Dodaj do ulubionych

Szukam miłości i lojalności na resztę życia.

21.05.19, 20:16
Szukam miłości, lojalności i uczciwości na resztę życia i oferuję to samo. Chcę poznać zadbaną, zacną kobietę z zasadami i wartościami, w wieku do 50 lat, z proporcjonalną sylwetką, dobrym sercem i poczytalną osbowością. 

Mieszkam część roku w PL i część w Hiszpanii. Poza krajem żyję od bardzo dawna, 30 lat za oceanem, a po rozwodzie kilka lat temu wróciłem do Europy i osiadłem na południu Hiszpanii. Teraz myślę coraz częściej o pełnym powrocie do PL, lub przynajmniej w większym stopniu, niż obecnie i chciałbym mieć dla kogo to zrobić. Nie szukam lokum ani wsparcia i nie oferuję tego. Jestem w pełni niezależny i to samo cenię u innych. 

Jestem normalym mężczyzną, pogodny, spontaniczny, uczuciowy, nieraz zabawny, czasem filozof i gaduła, ale zawsze szczery i dżentelmen, 56 lat, 182cm, 100kg, rozwiedziony 6 lat, bezdzietny, bez nałogów,  bezproblemowy, bezwyznaniowy, apolityczny, rozliczony, troskliwy i odpowiedzialny, aktywny fizycznie i intelektualnie. Kocham morze, przyrodę i psy. Pasjonuję się żeglarstwem i podróżami.

Odpowiem na przyzwoite, bezinteresowne zgłoszenia.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka