Dodaj do ulubionych

wieczor panienski

06.04.05, 13:16
organizujemy panienskie dla koleznaki, i mam do Was pytanio-prosbe - jaka
obciachowa piosenke mozna by zamowic dla niej,
jakie znacie "tradycje" na takich imprezach - striptizer oczywiscie jest
znany wszystkim...
Obserwuj wątek
      • temeda24 Re: wieczor panienski 06.04.05, 15:48
        zajacwink!!!! a ja wlasnie o tym samym sobie pomyslalam, tylko, ze stwierdzilam,
        ze nie bede tego pisac, bo to obciach, ze jeszcze pamietam taka debilna
        piosenkewink;P; ale jak juz jestem w temaciewink, to moze jeszcze "majteczki w
        kropeczki"??wink
        buahahahaha
        • zajaczek79 Re: wieczor panienski 06.04.05, 15:53
          temeda24 napisała:

> zajacwink!!!! a ja wlasnie o tym samym sobie pomyslalam, tylko, ze
          stwierdzilam,
          > ze nie bede tego pisac, bo to obciach, ze jeszcze pamietam taka debilna
          > piosenkewink;P; ale jak juz jestem w temaciewink, to moze jeszcze "majteczki w
          > kropeczki"??wink

Hihi wink
          Miało być przecież obciachowo smile Tak naprawdę to każda piosenka z cyklu disco-
          polo narobi odpowiednio obciachowego klimatu wink

Kasia306 pytała o tradycje. Hmm... ja w sumie nie wiem, byłam tylko raz na
          wieczorze panieńskim w domu u kumpeli i pamiętam tylko, że było dość dużo wina,
          bo każda z nas przyniosła jedną butelkę, a przyszła panna młoda wypiła
          najwięcej smile Rano robiłam u niej inspekcję, wszystko w porządku smile
          A stripteaserów nie było sad

Z.
    • temeda24 Re: wieczor panienski 06.04.05, 15:53
      ja bylam kiedys na takim wieczorku, ale bez striptizu, niestetycrying, kandydata
      brakowalo - na prowincjiwink, w zasadzie to polegalo to na wspominkach - jakies
      zdjecia, kasety, porzadne wino - fajnie bylo, mimo braku atrakcji glownej, no i
      cala noc oczywisciesmile
      • kasiam306 Re: wieczor panienski 06.04.05, 16:00
        w akademiku u mojej sistry kiedys bylo panienskie na ok. 15 dziewczyn-kazda
        przyniosla wodke i w jakims momencie do pokoju zastukalo 2 chlopakow,ktorzy
        sprzedawali cos tam - postanowili sie przylaczyc do imprezy (tyle dziewczyn i
        praktycznie brak konkurencji....) ale skonczylo sie tym ze jeden uciekl
        wczesniej, drugi troche pozniej bo dziewczyny probowaly go rozebrac.... potem
        pojawili sie w akademiku raz jeszcze po to by sprawdzic w ktorym to pokoju taka
        fajna impreza byla

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka