Dodaj do ulubionych

Jak uniknąć spreadów walutowych?

• Gość: edelk Jak uniknąć spreadów walutowych? IP: *.box3.pl 12.03.12, 23:50
      Z regulaminu inkantor "Zarówno rejestracja, jak i utrzymywanie bądź zablokowanie konta jest bezpłatne. Dodatkową zaletą korzystania z serwisu inkantor.pl, jest brak kar finansowych o których zapisy można znaleźć u konkurencji." Szukałem kantoru bez tych kar i z darmowymi przelewami walutowymi z/do deutsche bank. Inkantor wypada najlepiej
    • natalia.mark forex 29.06.12, 21:25
      A ja na tych wszystkich spreadach zarabiam na forexie :) polecam każdemu, kto ma żyłkę do interesów i chciałby zarobić - fajna zabawa i odrobina adrenaliny. A na początek można założyć darmowe konto demo.
      • marek_szachcic Re: forex 22.09.15, 18:33
        giełdy nie nazwałbym zabawa jakby nie patrzeć obraca się gotówką. trzeba mieć wiedzę i odrobinę doświadczenia aby się za giełdę zabierać. gotowych recept nikt nie poda ale zawsze można podejrzeć liderów na xSocial na XTB
    • natalia.mark * 17.07.12, 21:08
      Jak ktoś się już tak interesuje spreadami to polecam grę na forexie... wtedy na tym również zarobi... Jak ktoś ma 10 euro do kupienia, to pójdzie do najbliższego kantoru i nie będzie się zastanawiał nad tym 1 czy 2 procentami...
    • Gość: Waluciara Re: wymieniłem euro w Cinkciarz.pl IP: *.itsa.net.pl 17.08.12, 14:22
      Ja raz skorzystałam z cinkciarz.pl i nigdy więcej! Nie dość, że czekałąm na kasę dwa dni (a miało być od razu) to potem jak chciałam zrobic kolejną transakcję, ale się rozmyśliłam to kazali mi bulić jakąś karę!

Teraz korzystam z Domwaluty.pl. Tam najpierw zlecam transakcje, a potem wpłacam dopeiro złotówki, jeśli jednak zrezygnuję to nie ma proboblemu wystarczy zadzwonić i anulują transakcję a nie jakieś durne kary naliczają. A co najważniejsze to, że mam kasę z powrotem na koncie w ciągu kilku minut! Polecam!
    • Gość: Waluciara Re: Jak uniknąć spreadów walutowych? IP: *.itsa.net.pl 17.08.12, 14:31
      3 dni max! Przecież to strasznie długo! Ja korzystam z Domwaluty.pl i tam transakcje odbywają się w czasie rzeczywistym. Innymi słowy w ciągu kilku minut od momentu zrobienia transakcji mam walutę na moim koncie.

Domwaluty.pl też ma rachunki w DnBNord, więc nie ponoszę żadnych opłat za przelewy. Zamieniłam Cinckciarza na nich i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Przynajmniej nie naliczają żadnych kar!
    • Gość: Trina Jak uniknąć spreadów walutowych? IP: *.scansafe.net 22.10.13, 12:26
      Co za kretyńskie pytanie, spreadu na walucie nie da się uniknąć bo tak to już jest zrobione, że każda waluta ma cenę kupna i sprzedaży więc automatycznie będzie między nimi różnica czyli spread. Pytanie tylko jaki? Taki jaki sobie wynegocjujesz z bankiem. Jak sobie słabo wynegocjowałeś to nie marudź że masz 2%. A jak nie masz argumentów przetargowych do negocjacji z bankiem czytaj kupujesz 300EUR na wakacje to wypłać z własnego konta w odpowiednim bankomacie (zapłacisz 1 -2 gr).
      Nie bardzo rozumiem dlaczego nikt tu nie porusza tematu bezpieczeństaw współpracy z kantorami internetowymi. Te instytucje nie podlegają żadnemu nadzorowi ze strony państwa. Z umowy z klientem mogą się wycofać bez podania przyczyn w dowolnym momencie (kto ci wtedy odda różnicę kursową?). Jak dobrze pójdzie kasa wróci na twoje konto ale tak na prawdę jaką masz pewność? Jak się kupuje kasę na wakacje to rozumiem ale jeśli te transakcje miały by być większe i regularne to dla głupotą jest nie branie pod uwagę ryzyka kontrachenta. Cóż Polacy kochają i popierają działalność parabankową a na przykładzie AmberGold nie wiele się nauczyli. Powodzenia we współpracy z e-kantorami do pierwszej większej wtopy!
    • Gość: gabi Jak uniknąć spreadów walutowych? IP: 193.46.186.* 05.05.14, 15:43
      Piszę opinię o CINKCIARZ.PL, bo sama niedawno szukałam opinii o kantorach walutowych. Jestem świeżo po wymianie dużej sumy w CINKCIARZ.PL Od około 2 lat regularnie kupowałam u nich franki na spłatę rat kredytu, nigdy nie było żadnych problemów. byłam zadowolona. Teraz gdy kupowałam franki jednorazowo za 110 tyś zł mimo wszystko miałam wiele obaw. Nawet kilka razy dzwoniłam do nich i oczywiście zapewniali mnie, ze wszystko jest bezpieczne. Zaryzykowałam. Pieniądze były na moim koncie walutowym tego samego dnia ;) POLECAM
    • tropic6 Jak uniknąć spreadów walutowych? 26.05.15, 19:00
      NIE POLECAM!!! CINKCIARZ.PL KORZYSTALEM Z TEGO BEZNADZIEJNEGO SERWISU,A OSTATNIO JUZ PRZESADZILI.ROBILEM PRZELEWY Z UK DO DNIA DZISIEJSZEGO KIEDY PO KLIKNIECIU ZAWARCIU TRANZAKCJI POJAWIL MI SIE INNY BANK W POLSCE, NIE JAK DOTYCHCZAS W UK,ZA KAZDE £ 1000 MUSIALBYM ZAPLACIC ZA PRZELEW £15 WIEC CHCIALEM ANULOWAC TRANZAKCJE NIE Z MOJEJ WINY WIEC CINKCIARZ STRASZYL MNIE KARAMI,MAM ICH GLEBOKO GDZIES ZLIKWIDOWALEM KONTO U NICH I NIE ZAMIERZAM DAC ANI ZLOTOWKI TYM ZLODZIEJA.POZDRAWIAM
    • radekmajs Jak uniknąć spreadów walutowych? 04.08.15, 09:16
      Tak to jest z wymiana walut . Najdrożej kosztuje to w banku ale mamy pewność, iż dostajemy banknoty które nie są sfałszowane etc... Niektórzy chcą zapłacić za to bezpieczeństwo. Tradycyjne kantory są tańsze ale wg mnie i tak najlepszym wyjściem jest skorzystanie z internetowych placówek. Każdemu polecam tę formę. Niedawno musiałem wymienić większą ilość gotówki i chcąc nie chcąc przełamalem się do "wirtualnych" kantorów. Od teraz będę korzystał tylko z tej formy zamiany waluty. Szybko i co najważniejsze - także tanio.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka