Dodaj do ulubionych

Wczoraj spotkałem 2.5 covida

11.05.21, 14:17
Może nie dosłownie . dwóch znajomych którzy przeszli to. jeden mówi że pół siły ma tego co wcześniej oraz brata któremu wyszło u jego żony że ma przeciwciała . więc prawdopodobnie on też chorował. I jeszcze dowiedziałem się że podobno Sąsiedzi zaszczepieni po 80 też byli chorzy
Obserwuj wątek
    • sam_uni Re: Wczoraj spotkałem 2.5 covida 11.05.21, 14:20
      A mię kto zdiagnozuje? Bo ja zawsze na wiosnę to miałem kasłanie i smarkanie - alergia.
      A teraz to był CV czy nie był?...
      Mam przeciwciała, czy nie mam? Na wersją indyjską czy jednak nie?...
      No bo szwagra mam jak w pysk prosto importowanego z Indii. A kiedy on tam śmigał do rodziców to nawet nie wiem...

• x49xx Re: Wczoraj spotkałem 2.5 covida 06.06.21, 21:46
      Siostra( pielęgniarka) mówiła mi niedawno, że Astra Zeneka to straszne dziadostwo i by się tym nie szczepić. Jeszcze nie tak dawno mówiła, że każda szczepionka jest dobra. Wróciła do pracy po covidzie, długo dochodziła do siebie. Myślę, że to opinia lekarzy. Wcześniej zachęcała nas do szczepienia każdą szczepionką. Być może ubiegłej wiosny przechorowałam koronawirusa, bo miałam suchy kaszel i dziwny ból pleców. Na jesieni uczestniczyłam w imprezie i miałam kontakt z chorymi osobami i nie zaraziłam się. Dwóch braci i dwie siostry chorowały na koronawirusa, siostra pielęgniarka- najciężej- 2 tygodnie temperatura 41 i powyżej, obustronne zapalenie płuc, leżała pod tlenem w szpitalu 2 tygodnie. Pół roku była na zwolnieniu lekarskim. Pozdrawiam
      • engine8 Re: Wczoraj spotkałem 2.5 covida 07.06.21, 06:41
        Wszyscy w sektorze medycznym zmieniaja zdanie co troche...
        Skad lekarze maja informacje i kto ich uczy oraz komu wierza?
        W duzych osrodkach moga wyciagc wnioski z wlasnej praktyki ale zdecydowana wiekoszsc slucha "starszych i madrzejszych"
        Ich opinie sa sterowane przez farme. Kto ma wiecej kasy na lobby tego srodki medyczne zawsze byly i sa lepsze a konkurencja to "dziadostwo". Stara spiewka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka