Dodaj do ulubionych

"...kochamy wciąż za mało i stale za późno..."

27.10.21, 20:50
www.youtube.com/watch?v=CSS1O-ODYhk
Obserwuj wątek
    • pixma59 Re: "...kochamy wciąż za mało i stale za późno... 28.10.21, 07:18
      "...kochamy wciąż za mało i stale za późno..."

I to się nie poprawi. Powiem więcej, mając takiego ministra szkolnictwa, edukacja seksualna dzieci i młodzieży schodzi na psy. Wisłocka przejdzie do podziemia, a niewyedukowane społeczeństwo będzie rodziło owoce marnej jakości i pogłębiało szeregi tępoty umysłowej.
        • x49xx Re: "...kochamy wciąż za mało i stale za późn 28.10.21, 13:31
          Popieram, kiedyś uczeń powiedział do mnie: " Spierda...". Wezwałam ojca, to powiedział, że wychowywaniem dzieci zajmuje się żona, bo on nie ma na to czasu. Kiedyś uczennica, gdy dotknęłam jej ramienia, to powiedziała do mnie: weź te łapy!( byłam jej wychowawczynią). Wezwana matka stwierdziła, że nie musiałam jej dotykać. Sytuacja się powtórzyła , gdy moja koleżanka( nauczycielka) została oskarżona o pobicie jej. Dziecko rozmawiało podczas uroczystej akademii. Koleżanka dotknęła jej ramienia prosząc ją , by nie rozmawiała. Dzieci potrafią być okrutne. To wszystko wcześniej, czy później wróci do rodziców. Co robią rodzice najczęściej? Podważają autorytet nauczyciela przy własnych dzieciach. Temat- rzekasmile Pozdrawiam
        • pixma59 Re: "...kochamy wciąż za mało i stale za późn 28.10.21, 17:27
          vermieter napisał:

>Niestety, podobnie uważa większość niewyedukowanego społeczeństwa wink
          Co mi z tego przyjdzie, że znajdę winnego? Będę miał spokojne sumienie i głupie dzieci.
          A może by tak...? No właśnie, co może by tak???

Wiele wartości wynosi się z domu, szkoła daje jedynie kierunkowe wykształcenie. Mądrzy rodzice potrafią wskazać dzieciom prawidłowy kierunek i zadbać o ich rozwój by wejście w dorosłość odbyła się w miarę bezproblemowo. Tu nie chodzi o szukanie winnego i przelanie na niego odpowiedzialności, ale spróbuj swoim dzieciom powiedzieć, że w szkole pieprzą głupoty na temat wychowania seksualnego, a MS jest "gupi" i stań się dla nich wyrocznią. Powodzenia!

P.S. Samemu zabrać się za edukację własnych dzieci!<
          • engine8 Re: "...kochamy wciąż za mało i stale za późn 29.10.21, 20:19
            Kiedy moj syn konczyl szkole srednia (prywatna, tylko meska i do tego jezuicka ) to jak szef szkoly robil im pozegnalne przemwienie to zyczyl im aby potrafili odorzniac dobro od zla, prawde od klamstwa i starali sie swiat poprawiac a ludzi robic szczesliwszymi w dobrym i pozytywnym tego slowa znaczeniu i najwazniejsze to to aby mieli uszy, oczy i mozg otwarte na to co sie dzije i uwazali aby resza ich edukacji im w tym nie przeszkodzila.
            Niestety, wielu poszlo studiowac na Berkeley University i to wszytko zmarnowali.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka