Dodaj do ulubionych

Dzien Babci i Dziadka

21.01.13, 10:47
Podobala mi sie wypowiedz dziecka:
"Babcie i Dziadka kochamy za to ze Oni nas kochaja" ))))
Obserwuj wątek
          • sagittarius954 Re: Dzien Babci i Dziadka 21.01.13, 16:14
            Przypomniałem sobie jak listy pisałem do babci i dziadka, ponieważ zmuszony byłem do systematycznego chodzenia do szkoły , właśnie z okazji ich świeta . Mogę tylko powiedzieć ,że były bardzo egzaltowane , lecz już w najbliższą sobotę po święcie meldowałem się w ramionach obojga . Później z przerażeniem oglądałem brzuch mojej córki , który rósł i róśł ,aby wydac na świat istotę , która bez przesady mogę odpowiedzialnie powiedzieć wiele mnie nauczyła . Tańczyłem więc na uroczystościach w przedszkolu z panią dyrektorką , nie zapominając kto na mnie patrzy , dzis też , co prawda nie tańczyłęm ,ale z radością tzrymam w rękach mini laurkę z okazji dnia dziadka i babci mojej wnusi. Kurcze troszkę żal tego umykającego czasu , mógłby zdecydowanie wolniej . Ale czy wnuczka byłaby zadowolona , gdybym opóźniał ten czas, tak czekająca na swoją dorosłość ? No więc ... niech się dzieje wola Nieba . Z nią się zawsze zgadzać trzeba . Czlowiek był dzieckiem już jest dziadkiem . Kiedy?
            Z okazji dnia Babci i Dziadka stałym bywalcom tego forum , szczeglnie płci żeńskiej , ukłony z powodu wzmożonej potrzeby macierzyństwa , rąk na szyi wnucząt wszelakich i całusów również od dzieci osobistych . Dziadkom niedźwiadek z przyklaskiem breżniewowskim , i uścisk ręki i serdeczny uśmiech . Niech że wam ten dzień zatrzyma się , bo ogólnie chodzi o to żeby nie zmykał nie wiadomo gdzie. Najlepszego drogie babcie i dziadkowie . Nie wnuczek choć chęć życzeń w sobie mam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka