia*, a w każdym
                        mieszczańskim społeczeństwie, taka osoba być musi.

Sagittariusie954 ja także dorastam (jak wyraziła się
                        polnaro), przez rok obijania mnie na tym forum,
                        posiadłam jakąś wiedzę i słowo daję, postaram się
                        ją spożytkować. Zapewniam cię, że nauki jakie mi
                        serwowałeś dobrze zapisały się w mojej pamięci. sad
                        • polnaro Re: Re*pro forma*..... 12.01.10, 19:13
                          I skąd ta smutna mina na końcu? Wiedza kosztuje w tych czasach komercji,
                          a dostajemy ją tu całkiem za friko od siebie wzajemnie.
                          Mnie to ostatnio korepetycji nie oszczędzono, no i czytam co piszę, a nie klik i
                          poszedł byk smilesmile
                        • sagittarius954 Re: Re*pro forma*..... 12.01.10, 21:31
                          No nie wiem czy taka fajna , staram się unikać ocen bezpośrednich , bo mogą
                          ukłuć . A zdecydowane ukłucie kobiety skutkuje kontratakiem . Ponieważ
                          ostatecznie ja się kończę to możesz mnie oskubać od góry do dołu , zezwalam smile
                          Oczywiście nie zamierzam cofać się do tyłu , idźmy do przodu to jest o wiele
                          bardziej konstruktywne działanie i daje o wiele więcej zadowolenia .
                          Niestety czasami wy kobiety zapominacie ,że strażakiem każdy mężczyzna woli być
                          przez moment a nie cały czas . I wypraszam to sobie, ale nigdy w moim odczuciu
                          nie byłaś dziewczyną do bicia , a jedynie przyjąłem kurs zwracania ci często
                          uwagi abyś dostosowała swoje posty do tendencji tu na tym forum i proszę skutek
                          jest . Obrażasz się coraz mniej, można z Toba podyskutować bez wchodzenia w
                          sfery osobiste . Potrafisz odpowiedzieć bez szczypania ,ale w twoich postach
                          widać że starasz się zastanawiasz nad odpowiedzią , ba cenzurujesz ją sama . Nie
                          jest to tylko moja zasługa , nie . Osobiście chciałem ,aby można było powiedzieć
                          coś nie zawsze popularnego i pod publiczkę ,ale też nie może to wpływać na
                          odbiór samego piszącego . To jak rozmowa przy stole na imieninach . Staramy się
                          być mili i nie zachłystujemy się każdym kęsem , ale też odpowiadamy zwracającemu
                          się do nas lub staramy się podtrzymac rozmowę nawet jak ona nie za bardzo klei
                          się .
                          Super możesz wiele , masz otwartą kartę a ja jestem przeciwnikiem banowania ,
                          lubię równość na jednym poziomie . Ty oczywiście masz zdanie przeciwstawne do
                          mojego . wierz mi , jesli mówię lubię to nie cukrzę super . Stałaś się częścią
                          tego forum czy chcesz czy nie , tak jak wiele innych osób .Może już zakończę na
                          dzisiaj , kto słyszał pisac takie epistoły wieczorem kiedy w tv tyle różności a
                          biała pościel tak nęci . Pozdrówka zdrapko , niech ci się wiedzie i wreszcie
                          niech jakieś forum tajne przyjmie Twoje pukanie . Opłaci się , im na pewno .
                          Internetowe całusy . Hmmm ...,Po prawdzie to i prawdziwymi obdarzyłbym cię
                          siarczyście i sypko , ale co na wiosnę to na wiosnę a zimą to zimą smilekiss)big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                          • super222 Re: Re*pro forma*..... 12.01.10, 22:06
                            Sagittariusie -
                            - jak w dobrym kryminale.
                            Zaczyna się od trzęsienia ziemi,
                            a następnie napięcie wzrasta. ;D
                            Mocne i ... dobre.
                            • anoagata Re: Re*pro forma*..... 12.01.10, 22:57
                              Tak tu pięknie!!!komentarz ciśnie,że aż.... ale ta biała pościel czeka...,to
                              jest takie superanckie,po prostu chyba spać nie będę.
                • polnaro Re: Wstałem, ale... 12.01.10, 13:22
                  To, że na Ciebie można liczyć /na Natlę także/ wiem od ...., no, bardzo dawna.
                  Super ma charakterek, mnie też łatkę wszyła nieraz, ale to ona mnie wyleczyła z
                  pisania "jak miło i śłonecznie w mojej pipcielunci".
                  Zresztą masz rację, pracowitych nie widać.
                  Mamy chęć do obgadania różnych problemów, ale coraz bardziej boimy się
                  internetu, no cóż, jest tak i już, dlatego może takie tylko pogaduszki na długo
                  nie wiążą stałego grona, bo chyba nie są prawdziwym powodem nożyce "poziomu".
                  • natla Re: Wstałem, ale... 12.01.10, 13:28
                    Polnarko, my nie boimy się netu, tylko złośliwych ludzi. Jakoś
                    dawniej takich nie było, a jak byli, to się ich banowało. Trudno
                    pisać od serca o jakimś problemie, kiedy za plecami złośliwiec stoi.
                    Uważam, ze to jedyny powód odejścia wielu ludzi, nawet już spośród
                    nowych zaaklimatyzowanych.
                    To forum też powinno być zamknięte, ale decyzja należy do
                    Poduszeczki.
                    • polnaro Re: Wstałem, ale... 12.01.10, 13:48
                      Nawet na zamknięte fora złośliwi się potrafią dostać, czy nie?
                      Taki już urok forum. W codziennym życiu też ich mamy na każdym kroku, jeśli to
                      nie głupcy i chamidła, niech wystawiają na próbę nasz intelekt.
                      Bo chyba wulgarnego pacana banować można?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka