Dodaj do ulubionych

Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 +

15.09.05, 22:58
Dobranoc, śnijcie cuda.......2 Autor: natla Data: 16.06.05, 22:52

........jak o północy mam szukać ostatniej dobranocki,
to.................już wolę nr 3 założyć. wink))

Poniżej linki do częsci pierwszej i drugiej
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23923&w=16818297
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23923&w=25313119

....i śnijcie cuda smile

Obserwuj wątek
    • yoanna Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 15.09.05, 22:59
      Jesli się uda...śnijcie cudasmile))
      • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 15.09.05, 23:06
        Jasne, że sie uda...
        więc śnijcie cuda....smile
        • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 15.09.05, 23:15
          Zyczę Wam kolorowych snów i idę pograć w kulki.
        • fleur1 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 15.09.05, 23:15
          Dobranoc, za oknem ciemno, dzieci poszły już dawno spać to i starsi też idą.
          Znalazłam treść SMS na dobranoc, są w internecie gotowce:

"Na dobranoc buziak w policzek prawy i lewy. Całus w Twój uroczy nosek.
          I naturalnie namiętny całus w usteczka, który trwa dla mnie wiecznośc!
          Moja perełko ide spać a wraz ze mną miłośc która promieniuje ode mnie
          i nadzieja na to że będziesz obok mnie. Kocham Cie!! Dobranoc"

Nie brzmi poprawnie po polsku i są błedy ale jakaś panienka się ucieszy jak
          dostanie taką poezję.
          • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 15.09.05, 23:29
            Dobrej nocy smile
            • sarna52 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 15.09.05, 23:37
              Spijcie zdrowo.Dooobraaaanoc.
              • tofika Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 15.09.05, 23:40
                Samych milych snow --Dobrej Nocki
                • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 16.09.05, 21:43
                  Dziś mówię Wam pierwsza DOBRANOC, dobrze śpijcie i śnijcie.
                  • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 16.09.05, 23:01
                    Padłam smile)
                    • krista57 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 16.09.05, 23:36
                      Dobranoc....czas na spanie ....ale i tak usnę około 2.
                      • ylfa Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 16.09.05, 23:51
                        ....dobranocka, dziewczyny, kobiety, ile Wy czasu spędzacie przy kompie,
                        chyba...bardzo...dużo...tak jakbyście tylko tym żyły...już nie
                        pracujecie?nigdzie sie nie musicie spieszyć, ani nie odczuwacie takiej
                        potrzeby...tylko to...net-owe forum???Pa/pa/pa
                        • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 17.09.05, 22:47
                          Coś Ty, net jest w międzyczasie....a my się po prostu lubimy i chętnie
                          bajdurzymy, nie tracąc przyjaciół w rzecczywistości...
                          Pa, pa, do jutra, podobno słonecznego smile
                          • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 18.09.05, 23:22
                            Po pięknym dniu, mówie Wam pa, pa. smile
                            • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 19.09.05, 21:27
                              Dziś niestety po trudnym mówie Wam dobranoc.
                              • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 19.09.05, 21:42
                                Dobrej ,spokojnej nocki ,Wszystkim wam zycze....
                                tesuniu nie lunatykujsmile)))
                                Spijcie dobrze!!!!
                                Milego przebudzenia i zarazem dnia calegosmile)
                                • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 20.09.05, 21:36
                                  Dobranoc !!!
                                  U mnie juz 22.30 ,ide pod zimny prysznic...Moze zasne smile)
    • ylfa Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 20.09.05, 22:15
      ...a może niech nam sie nie przyśnią koszmary????...takie życzenia otrzymałam na
      wczorajszą noc...
      • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 20.09.05, 23:38
        Noooo....po oszmarach przebudzenie w najgorszej rzeczywistości jest
        wspaniałe.....smile
        Jednak.....śpijcie dobrze. smile
        • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.09.05, 20:18
          Chyba dziś pierwsza mówię Wam dobranoc .....pa smile miłych snów.
          • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.09.05, 21:15
            ....... smile
          • fleur1 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.09.05, 22:07
            Ja się żegnam na kilkanaście dni, a może mniej.

Dobranoc miłe koleżanki, śnijcie piękne sny
            poczekajcie na mnie, ja wrócę.

Dostałam dzsiaj wiersz dla przyjaciela.

Namaluję Twój obraz na niebie
            Na powietrzu, na wodzie, na mgle,
            W złocie piasku wyrzeźbię Ciebie
            A Ty obok narysujesz mnie

I będziemy się razem kołysać
            W pajęczynie mozaiki srebrzystej
            I będziemy swój los wyczytywać
            Z kropli rosy świecącej i czystej.
            Tak niedużo trzeba człowiekowi...
            Uścisk dłoni i uśmiech serdeczny-
            To wystarczy. Warto było żyć,
            Tylko trzeba to wszystko uwiecznić.
            Drżenie serca. Przydługie czekanie
            I dotknięcie ust do chłodnych wiśni
            I to wszystko, co było trudne
            I to wszystko, co jeszcze się przyśni
            Lecz jakimi malować farbami,
            By nie zblakły z upływem dni?
            Chyba tylko dobrymi słowami
            Których kilka znamy. Ja i Ty
            Jak złożymy je razem w palecie
            Kształt przybiorą pełnych ciepła kolorów
            I melodię cudowną zagrają po świcie
            Pieśnią pięknych poranków, wieczorów.
            Chyba dobrze żeśmy się spotkali.
            Życie smaku nabrało i barw.
            Bo w przyjaźni wszystko się ocala
            Łza serdeczna, chleb, pieśni i kwiat

ks. M. Nowak
            • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.09.05, 22:16
              Pieknie nas Fluor pozegnala,wierszem kolyszacym do snu smile))
              Wypoczywaj jak dlugo i najlepiej potrafisz....Cudownych chwil zycze Tobie i
              pozostalym juz spiacym lub zasypiajacym .
              Dobranoc Kochani ,Dobranoc !!!!!!!!!!!!!!
              • yoanna Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.09.05, 22:43
                Po takich pięknych pożegnaniach powiem tylko cichutko dobrej nocysmile
                śpijcie spokojniesmile
                • tofika Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 22.09.05, 21:23
                  A wiec zaspiewajmy ,zawturujmy mu...
                  DOBRANOC ,dobranoc pogodnego snu>>>>
                  • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 22.09.05, 21:52
                    Dobrej nocy, dobrze się wyśpijcie smile
                    • vogino55 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 22.09.05, 21:55
                      Dobrej nocy życzę, a przy okazji to jest post nr 33133(wink)))))
                      Wojciech
                      • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 22.09.05, 22:42
                        Ty to masz fart....wink))
                        Śpij wiec w poczuciu dobrze wypełnionego obowiązku....wink
                        Pa, pa, do jutra. smile
                        • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 23.09.05, 23:04
                          ......moje intensywne ostatnio życie, wykopuje mnie do łóżka.....czy to tak
                          zawsze już będzie? smile
                          • yoanna Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 24.09.05, 00:10
                            DObrej nockismile

Natuś... cos mi się widzi,że ten styl masz murowany dozywotniosmile)))
                            • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 24.09.05, 22:48
                              Yoanno, chyba masz rację wink))
                              Śpijcie owocnie wink)
                            • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 24.09.05, 22:50
                              Aha, zpomniałam Wam powiedzieć, że śnił mi się wczoraj August.....tylko skad ja
                              wiem jak on wygląda???? wink)......bardzo ucieszyliśmy się ze spotkania
                              i ......obudziłam się wink))
                              • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 24.09.05, 23:24
                                Dobranoc , pa, niech Wam się co dobrego przyśni smile
                                • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 25.09.05, 21:25
                                  Dobranoc Wam-życzę dziś 33333 liścików.
                                  • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 25.09.05, 23:17
                                    Po omacku i w poczuciu dobrze wykonanego obowiązku (33333wink) ide lulu i Wam
                                    życzę dobrej nocy.smile
                                    • gwiazda37 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 25.09.05, 23:22
                                      Spokojnej nocki wszystkim..........ale Ci się fuksnęło........
                                      • gwiazda37 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 25.09.05, 23:23
                                        To było do Natli........
                                        • krista57 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 26.09.05, 00:00
                                          Ależ mialam piękne dwa dni we Wrocławiu!
                                          Wrocilam po siedmiu godzinach w autokarze/z przerwami/,ale było warto.
                                          Dobranoc wszystkim.
                                          • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 26.09.05, 23:34
                                            ........pa, pa. smile
                                            • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 27.09.05, 20:58
                                              ........pa, pa. smile
                                              • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 27.09.05, 22:19
                                                dobranoc
                                                • leontynia Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 28.09.05, 22:16
                                                  ja juz zmykam,spokojnej nocki Wszystkim zycze,pa
                                                  • tesunia Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 28.09.05, 22:24
                                                    to ja tez czlapie do swego lozeczka za leontyniawink)

snijcie jeszcze o leciesmile)
                                                  • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 28.09.05, 22:32
                                                    ...nie, ja będę śniła o słonecznej i kolorowej jesieni i Wam też tego
                                                    życzę.....podobno się deszcze zbliżają, ale mam nadzieję , że na krótko. Pa, pa.
                                                  • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 28.09.05, 23:02
                                                    Dobranoc, obudźcie się wypoczęte i wyspane smile
                                                  • yoanna Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 29.09.05, 00:27
                                                    Dobrej nockismile
                                                  • tesunia Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 30.09.05, 22:02
                                                    ...a jeszcze nawet moze i poczytam w lozeczku.
                                                    pa,pa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
                                                  • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 01.10.05, 22:55
                                                    Szkoda, że tu nie można pokazać "ziewającej, zielonej gruszki"......właśnie
                                                    zaczęłam łykać klawiaturę, więc idę lulu, bo się niestrawnosci nabawię. smile
                                                    No to śnijcie cuda, pa, pa. smile
                                                  • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 01.10.05, 23:42
                                                    Dla wszystkich smile wierszyk na dobranoc.

Do podusi główkę złóż,
                                                    Swoje śliczne oczka zmruż.
                                                    Skończył się męczący dzień,
                                                    Niech już przyjdzie nowy sen.
                                                    Gwiazdy oczka Ci puszczają,
                                                    Moje buzki przesyłają!
                                                    *DOBRANOC*
                                                  • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 03.10.05, 00:23
                                                    Uśpiłaś mnie do końca tą kołyankąsmile Pa, pa.
                                                  • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 03.10.05, 00:30

Do podusi główkę złóż,
                                                    Moje buzki przesyłają!
                                                    *DOBRANOC*
                                                  • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 03.10.05, 21:48
                                                    Dobrej,spokojnej nocy, Wszystkim zycze !!!
                                                    Snijcie cuda, jesli Wam sie zasnac uda smile)
                                                  • tesunia Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 03.10.05, 21:50
                                                    tez chyba poczlapie za reginka do swej alkowy....
                                                    pieknych snow zyczesmile)
                                                  • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 03.10.05, 22:12

Śnij Tesuniu imieninowo ...smile Pa, pa.
                                                  • krista57 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 03.10.05, 22:38
                                                    Dzisiaj wyjątkowo sie przywitalam
                                                    to i pozegnac wypada.
                                                    Dobranoc.
                                                  • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 03.10.05, 23:15

Do podusi główkę złóż,
                                                    Moje buzki przesyłają!
                                                    *DOBRANOC*

Wierszy ten sam co wczoraj i przedwczoraj wink
                                                  • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 04.10.05, 22:18
                                                    Podoba mi się ten wierszyk smile)))))))))))))))
                                                    więc dobranoc, spijcie dobrze, śnijcie o ........wink))))))))))) o czymś bardzo
                                                    przyjemnym wink

Do podusi główkę złóż,
                                                    Moje buzki przesyłają!
                                                    *DOBRANOC*
                                                  • krista57 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 04.10.05, 23:15
                                                    Czeka mnie pobutka o 5 rano...no prawie w nocy....dobranoc
                                                  • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 04.10.05, 23:45
                                                    No nie ma z kim pogadać...idę spać....pa, do jutra smile
                                                  • muraszka1 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 05.10.05, 03:57
                                                    dobranoc-dzien dobrywink
                                                  • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 05.10.05, 22:14
                                                    Ano nie ma ....Dobranoc, spijcie dobrze smile))
                                                  • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 05.10.05, 22:25
                                                    ......okropnie chce mi sie spać...pa,pa. smile
    • malwina52 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 06.10.05, 22:16
      spokojnej nocki
      • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 06.10.05, 23:19
        Dobrego, zdrowego snu...Wszystkimsmile)
        Dobranoc...
        • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 06.10.05, 23:40
          Tak mi się ten wierszyk podoba smile Nic na to nie poradzę. Nie gniewajcie się,
          że go powtarzam, co wink

Do podusi główkę złóż,
          Moje buzki przesyłają!
          *DOBRANOC*
          • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 07.10.05, 00:18
            I znów mnie ululałaś wink)
            Śijcie dobrze, śniąc o forum wink))
            • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 08.10.05, 00:49
              Dziś na dobranoc macie taką śliczną stronkę smile
              • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 08.10.05, 21:39
                Dobrej nocki, idę do łóżeczka i jeszcze poczytam Kapuścińskiego.
                • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 08.10.05, 22:01
                  Śpijcie i marzcie o....panu Twardowskim lub pani Twardowskiej wink)
                  img278.imageshack.us/my.php?image=10006229pm.png
    • malwina52 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 09.10.05, 22:34
      i bawcie sie dobrzesmile
      • fleur1 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 09.10.05, 23:27
        dobranoc miłe panie
        • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 09.10.05, 23:45
          Już mnie boli okrutnie przedłużenie pleców i marzę o łóżeczku. Śpijcie dobrze,
          (no, to mamy zagwarantowane po dzisiejszych łajdactwach), nie chrapcie,
          a o kaca będziemy się jutro martwić.smile
    • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 09.10.05, 23:55
      Mam śpiworek za ławeczką mam zapasik, a więc mogę poodpoczywać po świętowaniu
      • fleur1 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 10.10.05, 23:03
        Dobranoc księżniczki, poogląam film "Wtorek".
        Śpijcie i śnijcie cudnie.
        • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 10.10.05, 23:42
          Dobrej ,spokojnej nocy....Oby nie tak goracej i parnej....
          No i jak tu zasnac ...Nic tylko lod na lozko...Marze o normalnym zasypianiu o 2
          prysznicach dziennie....
          Marzenia juz niedlugo sie spelnia...smile)
          • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 10.10.05, 23:53
            ....p0a, pa.
            Reginko, wracaj już do chłodów......
            • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 11.10.05, 00:08
              Jutro a właściwie dzisiaj też jest dzień, więc idę w pieleszki pomarzyć o
              nowych wyzwaniach i całkiem nowym dniu w którym napewno spotka nas coś miłego.
              Dobranoc i pięknych snów
              • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 12.10.05, 22:41
                img440.imageshack.us/img440/8458/cmok7yz.gif
                smile)
                • leontynia Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 12.10.05, 23:01
                  hi,jaka spryciura wink
                  a ja tradycyjnie...
                  DOBRANOC
                  PA
                  CMOK
                  • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 12.10.05, 23:57
                    img445.imageshack.us/img445/5027/kompnoc6mn.gif
                    a więc dobranoc
                    • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 13.10.05, 23:07
                      ...ja juz jak wczoraj Dankarolwink pa, pa.
                      • kesaira Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 13.10.05, 23:54
                        Dobranoc.
                        Dobranoc, Kobieto.
                        Już księżyc na czarnej lśni tacy.
                        Dobranoc.
                        l niech ci się przyśnią
                        pogodni, zamożni Polacy,
                        Że luźnym zdążają tramwajem,
                        Wytworną konfekcją okryci,
                        l darzą uśmiechem się wzajem,
                        l wszyscy do czysta wymyci,
                        l wszyscy uczciwi od rana
                        Od morza po góry, aż hen.
                        Dobranoc.
                        Dobranoc Mężczyzno,
                        Już czas na sen.
                        /Przybora troszke zmienionysmile)/

• natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 14.10.05, 00:04
                          To byłyby czasy, a tak tylko sen zostaje....żeby się tylko przyśnił....
                          • kesaira Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 14.10.05, 00:25
                            życzę
                            smile)
    • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 14.10.05, 00:18
      Już chyba piątek, a więc koniec tygodnia, kolorowych snów o niedzieli.
    • malwina52 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 14.10.05, 22:58
      mam wolna lazienke, nareszcie
      ile mozna siedziec?
      chyba sie rozmydlilo to moje dzieckosmile
      spokojnej nocki
      • fleur1 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 14.10.05, 23:00
        Dobranoc, idę juz spać bo w domu zrobilo się zimno,
        jesień idzie wielkimi krokami.
        • krista57 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 14.10.05, 23:02
          Dobranoc...czas na politykę do poduchy
          • tesunia Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 14.10.05, 23:04
            ech..to ja tez juz poczlapie do lozeczka,
            psiunek odcedzonywink)slubne juz spiwink),spokojnie sobie poczytam..PA;..
            • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 15.10.05, 22:14
              ....pa, pa. smile
    • tofika Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 16.10.05, 00:01
      cieplutkich lozeczek i milych snow
    • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 16.10.05, 00:21
      niech Wam gwiazdy ześlą miłe sny
      img199.imageshack.us/img199/1563/sen6gx.gif
    • mira54 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 16.10.05, 20:09
      Czas i na mnie. Od 5-tej rano jestem na nogach,
      czuje sie juz troszke zmeczona.Mam nadzieje, ze jutro
      tez uda mi sie do Was poklikac. Na noclegu mieszkanie
      mam do swojej tylko dyspozycji. Dobranoc, kolorowych snow.
      • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 16.10.05, 22:17
        Baw się dobrze Mireczko, moze jutro Pano Aura będzie litościwsza. smile
        Dobrej nocy......
    • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 17.10.05, 23:39
      Kolorowych snów
      img363.imageshack.us/img363/5452/sen4sh.gif
      Jutro muszę wcześniej wstać,
      • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 17.10.05, 23:51
        I ja też wszystkim dobrej i śpiącej nocy życzę smile
        • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 18.10.05, 23:21
          Dobrej nocy ,pod jednym niebem i pod jednym ksiezycem smile))
          Wojtek widzi dwa bo ma podwojne szyby w oknach i okulary na nosie smile)
          Wiec niech juz spi i Wy wszyscy tez.
          Spokojnej nocy !!!
          • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 18.10.05, 23:24
            Pa, pa wszystkim na całym świeci wink)
            Słyszycie jak Wojtek już podchrapuje.....podwójnie oczywiście wink
            • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 18.10.05, 23:31
              Może też poszłabym spać, ale futrzak poluje na coś pod komodą. Ja tam nic nie
              widzę, ale po takiej ilości destylatu trudno coś zobaczyć
              • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 18.10.05, 23:38

"Już czas na sen

Dobranoc, dobranoc niewiasto
                skłoń główkę na miękką poduszkę
                Dobranoc, nad wieś i nad miasto
                jak rączym rumakiem wzleć łóżkiem
                Niech rycerz cię na nim porywa
                co dobry i mocny jest wielce,
                co zrobił zakupy, pozmywał
                i dzieciom dopomógł zmóc lekcje.
                A potem tak objął cię ciasno
                jak amant ekranów i scen
                Dobranoc, dobranoc niewiasto
                już czas
                na sen"

J.Przybora.
                • kesaira Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 19.10.05, 00:05
                  Dobranoc, dobranoc niewiasty
                  ...
                  • tofika Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 19.10.05, 00:08
                    Dobranoc,spijcie --milych snow...
    • malwina52 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 19.10.05, 22:29
      dlugiej i spokojnej nocki
      • tofika Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 19.10.05, 22:59
        dzis w nocy juz tu bylam,,co jest ? --
        moze to wplyw pelni ksiezyca ?
        Dobranoc....spijcie i snijcie ,,,
        • ligia12 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 19.10.05, 23:03
          Dobranoc!
          • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 19.10.05, 23:13
            Jesli Wam sie uda, snijcie wiec o cudach smile)
            Dobranoc...
            • kesaira Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 19.10.05, 23:40
              Zajefajnych snów, dziewczyny..
              • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 20.10.05, 00:12
                kompiuter mi się wiesza, chyba zasypia, a więc miłych snów o złotej ciepłej
                jesieni.
                • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 20.10.05, 02:21
                  A mnie siędziś nie chce jeszcze spać smile Za duzo mocnej hebraty wypiłam, ale
                  treba isć, książka czeka. Pa.pa.
                  • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 20.10.05, 21:32
                    Idę lulu, jutro ciężki dzień.....pa, pa.
                    • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 20.10.05, 22:22
                      Miłych snów, dobranoc, a na jutro dużo słoneczka:

img378.imageshack.us/img378/3793/soneczko5wm.gif
                      • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 20.10.05, 22:53
                        Spokojnej nocy !!
    • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.10.05, 00:15
      Gwiazdki na niebie mrugają, do snu nas już wzywają
    • malwina52 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.10.05, 23:38
      ide spac, dobranoc
      • tofika Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.10.05, 23:42
        Malwineczko ,milutkich snowsmile))
        • kesaira Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.10.05, 23:45
          Kto idzie spać, temu dobrych snów życzę!
          Ja obejrzę na kompie "Powrót króla", po tych "Dwóch wieżach" w tvn.
          • krista57 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.10.05, 23:50
            ...ale póżno ...czas w pielesze...dobranoc
            • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 21.10.05, 23:55
              Też spróbuje zasnać, choć ci poturniejowi rozbili obóz pod moimi oknami i
              świetnie sie bawią......nawet dość kulturalnie, choć nieco z głośno wink))
              Śpijcie dobrze.....jak po turnieju wink)
              • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 22.10.05, 00:03
                Nie ma księżyca niema gwiazdek, ale może przyśnisię słoneczko na jutro. Dobranoc
                • tofika Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 22.10.05, 00:06
                  Trudno sie mowi,trzeba juz odpoczac ..
                  dobrych snow,bede liczyc 100,99,98,97...
                  • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 22.10.05, 22:30
                    ...i do ilu doliczyłas wink)) Chyba sie wyspałas, bo ratowałaś głównie honor
                    forum.....choć nie tylko Tywink)
                    Pa, pa do jutra.
                    • kesaira Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 23.10.05, 00:36
                      Dobranoc, kobieto
                      Dobranoc mezczyzno
    • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 23.10.05, 00:45
      za późno przyszłam i wszyscy już śpią. A więc śnijcie o cudach, o przyszłych
      przygodach, prezentach i miłych imprezach. Dobranoc
      • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 23.10.05, 01:19
        Dobrej nocy Wszystkim, kolorowych snow !!!
        • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 23.10.05, 20:42
          Dobranoc, śnijcie cuda, może Wam się uda....
    • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 23.10.05, 21:23
      Idę spać. Może przyśni się Wam coś miłego
      • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 24.10.05, 00:39
        Byle nie kaczki, Dankarolko....mimo wszystko, spokojnej nocy....smile
        • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 24.10.05, 23:02
          Pogadajcie jeszcze, ja już padam po problemach remontowych.Pa, pa.
          • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 24.10.05, 23:29
            Też już pora i na mnie, wszystkich poniedziałek już ułożył do snu.
            Więc i ja zmykam.
            Dobranoc Wszystkim, spokojnej nocy.
    • ligia12 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 25.10.05, 00:13
      Spokojnej nocy,dobranoc...
      • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 25.10.05, 22:16
        Melduje, że remoncik pokoju zakończomy....uffff...miały być 2 dni, arobiło się
        ich 6.
        Jutro układanie i końcówka.smile
        Pa, pa.
        • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 26.10.05, 00:24
          Dobranoc , śpijcie i śnijcie smile)
    • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 26.10.05, 23:03
      Po tym grzańcu, to tylko chwilę pograć w kulki i spać, a wiec kolorowych miłych
      snów
      • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 26.10.05, 23:06
        No to idziemy na kulki, ale, ale jaki grzaniec......muszę sprawdzić.....beze
        mnie?
        Kororowych snów. smile
        • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 27.10.05, 22:53
          Tyleśmy dzisiaj "naklepały", że nie mogłam sie do dobranocki dostać.
          Śpijcie dobrze...smile
          • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 27.10.05, 22:56
            Dzięki właśnie tego szukałam, miłych snów i miękkich poduszek życzę
            • wiktoria53 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 27.10.05, 23:23
              ściągnięte, jak Wam się podoba?

img200.imageshack.us/img200/2357/slon0ym.gif
              • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 27.10.05, 23:43
                A może wolicie taki, jak kąpie się w Morzu Martwym:
                img217.imageshack.us/my.php?image=2212172img9du.jpg
                • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 27.10.05, 23:45
                  Dobrej nocy i kolorowo śnijcie aż do świtu smile))
                  img217.imageshack.us/my.php?image=2212172img9du.jpg
                  Bo " Z Księżycem Ci do twarzy"....Czytaliście ???
                  • krista57 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 28.10.05, 22:35
                    Ksiązki nie czytalam.
                    Czy jeden z tych punkcików na zdjęciu to Ty ?

Wydaje mi się ,ze na innych forach nie wpadli na pomysł wklejania w taki sposób
                    zdjęć do wątkow.Hurrrrrrrrrrrrra nasi !

Dobranoc...jak za oknem ciemno,wietrznie i chłodno ciągnę do sypialni.
                    • fleur1 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 28.10.05, 23:23
                      Dobranoc piekne zdjęcie, teraz mogę juz zasnąć.
                      • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 28.10.05, 23:26
                        Dobranoc, śnijcie cudasmile
                        • kesaira Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 29.10.05, 00:12
                          Dobranoc, śnijcie o jakimś Gladiatorzesmile))
                          • regine Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 29.10.05, 00:26
                            Dobranoc, śpijcie dobrze smile)
                            A "Gladiator", fajny chłopak, obejrzałam po raz 3, lubię i aktora i film.
                            • yoanna Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 29.10.05, 00:30
                              Dobranocsmile
                              Ścieżka dźwiękowa "Gladiatora" też niczego sobie...wink)
                              • natla Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 30.10.05, 00:22
                                Nadrobiłam trochę zaległości i padłam. Idę spać. Pa, pa. smile
                                • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 30.10.05, 00:40
                                  Miłych snów
                                  • fleur1 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 31.10.05, 19:48
                                    Na dobranoc przekazuję pozdrowienia od Tesuni dla wszystkich Forumek.
                                    To miłe pozdrowienia i serdeczne.
                                    Dzwoniła do mnie kilkanaście minutek temu, porozmawiałyśmy ze sobą,
                                    zdałyśmy sobie relację z ostatnich dni i umówiłyśmy się na podróż we czwartek
                                    do Wrocławia.
                                    O naszym spotkaniu napiszę po powrocie.
                                    • dankarol Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 31.10.05, 23:23
                                      Pozdrów Tesunię.
                                      Jestem wyjątkowo cierpliwym człowiekiem, ale to badziewie mnie
                                      wykończy.Zdążyłam zrobić sobie herbatą zanim się otworzyło.
                                      Życzę więc kolorowych snów.
                                      • krista57 Re: Dobranoc, śnijcie cuda.......3......806 + 01.11.05, 23:06
                                        Dobranoc wszystkim i tym co się komp otwiera
                                        ...i tym co się nie otwiera.
                                        Jutro też jest dzień!