Dodaj do ulubionych

Konto Oszczędnościowe - grudzień 2010 gdzie?

IP: *.centertel.pl 05.12.10, 14:45
Witam,

Chciałbym wpłacić na konto oszczędnościowe około 4 tysiące. Tak na kilka miesięcy (za 2 muszę wypłacić tysiąca, reszta na 3-6 miesięcy). Niewykluczone, że co miesiąc dokładałbym też do tego tego jakieś 200-300 złotych. Zdaje sobie sprawę, że "milionów" na tak małej kwocie i krótkim czasie nie zrobię, ale gdzie najlepiej założyć sobie rachunek. Karty nie potrzebuje. Wystarczy, żebym raz w miesiącu mógł wypłacić albo sobie przelać. Poza tym tak jak wspominałem, co jakiś czas chciałbym tam coś dorzucić z tym - nie wiem czy gdziekolwiek każą za to płacić, ale nadmieniam jakby co.

Polbank właśnie obniżył oprocentowanie do 4,75%, nadal to jest najwięcej ale czy tam jest najlepiej? A czy trzeba tam założyć jakieś konto podstawowe? Są jakieś opłaty? Gdzieś czytałem o kiepskiej obsłudze, ale czy jest problem z wypłatą pieniędzy?

Myślałem nad Kredyt Bankiem, ale zaraz kończy się okres promocyjny. W grę wchodził jeszcze Meritum Bank, ale tam znowu piszą:

"Odnośnie Fortis to tam jest chyba coś podejrzanego z naliczaniem odsetek w dni robocze itd.. A co do Meritum to jeśli jest prawdą to co napisano poniżej to przy kasie, którą chce wpłacić za tokena zapłacę 20% tego co mogę zarobić."

Czyli praktycznie to co zarobie musiałbym wydać na tego tokena. Jeszcze pytanie o Getin Bank. Mają jakieś ukryte opłaty?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka