Dodaj do ulubionych

Sobie oglądam vlogi

18.01.20, 15:49
Człowiek zawsze jest ciekawy świata , kiedy ma 20 lat i kiedy ma 65 lat . Wiadomo im starszy jesteś tym bardziej znajdujesz 1000 powodów aby nie odwiedzac miejsc położonych o kilka tysięcy km od ciebie . A w dzisiejszym strasznie spauperyzowanym świecie czynnikiem blokującym tą ciekawośc jest ekonomia .

No więc krotko, co oglądam - www.youtube.com/channel/UCHkkUuVWTSwN82IHIhxq_jg Podróże Wojownika , zbyt szybko jednak przelatuje przez kraje do któych zawita
Kurw....go na wciąz fazera na vlogu Przez Świat na Fazie www.youtube.com/channel/UC8uYStXS2ElBFLZVfuYzIxg , co to za moda to przeklinanie , ale ...od czasu do czasu ma ciekawe przemyślenia .
Michała Patera na kanale Autostopem na koniec Świata www.youtube.com/channel/UCcnATEeoZj__3e7JvdNWIpA , ktory poległ na Stanach Zjednoczonych ,ale kilka jego wypraw naprawdę było dobrych . Facet ma jeszcze jedno w sobie duszę słowiańską
Wreszcie Podróże Busem przez Światwww.youtube.com/user/BusemPrzezSwiat co prawda idzie im doskonale bo robią to w stylu amerykańskim nie walcząc o przygodę , ale ponieważ zapowiadaja przejazd przez Meksyk i poniżej położone kraje jestem bardzo ciekawy ich podróży i czy nie wymiękną .
No w końcu oglądałem też Gonciarza K i Kasię Mecinski ze Stanów Zjednoczonych wreszcie Hallacka w części podróży bo gościu zajmuje się nie tylko podróżami a bardziej grami co mnie zupełnie nie interesuje .

A co wy podpatrujecie ?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka