Dodaj do ulubionych

Zgłoszam się na ochotnika do pracy

07.09.23, 20:30
Kierownictwo trochę zawaliło i oczywiście nie wie że powinien być człowiek do pracy na sobotnią noc. jutro wyjdzie że go brakuje. W zasadzie mi ta noc by pasowała i tak nic dobrego nie robię. Mógłym zgłosić się nawet wcześniej ale ze względów zawodowych mogli by dać innego. Jutro juz takiego wyboru mogą nie mieć. Ktoś się tak zgłasza do pracy? Ja nic dodatkowego z tego nie będę miał a i tak muszę być w Wawie rano w niedzielę.
Obserwuj wątek
    • kochamzapachfrezji Re: Zgłoszam się na ochotnika do pracy 07.09.23, 21:11
      Wielokrotnie się tak zgłaszam do pracy i nikt mi za to nie płaci.
      • stasi1 Re: Zgłoszam się na ochotnika do pracy 10.09.23, 19:31
        U mnie wszystko jest zapłacone, więc nie ma problemu. Znaczy nie chcę pieniędzy, wolę kiedys wolny dzień
    • hana2 Re: Zgłoszam się na ochotnika do pracy 08.09.23, 13:54
      Mnie się zdarzało chodzić w takie dni, które inne osoby bardzo chciały mieć wolne (jakieś święta, dzień roboczy w środku długiego weekendu) a dla mnie akurat nie było większego znaczenia, że będę w pracy.

Zgłoś się. Tobie i tak ta nocka pasuje, a koledzy pewnie już myślą o wolnym. Któremuś z nich uratujesz weekend.
    • friend_of_women Re: Zgłoszam się na ochotnika do pracy 09.09.23, 06:24
      Masz predyspozycje przywódcze, może powinieneś zasygnalizować dyskretnie kierownictwu swoje spostrzeżenia, co mogłoby się w późniejszym terminie przełożyć na wymierne korzyści z twojej strony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka