Dodaj do ulubionych

Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne

07.02.05, 18:36
wpis axy, bo natli tylko straszy..hahahha
Obserwuj wątek
    • chminka Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 07.02.05, 18:38
      axsy...nie axy..sorry))

Re: NIE BĘDZIE MNIE......
      Autor: axsa
      Data: 07.02.2005 18:22 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

-----------------------------
      • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 07.02.05, 18:43
        smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tak się uśmiałam, ze aż mysza zgłupiała i buntuje się w robocie.
      • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 07.02.05, 18:44
        .... a tak na marginesie, znowu od rana chlejesz????
        • chminka Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 07.02.05, 18:48
          jaaaaaaaaaaaa?..nie ...zre czosnek od rana..hahhaha
          • krista57 Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 07.02.05, 20:55
            A kogo nie mam lub nie bedzie i dlaczego....za wczesnie na urlop,zjazdu tez
            jeszcze nie.....prosze mi jasno wyjascic i dac usprawiedliwienie !
            • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 07.02.05, 21:07
              Tera biere wolne i lecem do teatra w telewizorze.
              • chminka Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 07.02.05, 21:09
                a ja dopiero szlaban bede miala za godzine...))
                • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 08.02.05, 18:39
                  biere wolne na ok. 3 h smile)))
                  • yoanna Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 08.02.05, 20:06
                    Odpowiadasz na :

natla napisała:

> biere wolne na ok. 3 h smile)))

..dłuższe siusiu...???? wink)))
                    • tesunia Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 10.02.05, 20:54
                      no dobrze,
                      melduje,ze koniec wolnego....zaraz wracam do Was....wink))))))))))))))))

teraz chyba nie obowiazuje zadne podanie na zameldowanie sie wink)
                      • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 10.02.05, 21:49
                        Jeszcze nie! Ale jak się rozwłóczycie, to się zastanowię.
                        No.... taki dokumencik na 4 str A4 z realacją, cocie w międzyczasie
                        narozrabiali.
                        Przygotuję na wszelki wypadek druczek. smile))
                        A teraz ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne na całą noc i proszę mi się tu
                        sprawować.
                        • kla-ra Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 10.02.05, 22:20
                          Dobrze,dobrze.
                          • chminka Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 14.02.05, 21:25
                            biere wolne na 2 godziny...
                            • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 14.02.05, 21:29
                              Tylko tera zachowuj się w tej pracy. smile)))
                              • leontynia Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 15.02.05, 22:22
                                bylam na wagarach....
                                • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 15.02.05, 22:25
                                  Ty słuchaj no niesforna kobieto. Tu się zwalnia przed, a nie po wagarach!!!
                                  Za kare masz podwójnie odrobic nieobecność.smile))
                                  • yoanna Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 15.02.05, 22:28
                                    czy podwójne odrabianie nieobecności to podwójne bywanie ????smile)))
                                    • ona44 Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 15.02.05, 22:52
                                      lekcje nieodrobione.../problemy techniczne/

leontynia
                                      • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 00:11
                                        Tak, pewie pod górkę miałaś, tramwaj nie jechał, zatrułaś sie itp
                                        • leontynia Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 16:58
                                          uprzejmie donaszam...naklikalyscie tyle,ze nie mam jak sie wkrecicsmile))
                                          • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 17:08
                                            No trudno, trzeba sie było nie szlajać.wink))
                                            • leontynia Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 17:13
                                              dbam o siebie...ide pobiegacsmile))
                                              • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 17:21
                                                To się nazywa charakter.smile)
                                                • chminka Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 17:26
                                                  a ja na rower...)))
                                                  • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 17:40
                                                    ...a mnie rośnie! Mam nadzieję, że obie cyganicie.smile)
                                                  • krista57 Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 19:00
                                                    to tylko ja taki leniwiec...na bieganie za zimno
                                                    ...na rower za ślisko,
                                                    ...zorganizowaną,zapłaconą,godzinną gimnastyke przespałam,
                                                    a niedługo nie będę mogła sie pochylić do wiązania butow.
                                                    Poooooooooooooooooooomocy !
                                                  • tesunia Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 19:35
                                                    krista57 napisała:

> to tylko ja taki leniwiec...na bieganie za zimno
                                                    > ...na rower za ślisko,
                                                    > ...zorganizowaną,zapłaconą,godzinną gimnastyke przespałam,
                                                    > a niedługo nie będę mogła sie pochylić do wiązania butow.
                                                    > Poooooooooooooooooooomocy !

a szybki spacerek tez pomaga w spalaniu "tluszczyku"
                                                  • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 19:36
                                                    Nie tylko Ty. sad(( Niedługo będę musiała kupić nowe, ze 2 numery większe
                                                    spodnie, aby mi sie przyronięty fotel zmieścił. wink
                                                  • leontynia Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 20:31
                                                    nie cyganie...zrezygnowalam z cwiczen w sali
                                                    od 1 pazdziernika codziennie/przerwa 3 tyg kontuzja nogi/
                                                    biegam z kolezanka pokonujemy trase 6 km
                                                    a jeszcze sie nachwale rzucilam palenie/po 22 latach/
                                                    nie pale juz trzy lata w maju jubileusz...

• natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 20:34
                                                    Wiesz co Ona? Jesteś brzydka, zepsułas mi humor. Ja sie od 3 tyg. nir mogę
                                                    zmobilizować, a o paleniu nawet nie wspomnę.
                                                  • leontynia Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 20:40
                                                    nie marudz tylko zabieraj sie do roboty...
                                                    powodzeniasmile))
                                                  • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 20:44
                                                    Dobrze powiedzieć.sad( Muszę poczekac na napływ energii, co powinno się już
                                                    niedługo zdarzyć. Po prostu sie rozlazłam. smile
                                                  • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 16.02.05, 20:50
                                                    A tera ja biere wolne, ide sie rozpaść na wyrku, uprzednio porobiwszy mniejszy
                                                    bałagan .
                                                  • vogino55 Re: Uprzejmnie donaszam, ze ,,,,, 17.02.05, 18:09
                                                    nigdzie nie mogę pobrać druczku"Zezwolenie na klikanie na Forum" się bojam Pani
                                                    Adminki (smile))))
                                                    Wojciech
                                                  • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze ,,,,, 17.02.05, 22:15
                                                    To, że się bojasz, to prawidłowo. Druczki leżą na półce po prawej stronie, te
                                                    czerwonw!!! A Waść gdzie się śmiesz wybierać. Melduj zaraz. smile)
                                                  • vogino55 Re: Uprzejmnie donaszam, ze ,,,,, 17.02.05, 22:33
                                                    natla napisała:

> Druczki leżą na półce po prawej stronie, te
                                                    > czerwonw!!!
                                                    taaa ale kot na nich śpi nie będę jego budził i śię nigdzie nie wybieram(suspicious)))))
                                                    wojciech
                                                    >
                                                    >
                                                    >
                                                  • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze ,,,,, 17.02.05, 22:38
                                                    To poproszę nas tu nie straszyć. A kota w żadnym wypadku nie ruszaj , bo Cię
                                                    Toskasnia z Kristą pobiją. smile))

ps. druczki czerwone z kotem podesłałam wyżej. smile
    • axsa Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 19.02.05, 06:56
      ...bo tydzień temu, za moimi plecami "uknuto spisek" i zaplanowano wyjazd.
      Ucieszyłam się jak małe dziecko, albo i bardziej.

Pół godziny temu wyjechały dwa samochody pełne ludzi zdążających do Zieleńca.
      Mają za zadanie znaleźć zakwaterowanie tańsze niż zarezerwowane w
      Nartoramie /110 zł nocleg i śniadanie - wściekle drogo, ale rezerwacja niemal w
      ostatniej chwili//. Są wstępne ustalenia z dwoma sanatoriami w Dusznikach /w
      jednym 72zł w drugim 88 zł z pełnym wyżywieniem, opieką lekarską i 2 zabiegami/.

Jutro dojadą jeszcze ludzie w 3 samochodach, a najważniejsze to, że w jednym z
      nich ja.

Główny cel większości - pojeździć na nartach/ci którzy umieją/, nauczyć się
      jeździć na nartach/ci którzy nie umieją/, pochodzić sobie, pozażywać świeżego
      górskiego powietrza i jak się uda to skorzystać z jakichś zabiegów /to ja, mój
      szwagier i moja koleżanka/. Mamy sprawdzić jak jest na Carnej Górze, są też
      plany wyprawy za południową granicę.
      W przyszłym sezonie BĘDĘ w pierwszej grupie!

Pa, pa,
      ogłaszam przerwę inrernetową - nakrócej do 1 marca.... chyba, żebym się gdzieś
      dorwała do komputerka, albo znalazłabym możliwość "wpięcia" laptopa.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
      i zabieram się za spis rzeczy do zabrania
      Anka
      smile)) smile)) smile))
      • kla-ra Re: Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 19.02.05, 09:34
        Aniu,
        milego odpoczynku,fajnych zabiegow i szczesliwego powrotu.
      • yoanna Re: Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 19.02.05, 10:05
        axsa napisała:

> ...bo tydzień temu, za moimi plecami "uknuto spisek" i zaplanowano wyjazd.
        > Ucieszyłam się jak małe dziecko, albo i bardziej.

Baw się dobrze Axso wink)
      • natla Re: Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 19.02.05, 10:49
        No dobra jedź, mimo, że zostawiasz nieodrobioną robotę z wątkami, ale biorę pod
        uwagę Twoje zasługi.

Baw się wspaniale!
        Jak na forum szalej!
        Zdrowia i sił nabieraj,
        pluszcz się, masuj i nacieraj.
        Znajdź z internetrm kawiarenkę
        lub laptopa weź pod rękę
        i zajrzyj do nas czasem
        jak zawsze z wielkim hałasem.smile)))))))
      • axsa Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 19.02.05, 22:18
        Dziekuję za miłe życzenia.
        Już wiem, będziemy mieszkać w Dusznikach. Tak ja wolę.
        No i taniej niż w Zieleńcu. Sanatoria nie są "obłożone" i co operatywniejsi
        dyrektorzy stosują promocję. I dobrze, skorzystamy z tego.
        A ja podwójnie, bo nawet mi się nie śniło, że teraz gdzieś pojadę.

Pozdrawiam
        i idę spać.
        smile)) smile)) smile))
        • myslak wolne? 20.02.05, 13:11
          Cudzy jestem, ale zajrzałem to napiszęsmile)
          Tylko Bielice!
          Tanie, piekne pensjonaty, wyciąg, spacery- pycha! I do Czarnej Góry niedaleko.
          www.sudety.info.pl/chatka_cyborga/
          I jak karmią....
          Byłem, widziałem, wracam przy każdej okazji smile
          • natla Re: wolne? 03.03.05, 22:28
            Wrzucam różowe druczki do góry dla porzucajacych nas. smile)
            • kla-ra Re: wolne? 03.03.05, 22:37
              Dzieki myslak,sprawdzimy czy mowisz prawde.
              • chminka Re: wolne? 04.03.05, 21:58
                biere wolne na sobote i niedziele.
                • yoanna Re: wolne? 04.03.05, 22:33
                  a ja na piątek... nie zdążyłam powiedzieć wcześniejwink)))
                  • natla Re: wolne? 04.03.05, 23:04
                    .....czyli w sobotę skoro swit się meldujesz i gadasz jak w realu,
                    rozumiem. smile))

Chminka, a Ty gdzie? Może do kraju powoli sie zbierasz???
                    • yoanna Re: wolne? 05.03.05, 08:56
                      Melduję, że jetem wink)))
                      • natla Re: wolne? 05.03.05, 09:44
                        Super, ale masz nie tylko być, jeszcze powiedz kilka słów gaduło.wink)) Np jak
                        wczoraj było na nartach.

• toskania8 pozdrawiamy znad morza !!! - T +H 06.03.05, 12:43
                          czy wyobrażacie sobie, że można jezdzic na nartach po plaży !!! A można.
                          Jesteśmy z hanczą od piątku w Gdyni, tuż nad brzegiem morza i jest bosko. Zwały
                          śniegu (także na plaży, oczywiście), piękne słonce, cieplutko. A po południu
                          rozpusta - a to jaccuzzi, a to wczoraj miałam zabieg hot chocolate - całą Cię
                          smarują czekoladką i leżysz godzinkę w ciepełku, czzysta poezja.
                          Taki weekend dobroci dla siebie.
                          Więc pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy, przyjeżdżajcie tu, zimą nie tylko w
                          górach jest cudnie.
                          • natla Re: pozdrawiamy znad morza !!! - T +H 06.03.05, 12:46
                            Ale się "łajdaczycie" smile)). Super. Korzystajcie , korzystajcie a potem
                            opowiadajcie. A z tą czekolada to mam jakieś inne głupie skojarzenia. smile))))))
                            Do usłyszenia.smile
                            • maladanka Re: wolne proszę - wernisaż! 15.04.05, 16:41
                              Uprzejmie donaszam, że ide na wernisaż potrójny! 2x malarze z Ukrainy i 1 x
                              malarz ze Słowacji. No i co, nie kipi życie w mojej "pipidówce" ?
                              A jeśli tak mi się będą otwierały strony forum jak obecnie to nie wiem kiedy
                              wrócę!Pa!
                              • natla Re: wolne proszę - wernisaż! 15.04.05, 16:43
                                Ty, Ty, Wielkie Maleństwo, nie pozwalaj sobie!!! wink)))
      • natla Re: Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 15.05.05, 08:33
        No, nie tak całkiem wolne, ale jest i może bedzie mnie nieco mniej przez jakiś
        czas, choć czytam wszystko i "trzymam rękę na pulsie" wink))))))))
        Bardzo więc poproszę pracować intensywnie.
        • tesunia Re: Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 15.05.05, 11:37
          no dobrze...
          ja obiecuje,ze nawet grzeczna bedewink)

miej sobie dobrze natlusiusmile
          • krista57 Re: Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 25.05.05, 13:30
            Jutro z samego rana jadę sobie,wracam 30 maja.
            Mam nadzieję ,ze słonce dopisze,towarzystwo mam zapewnione.....ale najbardziej
            cieszę się z tańców...
            Bawcie się również dobrze smile)))
            • wiktoria53 Kristo 25.05.05, 13:36
              Życzę Ci udanego wyjazdu, miłych doznań. Pozdrawiam.
            • regine Re: Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 25.05.05, 13:54
              Przyjemnej zabawy!!!Słońce dopisze - jak wynika z prognoz.
              Więc ,jak i towarzystwo zapewnione -to szalej dziewczyno!!!
              To znaczy ,że mamy jeszcze w sercach i duszach-MAJ!!!
              • krista57 Re: Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 25.05.05, 14:04
                Wiktoro,Regino
                • krista57 Re: Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 25.05.05, 14:07
                  Wiktoro,Regino /znowu za wczesnie kliknęłam/ dziękuję bardzo.
                  Pozdrowię od Was ŚWINOUJŚCIE,pewnie będą tłumy...ale co tam ?
                  Tylko....to pakowanie,czy 5 dni czy 14 prawie tyle samo trzeba zabrać.
                  Pozdrawiam.
                  • danurn Re: Ja uprzejmnie donaszam, ze biere wolne, 25.05.05, 20:47
                    Ja też uprzejmie donaszam, że mnie nie będzie do poniedziałku. Jedziemy w
                    trójkę z wnuczką samochodem z przyczepą. W programie mamy: Licheń, Biskupin,
                    Gniezno,Kórnik, Poznań, Antonin, Rogalin i kilka innych. Ciekawe ile z tego
                    bogatego programu da się wykonać. Pozdrawiam, do poniedziałku. Dan
                    • wiktoria53 Danurn, 25.05.05, 21:39
                      No cóż, wspaniałą pogodę masz zapewnioną, życzę Ci więc miłych wrażeń, no i
                      zrób koniecznie zdjecia,-pokażesz nam je. Pa pozdrawiam.
                  • wiktoria53 Kristo 25.05.05, 21:54
                    A co tam pakowanie, ważny jest wyjazd i to że wypoczniesz, nowe otoczenie
                    sprawi że zrelaksujesz się i po powrocie wszystko nam ładnie opowiesz.Pa.
                    • krista57 Re:wyjazdówka 03.06.05, 22:06
                      Mam sobotnio niedzielną "wyjazdówkę",w programie
                      Toruń i Ciechocinek.

Jestem spakowana,nalezy wstac o 4.30 i potem tylko jazda 5 godzin i ......
                      Wszystkim życzę równie miłego weekendu.
                      • natla Re:wyjazdówka 03.06.05, 23:17
                        Baw się dobrze ......globtroterko . smile)
                        • tesunia Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 10.06.05, 10:39
                          donosze juz teraz byscie sie niezamartwialy,
                          ze 21 czerwca mnie nie bedzie caly dzien,
                          wieczorkiem juz bede i gdy sil wystarczy pozdrowie Wassmile)))))))
                          • natla Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 10.06.05, 19:17
                            Tesunia, @rcze! Meldujesz o jednym dniu, a nie ma Cię już kilka
                            i cisza...............Oberwiesz......wink))))))))))))
                            • maladanka Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 10.06.05, 20:00
                              Natluś - Tesunia juz jest od rana dzisiaj! Wywołałyśmy ją !
                              • tesunia Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 10.06.05, 22:56
                                a to Ci szefowawink)
                                chciala na mnie jakies badziewie powiesicwink)))))))
                                jestem i juz!.

dziekuje danuska za obronesmile)
                                • natla Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 10.06.05, 23:17
                                  .............i Twoje szczęście, że jesteś :[[[[[ smile))
                                  ............ale Cię nie było...............
                                  • tesunia Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 10.06.05, 23:18
                                    zostawilam gdziesk usprawiedliwienie,
                                    ale juz niepamietam gdziewink) bo to rano bylowink)))))))))))
                                    • natla Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 10.06.05, 23:42
                                      No doooobra.....odpuszczone, ale na przyszłosć pamiętaj...........!!!!! wink)))
                                      • tesunia Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 10.06.05, 23:52
                                        dzieki natlussmile) kiss
                                        jak bede pamietacwink)
                                        • regine Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 11.06.05, 01:16
                                          Nie będzie mnie przez kilka dni -Przepraszam z góry...za nieobecnoscsmile))
                                          • yoanna Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 12.06.05, 23:10
                                            Wypełnie ten druczek póki jeszcze mogęsmile
                                            Melduje o pewnym oddaleniu..ze względów zdrowotnych...
                                            Taa...dopadło mnie ostre zapalenie spojówek i chwilowo widzenie ograniczone mam
                                            do jednego oka..., a licho nie śpi mozliwy atak na drugie.wink

Ależ ten formularz ma malutkie rubryczki brr..wink))
                                            Pozdrawiam wszystkich i idę sie kurowaćwink
                                            • natla Re:wyjazdówka tesuni 21 - 06 - 2005 12.06.05, 23:16
                                              Rany, super, tałatajstwa nie będziesz oglądać wink))))
    • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 21.06.05, 18:17
      ............no może nie tak do końca, ale odpoczniecie sobie ode mnie, bo
      najbliższe dni poswiecam na sprawozdania, tabelki, rubryczki, podsumowania
      czyli NIEZWYKLE WAŻNE SPRAWY wink)))))))))))))))), które niestety muszą byc
      zrobione.....................Ale czytać Was gdzieś tam po drodze miedzy jedną,
      a druga tabelką bedę. smile)))
      • wiktoria53 Natlo 21.06.05, 18:24
        A więc została Ci najbardziej niewdzięczna robota, pomijając wystawianie ocen,
        którą masz już za sobą. Powodzenia, i nie pomyl tabelek,porządnie podlicz
        frekwencję, solidnie przyłoż się do samooceny wink))))))))) Zrób sobie porządną
        kawusię i do roboty! Pozdrawiam.
        • natla Re: Natlo 21.06.05, 18:29
          Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.......jeszcze miał być emotek
          z wywalonym jęzorem wink))), ale nie mam czasu szukać, wiec @)-->->- i kiss
          • regine Re: Natlo 21.06.05, 18:58
            Tylko się nie pomylsmile)))Ale już tyle lat to robisz,to zrobisz dobrze i
            szybkosmile))Jesteś zuch dziewczyna....
            Wracaj szybciutko..Będzie Ciebie brakowałosad((
          • wiktoria53 Re: Natlo 21.06.05, 19:08
            Tylko przy tej robocie nie :'-( nie indifferent| i nie sad0). W piątek będziesz :')
            że juz wakacje i jak na skrzydłach będziesz biec z
            @)-->->------
            @)-->-->-----
            @)-->->---
            • natla Re: Dziewczyny.... 21.06.05, 20:24
              Ja ani nie :'-( , ani nie indifferent| i nie sad0).
              Ja się nie mogę publicznie przyznac co robię........wink)))))))))))))))))
              • zlapalamoddech Re: Dziewczyny.... 21.06.05, 21:34
                @)-->->------
                @)-->-->-----
                @)-->->-----
                ja z kwiatkami dzisiaj
                • natla Re: Dziewczyny.... 21.06.05, 22:49
                  Okazja? Czy tak w ogóle z powodu lata? wink))))
    • maladanka Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 23.06.05, 17:42
      od jutra rana do pewno poniedziałku albo i dłużej. Jak pisałam na słupie jadę
      puścić wianki do Krakowa, a potem nie wiem czy mi pobyt córki pozwoli bywac na
      forum, ponieważ mamy milion planów smile) i cichutko powiem / puk,puk w
      niemalowane/,że może spotkam Takąowaką i w tym momencie wstałam - Natlę!
      • krista57 Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 23.06.05, 18:29
        Miłego spotkania Wam zyczę.....dobrej pogody
        a przy zajadaniu szarlotki na ciepło pomyslcie tez o mnie.
        • regine Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 23.06.05, 18:51
          Cieszysz,się Danusiu ,oj cieszysz na te wiankismile))
          Więc niech płyną Ci hen...do Bałtyku!!!!
          A z przyjazdu córci to chyba najbardziejsmile))
          Niech Wam spełnią się wszystkie plany,puk,puk -odpukane!!!!
          Prognozy pogodowe też będą Wam sprzyjaćsmile))
          Przynajmniej tak słyszałam!!!Więc dużo słońca i radości,
          Niech w rodzince Twej zagości!!!
          • takanietaka Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 25.06.05, 10:01
            TAK,DONASZAM ZE BIERE!!nA MIESIĄC !jade do warszawy.. do Krakowa(tam -
            odpuk ,odpuk spotkam sie z Natla i Maladanka ..potem jade na Bałkany ..a
            stamtąd po troszku w rózne miejsca w miare fantazji i finansów!Ale moze bede
            zaglądac na forum...skrzynki pocztowe mam duze ..załaczniki przyjmuje !!
            Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
            • regine Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 25.06.05, 10:40
              Wspaniałego wypoczynku,miłych spotkań,pięknej pogody(w tym pogody ducha),
              niesamowitych przeżyć.Chyba wszystko wymieniłam.Więc wypoczywaj,dawaj znać,
              jak Ci tam.Wracaj do nas ,będziemy czekać.Uściskaj odemnie Natlę i Danusię.
              A co do spotkania, jak je już trochę znam na pewno dojdziesmile))
              Szerokiej drogi ,bez zakrętów.Trzymaj się!!!!Pa,pa!!!!
    • axsa Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne 27.06.05, 07:27
      ... bowłaśnie wczoraj zapadła decyzja.
      Jedziemy nad morze.
      Na jakieś 10 - 12 dni.

Jeszcze tylko dokończyć pakowanie i już.
      Wyjazd około dziesiatej.

Pozdrawiam wszystkich
      i do następnych liscików.
      smile)) smile)) smile))
      • wiktoria53 Axsuniu 27.06.05, 07:38
        Najfajniejsze są takie szybkie decyzje. Życzę Tobie i rodzince miłego
        wypoczynku, ostrożnie z opalaniem smile) Przywieź wiele wrażeń.Pozdrawiam.
        • natla Re: Axsuniu.........a co z historyjką ;)))) 27.06.05, 10:13
          ..............no dobra, udzielam Ci urlopu, chyba , że - nie daj Boże -
          będziesz sie nudzic, to wtedy wpanij do jakiejś kawiarenki i napisz
          odc. 20. wink))))))
          Odpocywajcie szczęsliwie i szalejecie tak, żebys potem miała co opowiadać. wink)))
          • regine Re: Axsuniu.........a co z historyjką ;)))) 27.06.05, 15:35
            Dobrego wypoczynku,dużo słońca!!!
            Pięknej opalenizny i z garść muszelek prosimy bardzosmile)))
            Odpoczywaj od nas trochę ,potem pisanie nadrobiszsmile))
            Czekamy na powrót i opisy wrażeńsmile)
            Pa,pa Aniu -ODPOCZYWAJ od wszystkiego i wszystkichsmile)
            • krista57 Re: wyjazd..1 lipca via Kraków 29.06.05, 20:12
              Składam wypelniony różowy druczek do Adminki.
              Wyjeżdzam na wieś,gdzie jest pełno lasow,pagórków i czystej wody.
              Brak TV oraz dostępu do komputera........powrót ?....około 20 lipca.Mam nadzieję,
              ze tak długo wytrzymam.
              Trzymajcie się zdrowo.Pa.
              • regine Re: wyjazd..1 lipca via Kraków 29.06.05, 20:53
                Kristo !!! Miłego wypoczynku!!!
                Dużo słońca,prostych cienistych ścieżek do spacerówsmile))
                Odpoczywaj i miej pewność,że po powrocie będziemy czekać tu na Ciebiesmile))
                No chyba ,że jakiś "kataklizm" nas rozpędzismile))
                Trzymaj się ...Dużo wrażeń i jeszcze raz miłego wypoczynku!!!
                • maria581 Re: wyjazd..1 lipca via Kraków 01.07.05, 01:28
                  Uprzejmie prosze o usprawiedliwienie mojej nieobecnosci na forum w lipcu i
                  przez wieksza czesc sierpnia.Udaje sie na zasluzony wypoczynek ktory przez
                  pierwszy tydzien bedzie polegal na intesywnym sprzataniu
                  zakurzonego,nieuzywanego przez caly rok mieszkania.Potem nastapi dolce
                  farniente przerywane przez spotkania ze znajomymi,lektury wczesniej
                  pieczolowicie przygotowane oraz najwazniejsze wydarzenie tegorocznych wakacji-
                  wyjazd na spotkanie z przyjaciolmi ktorych nie widzialam od wielu lat.
                  • regine Re: wyjazd..1 lipca via Kraków 01.07.05, 01:52
                    Mario!!! Miłego wypoczynku!!!
                    Wspaniałej słonecznej pogody w trakcie wypoczynku,również pogody duchasmile))
                    Miłych spotkań i wracaj do nas po tak długim odpoczynku smile))
                    Ładuj więc "akumulatory",bo mam nadzieję,że usłyszymy jak odpoczywałaś.
                    oraz czy wypełniłaś wszystko co sobie zaplanowałś...
                    Więc odpoczywaj i wracaj wypoczęta i opalonasmile))
                    • wiktoria53 Mario 01.07.05, 07:24
                      Rzeczywiście będzie to długi wypoczynek. Wypoczywaj, czytaj, spotykaj się ze
                      znajomymi. Może podzielisz się potem swoimi wrażeniami z pobytu ......gdzieś
                      tam... gdzie było warto spędzić wakacje.Pozdrawiam.
                      • natla Re: Mario 01.07.05, 08:44
                        Nasze dobre życzenia lecą za Tobą, bo pewnie juz jesteś w podróży. Może tam
                        gdzieś dołapiesz kawiarenke internetową? Baw sie i odpoczywaj.
                        • tesunia Re: do urlopowiczow 01.07.05, 10:03
                          czerpcie jak najpiekniejsze chwile urlopowe,
                          odpoczywajcie na maxa i wracajcie pozniej do nas.....

sam rowniez melduje,ze w drugi tydzien lipca wyjezdzam i wroce
                          wtedy kiedy wrocewink)))))))))
                          miejcie sobie dobrze.
                          • maladanka Re: tuptam na Busov 02.07.05, 22:53
                            A ja uprzejmie informuję,ze postaram się godnie reprezentowac "50" na spotkaniu
                            w samo południe 03.07. na górze Busov na Słowacji.Schodzimy sie tam jak mrówki
                            z różnych stron.
                            Mam nadzieję,że będe miała co Wam opowiedzieć. Pa!
                            • natla Re: tuptam na Busov 02.07.05, 23:10
                              W to, że będziesz miała wiele do opowiedzenia, to wierzę, choć po wczorajszym
                              nie było tego za wiele.............zabiegane Maleństwo (jak mi żal).
                              Tylko nie obiecuje więcej pochopnie pierogów. wink)))))))))))))
                              • wiktoria53 Morze, nasze morze............. 03.07.05, 17:48
                                Poproszę o zwolnienie mnie z klikania na okres 5 dni (tylko)z powodu wyjazdu
                                nad piękne nasze wybrzeże.Przyrzekam, że po powrocie pokażę Wam co nieco na
                                fotkach.Już jestem spakowana.Wyjazd wczesnym rankiem.Ale jeszcze sobie dziś
                                troche poklikam.
                                • tesunia Re: Morze, nasze morze............. 03.07.05, 18:44
                                  milego moczenia stopek w morzu wiktorio,
                                  pieknej pogody i wspanialego humoru urlopowego.
                                  • regine Re: Morze, nasze morze............. 03.07.05, 19:26
                                    Wiktorio, pięknej pogody, dużo wody,
                                    Spacerów długich, pięknych zachodów słońca,podobno nad morzem są
                                    najpiękniejsze!!!!
                                    Wypoczywaj,niech humor Ci dopisuje i apetyt na rybkismile))
                                    Wracaj i opowiadaj,jak udał się odpoczyneksmile))))
                                    • wiktoria53 Tesuniu, Reniu 03.07.05, 19:29
                                      Ślicznie dziękuję za te serdeczności.Postaram się uwiecznić niejeden zachód
                                      słońca wink), a rybki wprost uwielbiam, tylko nie znoszę ich smażyć.
                                • natla Re: Morze, nasze morze............. 03.07.05, 20:19
                                  To taplaj sie w morzu, spaceruj kilometrami po plaży, wcinaj wędzone świeżo
                                  węgorze i popijaj prawdziwym szampanem. smile))
                                  • wiktoria53 Re: Morze, nasze morze............. 03.07.05, 20:32
                                    Natlo, szampan owszem ale prawdziwy? many many many ? Ruskoje igristoje chyba.
                                    • natla Re: Morze, nasze morze............. 03.07.05, 21:44
                                      No dobrze, ale porządnie schłodzone wink)))))))))))
                                      • wiktoria53 Re: Morze, nasze morze............. 03.07.05, 22:06
                                        Natlo, będzie igristoje, schlodzone, będzie piwko schłodzone, myślę, że będzie
                                        OK.Pozdrawiam.
                          • mira21 Re: do urlopowiczow 14.07.05, 20:16
                            Uprzejmie notuję, że organizuję sobie urlop aż do października. Proszę, jak
                            zapukam po powrocie, to otwórzcie.
                            • wiktoria53 Miro 14.07.05, 20:21
                              taki długaśny urlopik sobie fundujesz? No to wypoczywaj sobie i wracaj do
                              nas .Pa.
                              • w5w7 Re: Miro 14.07.05, 20:54
                                Jejku...wszystkie po kolei na urlop, a ja muszę pracowaćsad Ale milego
                                wypoczynku zycze i duuuzo słoneczka.
                                • natla Re:Dobra, nie ma Was, to........ 15.07.05, 22:52
                                  ...........ja biere 20' urlopu i idę do łazienki.....ale wrócę...wink)))
                            • natla Re: Mir21 14.07.05, 20:53
                              Mira.....dopiero przyszłaś i już idziesz???? crying
                              Przykro. Niechaj Ci ten kwartał pomyślnie przeleci i zaraz sie zamelduj.....
                              a tam ,dzie będziesz nie ma kawiarenek internetowych????
                              owodzenia smile)
                              • mira54 Re:Melduje..... 15.07.05, 23:44
                                Melduje, ze obecnie bede na forum rzadziej. Czas upalny
                                spedzam na dzialeczce i czasami nie wracam do domu na noc.
                                Poza tym mam w domu mojego syna, ktory duzo czasu spedza
                                przy komputerze. Do 30-ego w miare mozliwosci bede kliac,
                                natomiast od 30.07 - 15.08 bede w Sanatorium "Zloty Klos"
                                w Swinoujsciu. Prosze szanowna Adminke o rozowy druczek.
                                • natla Re:Melduje..... 15.07.05, 23:50
                                  No trudno.....masz, nawet Ci podbiłam, ale czy w Świnoujściu nie ma właściwych
                                  kawiarenek?????wink))))))))))
                                  Kup sobie laptopa na działkę wink))))))))))))))))))))))))))))))))
                                  • mira54 Re:Melduje..... 16.07.05, 00:18
                                    W Swinoujsciu jak bedzie mozna, to postaram sie do Was poklikac.
                                    Serdecznie dziekuje Adminko za urlopowanie. Na laptopa mnie nie stac...
                      • felinecaline Re:na 3 tygodnie 16.07.05, 06:57
                        wyjezdzam za chwilke. Wakacje mocno wedrowne w Polsce, strasznie sie boje
                        polskich drog i "kierowcow". Na miejscu bede "zinternetyzowana", wiec dam cynk.
                        Pozdrawiam, trzymajcie kciuki.
                        • natla Re:na 3 tygodnie 16.07.05, 09:23
                          Baw się dobrze Calineczko, a z tymi drogami nie przesadzaj, jakoś jęździmy, nie
                          jest aż tak źle, a poza tym przyzwyczaisz sie szybko. Tylko żebys nie jeździła
                          zółwią jazdąwink)))))))))))))
                          • regine Re:na 3 tygodnie 16.07.05, 20:27
                            Feline,nie bój się,Polska nie jest taka zła...smile)))
                            Idzie w niej żyć i jeździ się wcale nie tak źle...Nie tylko Polaków się bój na
                            drogach,obcokrajowców też....
                            Miłego urlopu ,pogoda na być ładna ,więc wędrujsmile)))
                            • regine Re:Ja to proszę..... 25.07.05, 23:26
                              Sama nie wiem o co...Chciałabym i nie mogę....Więc proszę o Wielkie
                              zrozumienie...Po prostu nie mogę tak tu codziennie bywać ,nawał obowiązków...
                              Wybaczycie....????Smutno mi bez Wassmile))
                              Nawet nie wiecie jak bardzo....
                              • vogino55 Re:Ja to proszę..... 25.07.05, 23:45
                                Łzy nam tu roni Regine
                                i bardzo smutną ma minę
                                lecz przecież wróci na forum
                                wesoła i pełna humoru

Pozdrawiam Wojciech
                                • kla-ra Re:Ja to proszę..... 01.08.05, 11:25
                                  Walizy spakowane,samochod zatankowany,za godzinke wyjazd.
                                  Skandynawia czeka.
                                  Nie bedzie mnie do konca sierpnia.
                                  Bawcie sie dobrze na forum i nie tylko,
                                  serdecznie pozdrawiam
                                  Klara
                                  • tesunia Re:Ja to proszę..... 01.08.05, 11:27
                                    szczesliwej podrozy i pieknego spedzenia czasu w skandynawi....
                                    a bedziesz w poblizu mnie??
                                    • kla-ra Re:Ja to proszę..... 01.08.05, 11:32
                                      Niestety Szwecja zostaje na pozniejszy czas.
                                      Cel Jutlandia.
                                      • natla Re:Ja to proszę..... 01.08.05, 11:34
                                        Wszystkiego udanego, całuski smile
                                      • tesunia Re:Ja to proszę..... 01.08.05, 11:37
                                        bede czekac z niecierpliwoscia na nastepny razwink)
                                        i jeszcze raz milego urlopu zycze.
                                    • tofika Re:Ja to proszę..... 01.08.05, 11:35
                                      Klaro,
                                      Szczesliwie tam.... i z powrotem---to najwazniejsze!!!!szczesliwie,
                                      A gdy tam w poblizu wysokich gor skandynawskich pojawisz i bedziesz czuc chlod
                                      gor pokrytych wciaz lodem ...to troszke co nieco podeslij nam tego chlodu...
    • axsa Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 10.08.05, 08:30
      ...od 11 do 21 sierpnia.
      Taka "pielgrzymka" po rodzinie.
      Mama zażyczyła sobie spotkań /"może ostatnich" - tak powiedziała, a ja .../
      z dawno niewidzianymi członkami rodziny.
      Marszruta ustalona. Pozostało pakowanie, a wieczorem jedziemy do mamy. Jutro
      rano wyjazd.
      • yoanna Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 10.08.05, 09:06
        Udanych spotkań, szerokiej drogi,szczęśliwego powrotu Axsosmile
        Baw się dobrzesmile
        • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 10.08.05, 10:00
          Oby to była "podróż sentymentalna" a nie rodzinna, czego Ci z całego serca
          życzę.smile
          • tesunia Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 10.08.05, 10:06
            axo,
            przyjemnych wrazen urlopowych zycze ,
            no i pieknej pogody.... pozdrawiam cieplutko.
            • leontynia Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 12.08.05, 12:09
              weekend spedze w Krakowie,
              jade do syna w odwiedziny,jedzie ze mna polowa rodzinki,
              ale moze na kawe uda mi sie wyrwac do Adasia,
              moze spotkam kolezankiwink
              do miłego...

• yoanna Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 12.08.05, 12:16
                Baw się dobrze Leontyniusmile
                Smacznej kawy i miłych spotkańwink
              • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 12.08.05, 12:18
                Umów się z Alutką i idźcie do Rzepichy na obiadek...smile Przyjemnosci.
                • wiktoria53 Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 12.08.05, 14:10
                  Leontyniu, miłego weekendu i radości ze spotkania smile
                  • fanka8 Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 13.08.05, 01:35
                    bo jutro wyjeżdżam na 2 tygodnie!! Wreszcie mam urlop!! Jedziemy z lepszą
                    połową do naszej chaty (a raczej naszej połowy chaty) w górkach.
                    Serdecznie pozdrawiam tych, co zostaja "na posterunku" - pilnujcie naszego
                    domowego, forumowego ogniska... A tym, którzy planują wyjazdy - słońca,
                    odpoczynku i kolorowych dni...
                    Do miłego zobaczenia niedługo smile))
                    • august2 Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 13.08.05, 03:11
                      Fanko,
                      Przyjemnego odpoczynku i hasania po gorkach zycze.

August
                      • wiktoria53 Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 13.08.05, 07:33
                        Fanko, miłego wypoczynku !
                    • natla Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 13.08.05, 11:14
                      Fanko, leń się, leń się i jeszcze raz leń się......mam nadzieję, że nie
                      będziesz siedziała w kuchni.....Słonecznej pogody na całe 2 tygodnie Ci
                      życzę . smile
                    • tesunia Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 13.08.05, 11:23
                      no,nareszcie zasluzony odpoczynek fankosmile)
                      miej same piekne dni,odpoczywaj na maxa i wroc do nas z pieknymi wrazeniami....
                      • regine Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 13.08.05, 15:02
                        Fanko !!! Miłego wypoczynku ,samego słońca...nawet w nocy smile))
                        A o forum się nie zamartwiaj ,przypilnujemy !!!
                        Baw się i odpoczywaj ile się da...bo lato będzie dopiero za rok.....smile)
                        • vogino55 Re: Uprzejmnie donaszam, ze biere wolne... 15.08.05, 21:08
                          no nie tak do końca biorę wolne.Podczytuję na raty,od wczoraj córa jest już w
                          domu(smile)))))))

Pozdrawiam cieplutko całe Forum

Wojciech
                          • maladanka Re: witamy córę Wojciecha! 15.08.05, 21:51
                            Ale się nagadacie! Wspaniale,że już masz ją w domu,bo zanosiło się na
                            tarapaty,z tego co pamiętam
                            • natla Re: witamy córę Wojciecha! 15.08.05, 22:02
                              Z daleka widać jaki jesteś szczęśliwy....smile) Nadrabiaj, nadrabiaj wink))
                              • wiktoria53 Re: witamy córę Wojciecha! 15.08.05, 22:17
                                Wojciechu, miłych rozmów,radości w czasie spotkania z córką.
                                • regine Re: witamy córę Wojciecha! 16.08.05, 01:27
                                  Ale masz uciechęsmile))Znam "ten ból", czekania, rozmów, bycia choć na trochę z
                                  pociechą....
                                  Miłych dni, Wam życzę !!!
                                  • regine