Dodaj do ulubionych

Sekret. Czytasz na wlasne

IP: *.legnica.vectranet.pl 12.09.10, 21:26
Zaczne od tego, ze sam bylem kiedys mlody, wiec doskonale rozumiem problem z kasa w okresie młodzieńczym Imprezy, randki, przyjemnosci, uzywki itp.

Mam jednak dla was BARRRDZO DOBRA wiadomosc. Jeśli Twoj komputer jest czesto wlaczony, jest to IDEALNA opcja dla Ciebie.

Znasz osobe, ktora nie chciałaby dostawac pieniadzy za nic? Ja tez nie! Oczywiscie to, co za chwilę Ci przedstawie nie jest niczym. Poswiecisz na to niecale 5 minut a potem o tym zapomnisz...a pieniazki sie gromadzą :)

Generalnie polega to na tym: Klikasz w ten link: pl.20dollars2surf . com/?ref=143878 (popraw link-usun spacje przy kropce)
Rejestrujesz się i instalujesz mały programik (baner, który wyswietla Ci sie na dole ekranu (jest malych wymiarow) ) Jest jednak mozliwosc zminimalizowania go do bardzo malych rozmiarow. Zaraz przedstawię Ci ten sposób. Po zaisntalowaniu programu (xp i vista, na 7 nie sprwadzalem) klikasz start>wszystkie programy>autostart> znajdujesz 20dollars2surf i klikasz prawym przyciskiem. Z menu wybierasz wlasciwosci i przechodzisz do zakladki "skró". Pole URUCHOM zmienaisz na zminimalizowane. Od tej pary masz male okienko zamiast banera.

Cala zabawa polega na tym, ze za kazde 30 sekund odpalonego banera (okienka) dostajesz 1 pkt. 1000pkt=1$

Pomysl, 120pkt w godzine*ok 5h dziennie*30 dni w miesiacu= 18 tys pkt!!!!!

18tys pkt=18$*3.3= 60 zł!!! NIE ROBIAC NIC!!! wystarczy miec odpalonego kompa (spelniasz ten warunek nawet teraz bo czytasz tego posta)

Po przeczytaniu tego posta masz ok 4 pkt! :)) Widzisz jak latwo ?

Wystarczy wejsc w tego linka pl.20dollars2surf . com/?ref=143878 (popraw link-usun spacje przy kropce)
Pobrac program i cieszyc sie iloscia pkt, ktore zwiekszaja sie z kazda minuta. :)

W razie pytan mozesz wyslac mi wiadomosc na serwisie 20dollars2surf moj nick do 399749.

DO ZOBACZENIA! :)

PS. Bede tu czasem zagladal i sprawdzal czy nie ma pytan. :)
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka