Dodaj do ulubionych

Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla pań

25.09.21, 20:42
Zadbajmy o siebie ponieważ możemy być ciągle tacy młodzi
Krótki filmik motywacyjny dla pań

www.youtube.com/watch?v=4gwZ2G6UMLs
Kolejny dowód na to jak duży możemy mieć wpływ na naszą przyszłość?
Obserwuj wątek
    • x49xx Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 25.09.21, 22:10
      Rok nie słodziłam kawy i herbaty, czułam się lepiej, ale nic nie schudłam, bo podjadałam słodycze. Dzięki za motywujący film.
      • wiecznyturysta Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 06.04.22, 20:19
        x49xx napisała:

> Rok nie słodziłam kawy i herbaty, czułam się lepiej, ale nic nie schudłam, bo p
        > odjadałam słodycze. Dzięki za motywujący film.

Osobiście to sam nie wiem na ile można traktować poważnie informacje o tej pani. Ciągle nie chce mi się wierzyć że samo nie jedzenie cukru wystarczy. Natomiast historia pana z filmu motywującego dla panów wydaje mi się w pełni prawdziwa
        • x4x9x Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 07.04.22, 18:10
          Ograniczenie cukru nie wystarczy, przerobiłam to na sobiesmile
      • stasi1 Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 09.04.22, 12:19
        Ja a nie słodzę ze 30 lat. I ważę 75 kg. Za to dużo słodyczy jem.
        Kumpel z politechniki ma siostrę młodszą. Ogólnie nie ciekawa uroda. I kilka lat temu stwierdził że przestała jeść słodycze i mięso. I jest szczuplejsza niż ja. Ale jej nie widziałem w tej nowej wersji
        • wiecznyturysta Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 11.04.22, 16:34
          stasi1 napisał:

> Ja a nie słodzę ze 30 lat. I ważę 75 kg. Za to dużo słodyczy jem.
          > Kumpel z politechniki ma siostrę młodszą. Ogólnie nie ciekawa uroda. I kilka l
          > at temu stwierdził że przestała jeść słodycze i mięso. I jest szczuplejsza niż
          > ja. Ale jej nie widziałem w tej nowej wersji

Musiało to dać jakiś efekt, każde działanie daje jakieś echo albo chociaż eszko
          • stasi1 Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 13.04.22, 09:26
            Pewnie tak skoro jest szczuplejsza niż ja
            • xdanax Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 21.11.22, 19:12
              Ja byłam dziś w pracy rowerem, mam niecałe 4 km w jedną stronę. Mam brudne auto, wstyd było nim jechać na parking szkolnysmile Widoki- bezcenne. Jadąc polną drogą zobaczyłam pięknego jeleniasmile
              • camella Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 21.11.22, 20:12
                Ja szłam pieszo przez park i widziałam przystojnego morsa, wychodził z wody smile
                • xdanax Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 22.11.22, 06:18
                  Piękna nasza Polska cała!smile
              • stasi1 Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 23.11.22, 00:09
                4 km to mogłabyś zawsze jeździć. Znajoma po Warszawie gdzieś 15 km do pracy. Od marca do listopada. Tylko że przedmieście
                • xdanax Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 23.11.22, 07:55
                  Teraz są lekkie zimy, mało śniegu, często jeżdżę w zimie rowerem do pracy. Moja chrześniaczka tez jeździ w Krakowie rowerem do pracy, ma 5 km. Córę namawiam, by sobie kupiła rower, ma komórkę lokatorską, więc ma gdzie go trzymać. Jak sobie nie kupi, to jej zafundujęsmile
                  • stasi1 Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 24.11.22, 10:53
                    Ja kiedyś miałem 5 km do pociągu. I też jeździłem. Nawet w zimie musiałem rower prowadzić bo nie dało się przez zaspy dojechać. Kilka razy wywróciłem się
                    • xdanax Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 24.11.22, 18:27
                      Ja zacznę chodzić na piechotę do pracy, bo mi wyszedł podwyższony cholesterol. 3,2 km na skróty w jedną stronę.
                      • stasi1 Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 26.11.22, 20:34
                        To juz sporo. A ja stwierdziłem że po jeździe rowerem nogi mnie bolą. Tyle samo teraz czasy spędzam na pieszym spacerze i sporo lepiej
                        • xdanax Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 26.11.22, 20:54
                          Siostra( pielęgniarka) mi dziś powiedziała, bym nie brała żadnych leków na obniżenie cholesterolu, na razie próbuję zbić ścisłą dietą i ruchem.
                          • taniarada Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 26.11.22, 21:31
                            Czyli mówi Ci dobrze . Jeśli ryzyko wg SCORE wynosi <5% nie należy włączać statyny, kontrolę stężenia cholesterolu całkowitego należy wykonać za 5 lat.

Jeśli ryzyko wg SCORE wynosi ≥5% należy podjąć próbę leczenia niefarmakologicznego, zwiększyć aktywność fizyczną, zaprzestać palenia tytoniu, odchudzić się. Lipidogram należy oznaczyć ponownie za 3 miesiące. Jeśli ryzyko nadal wynosi ≥5% konieczne jest zastosowanie statyny.
                          • stasi1 Re: Jesteśmy tacy młodzi - filmik motywacyjny dla 27.11.22, 23:35
                            Pewnie to lepsze. Ja to mam w normie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka