Dodaj do ulubionych

Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew...

IP: *.232.255.13.anr.gov.pl.255.232.85.in-addr.arpa 09.06.11, 08:04
Jestem w Banku Millenium od kilku lat "starym klientem" i wczoraj zmieniłam konto na dobre nowe bez problemu. Bardzo miło zostałam załatwiona i poinformowana o wszystkim i bez problemu. Autor arttykułu niech sprawdzi dokładnie wszystkie informacje , a następnie pisze artykuł. Pozdrawiam Panie z Banku Millenium w Pruszczu Gdańskim.
Obserwuj wątek
    • Gość: co zrobic Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.ip.netia.com.pl 09.06.11, 08:05
      Nie zostaje nam nic innego jak co chwilę zmieniac bank i zawsze być "nowym" klientem. Podobnie u operatorów komorkowych, telewizyjnych..
      • carcharodon.carcharias Właśnie dlatego co roku mam gdzie indziej AC/OC 09.06.11, 08:51
        Takie życie, :))
        • krzych.korab Lojalność? 17 lat Milenium a wcześniej Gdański 09.06.11, 10:13
          zarabiał na mnie, skoro starzy lojalni klienci nie są ważni zmienię bank. Bankowcy uczą nas
          ze nie należy być lojalnym.
          • Gość: Lord TEKST sponsorowany ... + żenujący poziom IP: *.wroclaw.mm.pl 09.06.11, 10:17
            Czy wy nie widzicie że banki zrzuciły się na ten tekst by się wypromować ???
            • Gość: takinietu BANK i Przyjazny Klientowi nie chodzą w parze... IP: *.acn.waw.pl 09.06.11, 10:31
              Nie bardzo rozumiem o co tu wszyscy płaczą. Nie można tego, nie można tamtego. Banki doją wszystkich jak krowy. Prowizje, kredyty, oprocentowanie poniżej inflacji albo w ogóle brak oprocentowania na normalnych rachunkach, przewalutowania... a człowiek myśli, że mu robią dobrze, że to dla niego! Guzik prawda. Równie skutecznie (no, przynajmniej kwoty z normalnego rachunku) można oszczędzać trzymając pieniądze w skarpecie.

Zainteresowanych robieniem pieniędzy z niczego, co banki cały czas uskuteczniają, odsyłam na youtube, pod hasło "money as debt".
              • Gość: gość Re: BANK i Przyjazny Klientowi nie chodzą w parze IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.06.11, 16:49
                W USA i Kanadzie prowadzenia konta nie dosc, ze jest bezplatne, to lokata jest oprocentowana od pierwszego dolara i co miesiac przelewaja zgromadzine procenty
      • Gość: Franek Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 18:37
        Wymienią się klientami, nic nie zyskując, a wręcz dodadzą sobie pracy (ci bezpośrednio zatrudnieni w obsłudze). I tak trzeba zrobić by nie odważyli się więcej na taki krok.
    • Gość: Red Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.06.11, 08:05
      W Millennium miałem konto osobiste. Wystarczyło je zamknąć i otworzyć dobre konto i po sprawie.
      W PKO z tego co słyszałem stwierdzenie "regularne wpływy" są określone przez regulamin !
      To dopiero bzdura
    • qwer120 Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... 09.06.11, 08:06
      ale głupotyły ktoś wypisuje, przecież w PKO "starym" klientom zamykają dotychczasowy rachunek i otwierają nowy, czyli konto za 0.
      Skoro jest taka możliwość to czemu redaktorek tego nie sprawdzi, tylko ludzi otumania wypisując takie bzdury?
      • Gość: nikt Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.gre.pl 09.06.11, 08:14
        Potwierdzam. Można zmienić stare konto w PKOBP na nowe, ale wiąże się to z opłatą 50 zł w przypadku, gdy chcemy zachować dotychczasowy numer rachunku.
      • Gość: wiech Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 08:16
        głupoty to ty wypisujesz ja do obecnego rachunku mam dopisane kredyty by zamknąć bierzący rachunek do każdej umowy kredytowej potrzebny jest aneks z podanym nowym numerem konta. każdy aneks to % wartości kredytu. jak masz 1 tyś na koncie to ci to lata
        • upi Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 08:27
          Ostatnio zmieniłem konto w PKO BP i potwierdzam, pobierana jest tylko opłata 50 PLN za zachowanie nr rachunku i nowe karty.
          Żadnych dodatkowych opłat, chociaż mam u nich kredyt hipoteczny, kredyt odnawialny w razie potzreby, kartę kredytową i ubezpieczenie mieszkania.

Także GW powinna postarać się o bardziej profesjonalnych pismaków
          • Gość: Maja Jak żadnych dodatkowych opłat skoro bulisz 50zł IP: *.ghnet.pl 09.06.11, 09:28
            za nic.
          • orangestreet_warsaw Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 09:54
            "tylko 50 złotych"
            hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
          • Gość: zen Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.insport.pl 24.06.11, 22:51
            Tylko 50 złotych?!!! Nie żartuj !!! Ja wziąłem sobie za punkt honoru, że nie będę płacił za kilka kliknięć pracownika banku 50 złotych, w dodatku za to, że od 15 lat jestem klientem PKO BP ! .
            I nie zapłaciłem ani grosza, pozostając przy starym numerze konta , a korzystając z Konta Za Zero. Ludzie, zacznijcie egzekwować swoje prawa ! Banki same nic wam nie podarują.
          • Gość: Paweł Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.ip.netia.com.pl 16.02.12, 09:20
            Również zmieniłem konto w PKO BP i potwierdzam to, że nawet zostałem zwolniony z opłaty bankowej za zachowanie dotychczasowego konta i nowej karty bankomatowej.
        • komentatorre Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 08:53
          Jestem w podobnej sytuacji. Kilka lat temu wziąłem kredyt studencki w KB, warunek był taki, że muszę założyć u nich konto, specjalnie mnie to nie zdziwiło ani nie zmartwiło bo i tak konta potrzebowałem a konta dla studentów były tanie (chyba 4 zł, karta za darmo). Tylko, że jak przestałem być studentem musiałem zmienić profil konta. Po kilku zmianach opłat w tej chwili konto kosztuje mnie 6,99 zł + 2 za kartę + 0,5 zł za każde sprawdzenie salda w bankomacie). Chciałem zrezygnować z tego konta bo mam drugie w innym banku no i się do wiedziałem, że nie ma problemu ale do umowy kredytowej trzeba będzie napisać aneks kosztujący 200 zł.
          • Gość: texy a mBank w dobie kont za 0 zrobił opłatę za kartę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 09:21
            to jest dopiero strzał w kolano
          • Gość: tt Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.pansa.pl 09.06.11, 10:22
            Obligatoryjność posiadania rachunku u kredytodawcy trafiła na listę klauzul zakazanych UOKiK już jakiś czas temu. Ja miałem podobną sytuację i po b.krótkim piśmie rachunek zlikwidowałem, bez jakichkolwiek konsekwencji.
            Pisemko było m.w. takie: "Z dniem .... wypowiadam umowę rachunku nr ..... . Jednocześnie informuję, że zapisy umowy kredytowej nr ..... - pkt.xx, pkt.xx znajdują się na liście klauzul zabronionych i z mocy prawa sa nieważne. Pozdrawiam ..."
            • askazbielan Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 12:25
              nie tak szybko...
              niektóe banki od posiadania rachunku bieżącego uzależniają możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania kredytu, np. o 1pp
              Nie musisz mieć rachunku, ale wtedy masz wyżej oprocentowany kredyt.

I wtedy nie jest klauzulą niedozwoloną, bo nie uzależnia udzielenia kredytu od założenia rachunku :-)
        • dallia-x Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 17:39
          W przypadku założenia nowego rachunku w ciągu kilku najbliższych miesięcy, Bank nie pobiera opłaty za aneksowanie umów kredytowych, związane ze zmianą numeru rachunku.
      • Gość: slawek Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 08:28
        Zgadza się. Właśnie zmieniłem swoje konto w PKO. Jedna uwaga, w celu utrzymania starego numeru konta należy wnieść jednorazową opłatę w wysokości 50 zł.
      • Gość: mika Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 08:59
        byłam w banku PKO i pani powiedziała mi dokładnie to samo co jest w artykule: albo otwieram nowe konto i zamykam kredyt odnawialny, albo płacę 50 zł. i zostaję przy starym numerze konta.
        • Gość: ika Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 17:58
          Zrzutka na ........ Przecież ponieśli koszty.
      • nie_bekam Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 09:33
        Piszesz nieprawde. Za ZMIANĘ konta w PKO BP płaci sie 50 PLN. Żeby nic nie płacic trzeba zlikwidować stare i załozyć nowe
      • Gość: Jacek Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.is.net.pl 09.06.11, 09:52
        Dlaczego NIEKTÓRZY mają problemy ze zrozumieniem pisanego. TO SIĘ WIĄZE ZE ZMIANĄ NUMERU!!! Czyli bieganiem gazownia elektrownia kadry itp Mam konto w PKO od jakiś 20 lat WIĘC chyba już zasłużyłem NA SZACUNEK i lepsze traktowanie niż nowy klient
        • taka-sobie-mysz Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 09:58

Gość portalu: Jacek napisał(a):
          TO SIĘ WIĄZE ZE ZMI
          > ANĄ NUMERU!!! Czyli bieganiem gazownia elektrownia kadry itp

A po co gazowni czy elektrowni twój numer konta? Po prostu robisz przelewy z innego numeru i tyle.
          • Gość: rr Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.232.230.141.nowaera.pl 09.06.11, 11:34
            A po co chcesz podawać w gazowni i elektowni swój nowy numer konta? przecież to ty im płącisz, a nie oni tobie
            • tomekjot Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 12:48
              Gość ma uruchomione polecenie pobrania i oni mu ściągają kase z konta
      • orangestreet_warsaw Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 10:01
        qwer120 napisał:

> ale głupotyły ktoś wypisuje, przecież w PKO "starym" klientom zamykają dotychcz
        > asowy rachunek i otwierają nowy, czyli konto za 0.
        > Skoro jest taka możliwość to czemu redaktorek tego nie sprawdzi, tylko ludzi ot
        > umania wypisując takie bzdury?

ale się uśmiałem z rana :)))))))
        czyli jeżeli moja mama ma rachunek w PKO BP, na który wpływa co miesiąc jej emerytura i za prowadzenie którego płacie olbrzymie pieniądze co miesiąc (już jej dawno mówiłem żeby uciekła do banku, w którym ja mam konto i nic nie płacę, ale niestety jest przyzwyczajona), to przy założeniu nowego rachunku musi wszystko załatwiać od początku w ZUSie :)
        albo zapłacić haracz w wysokości 50 złotych (zamiast kupić sobie leki), zostawić stary numer i nie stać w kolejce w ZUSie :)))
      • Gość: Koniolub-Grubas tak zamieniają w PKO IP: 62.87.192.* 09.06.11, 10:05
        mam ten problem. chciałem skorzystać z tej propozycji i przejść nie można. można otworzyć nowy rachunek, niestety od nowa trzeba odpłatnie zbadać zdolność kredytową , aby uzyskać debet na koncie. niby nic się nie zmienia , a bank kasę ciągnie
      • Gość: klientPKOBP Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: 91.209.199.* 09.06.11, 10:29
        Nawet lepiej. W PKO BP można zachować własny rachunek. Opłata jednorazowa za aneks 50zł. Jedyny minus to wyższe o 3% oprocentowanie kredytu odnawialnego.
      • Gość: k74 Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 10:51
        Popieram. Bank zmienił mi rachunek na 0 zł i było tylko pytanie czy chcę zachować nr rachunku za 50 zł.
      • Gość: paw Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.zeork.com.pl 09.06.11, 11:02
        Jeżeli nie wiesz to nie pisz głupot. Nie ma darmo jest 50 zeta i strta biurokracji.
      • Gość: raber Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.europe.hp.net 09.06.11, 11:12
        qwer120 przeczytaj do konca artykul... sama prawda - wiem, sprawdzalam.
      • Gość: mroowa49 Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.opera-mini.net 09.06.11, 11:19
        Potwierdzam, że przy zmianie konta jest opłata 50 zł. Chcieliśmy zmienić złote konto w PKO BP ( comiesięczna opłata za prowadzenie 16.50) na nowe konto gdzie WSZYSTKIE opłaty są za 0.
        I o to usłyszeliśmy, że comiesięczne wynagrodzenie musi wynosić 9 tys. zł. Kiedy na konto wpłynie pensja o nawet 1 zł mniejsza bank będzie pobierał opłatę za prowadzenie konta w wysokości 20 zł!
        "Rewelacyjna" propozycja dla wiernych klientów, nie?

• Gość: aa Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 11:45
        Ależ jak chce się mieć konto za 0 i zachowac przy tym aktualny numer konta, to niestety musi zapłacić 50 zł w PKO BP.
        • Gość: z Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.insport.pl 24.06.11, 23:02
          Jeśli masz wpłaty z wynagrodzenia pow. 2 tys zł/m-c - twardo żądaj zamiany dotychczasowego konta ROR na Konto Za Zero - bez wnoszenia 50 zł opłaty. DOSTANIESZ.
      • Gość: agaw Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: 193.106.228.* 09.06.11, 15:46
        wcale nie musiałam otwierać nowego zmieniłam stare na nowe i jest za darmo. Chcilm zostwić ten sam nr wiec musiałam zaplacic jednorazowo 50zl i tyle a to i tak bardziej oplacalne niz stare konto.
      • Gość: rcenter Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.multimo.pl 09.06.11, 20:14
        zapomniałes o historii rachunku, debecie na koncie (DSD), zmianie rachunku - który w wielu instytucjach trzeba zmienic - nie mówie o skarbówce. - dla mnie zwykle naciąganie na 50 zl
      • luni8 Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 10.06.11, 07:47
        > ale głupotyły ktoś wypisuje, przecież w PKO "starym" klientom zamykają dotychcz
        > asowy rachunek i otwierają nowy, czyli konto za 0.

A weź poczytaj raz jeszcze.
        Zmienić można ale albo tracisz numer konta (co wiąże się z biurokracją w kilku miejscach) albo płacisz.
    • Gość: miki1971 Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.dynamic.chello.pl 09.06.11, 08:09
      w millennium `starzy` klienci też mogą otworzyć Dobre Konto. Do autora: przydałoby się trochę rzetelności w pisaniu artykułu.
      • Gość: Krzepki Harry Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 10:15
        Rzetelność to by przydała się Tobie... czytać nie umiesz, a komentujesz...
    • Gość: elka Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.centertel.pl 09.06.11, 08:09
      Jeśli chodzi o Millenium, to jako klientka tego banku bez problemu założyłam Dobre Konto i zamknęłam stare. Jestem zdziwiona takimi informacjami na ten temat.
    • Gość: Time Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 08:09
      Jestem klientem PKO BP od kilkudziesięciu lat, i mam konto za zero. Miałem do wyboru zmianę z zachowaniem nr rachunku za 50 pln lub z jego zmianą za daemo.
    • Gość: Ja Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.77.116.192.ltv.pl 09.06.11, 08:12
      Nie prawda, że konto za 0 w PKO BP jest tylko dla nowych.
      Ja mam konto w PKO BP od 11 lat i właśnie zmieniłem je na konto za 0.
      Dla starych klientów jest jednorazowa opłata - 50 zł, ale chyba i tak się płaca ( po kilku miesiącach się zwraca).
      • Gość: alf Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.icpnet.pl 09.06.11, 08:18
        W PKO się opłaca, okradają na 50 złotych, ktoś może powiedzieć że za 0 złotych zamknąc stary i otworzyć nowy rachunek ale z nowym numerem ale to nie to samo
        • Gość: bogdan PKO BP okrada starych klientów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 08:34
          Robią bardzo drogą reklamę za nasze,starych klientów pieniądze,ale pozbawiają nas praktyczne szansy z korzystania z tej oferty.Jako emeryt jestem klientem od 50 lat,wszystkie opłaty realizuję przez bank.Teraz chcąc bezpłatnie skorzystać z oferty musiałbym obskoczyć wszystkich moich kontrachentów,by zalatwić formalności z nowym kontem.W przeciwnym przypadku muszę jeszcze raz płacić za reklamę 50zł. i pozostać bez karty bankomatowej przez conajmniej 2 tygodnie.Stąd też występy reklamowego pajaca traktuję jako wyśmiewanie się z nas starych,wiernych klientów.
          • Gość: aga Re: PKO BP okrada starych klientów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.11, 16:34
            szczera prawda
      • mariolink Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 08:26
        Zgadzam się, sam ostatnio zakładałem. 50zł za zmianę to równowartość około 7 miesięcy płacenia za te konto... To się opłaca. Ja zamieniłem konto na nowe nie płacąc nic. Wszytskie lokaty zostały przeniesione, jedyna niewygoda to poinformowanie pracodawcy, USu i nowa karta debetowa.
      • Gość: TZ Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.ec.europa.eu 09.06.11, 10:30
        Moze i po kilku misiacach sie zwraca, ale moze też po kilku miesiacach to nowe bezpłatne konto, będzie miało już inne warunki - takie same jak to stare.
        Banki traktują masowych klientów jak idiotów, bo to im się widać opłaca....
    • Gość: watchman A wiecie dlaczego lojalnego klienta banki mają ... IP: *.tesco-europe.com 09.06.11, 08:15
      w d*pie? Dajecie się dymać to Was dymają. Proste jak drut.
      • Gość: lodzia Re: A wiecie dlaczego lojalnego klienta banki maj IP: *.tvsat364.lodz.pl 09.06.11, 10:23
        > w d*pie? Dajecie się dymać to Was dymają. Proste jak drut.

Coś w tym jest. Darmowe konta oferuje wiele banków. Wystarczy zmienić.
    • Gość: BurnS Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.miasto.gdynia.pl 09.06.11, 08:16
      Potwierdzam - ja posiadam konto w Banku Millennium jeszcze z czasów gdy był to Big Bank Gdański... i miesiąc temu poszedłem do oddziału, gdzie od ręki załatwiono wszelkie formalności związane z zamianą z konta starego na nowe "Dobre konto"...
      • Gość: 123! Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 09:49
        O rany... Też miałem konto w Banku Gdańskim lata całe temu. Wygodne to było, nawet płatności w bankomatach mieli - definiowało się konta w banku i potem już w bankomacie zlecało przelew. Zanim internet na dobre zawitał w bankach było to spore udogodnienie.
        Ale potem ktoś wpadł na pomysł żeby kosić klienta za wypłatę z własnych bankomatów! No to zwinąłem się z tego banku.
        I to jest jedyne rozwiązanie niestety, trzeba być mobilnym. Smutne bo wszyscy dookoła smęcą jak to ważne jest utrzymanie klienta i ile to tańsze od zdobycia nowego - a jak "co do czego dojdzie" to nowy klient jest bogiem a stary służy do dojenia...
    • zmuleksy Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... 09.06.11, 08:20
      Ludzie, przecież od zawsze tak było i jest nadal, że w wielkich korporacjach, a takimi są banki liczy się tylko ten nowy klient. Ten już pozyskany jest olewany bo na ogół mało co można już z niego wycisnąć. Cały ten system jest nastawiony na pozyskiwanie coraz to nowych klientów a nie pieszczenie starych. Tak jest w banakch w firmach telekomunikacyjnych sieciach sklepów itd. Klientem jest człowiek dla lokalnego sklepiku w którym robi drobne codzienne zakupy, bo ten sklepikarz z tego żyje. Dlatego sprowadza jedna niszową gazetę dla pana który jest miłośnikiem pszczółek, zawsze ma świeże rogaliki dla pani Zosi i kozie mleko dla pana Stasia. W Tescach, Asdach i innych jesteśmy tylko numerem statystycznym, mróweczką w masie innych mrówek. Im wystarczy nawet jak zrobimy u nich zakupy tylko raz w życiu, bo tu działa magia wielkich liczb, statystyka a nie zasady handlu.
      • forumowiecgwna Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 08:29
        To takze tylko PR-owska sztuczka. Zwroc uwage ze zawsze banki informuja ILE to tysiecy kont zalozono. Tysiace! Kazdy bank chwali sie tym przy byle okazji, gdzie tylko popadnie.

Nie informujac oczywiscie jaki procent z tych "tysiecy" to ich klienci ktorzy zamkneli badz przeksztalcili inne ich konta. Zawsze mnie to bawi do lez - jak slysze ile to taki PKO albo Pekao "pozyskalo" nowych kont to zalewa mnie krew - wiadomo ze w przypadku tak miernych bankow dla leniwych klientow 99% tych "pozyskan" to ich starzy klienci.

Ale biznes sie toczy dalej - chodzi przeciez tylko o to zeby bylo glosno. I jest. Pamietam jak pko wprowadzilo slynna lokate progresywna, w ktorej wiecej sie tracilo niz zyskiwalo, ale tysiace tepakow stalo przed okienkami zeby skorzystac z tego cudu. Teraz ci sami biegna po nowe konto...
      • Gość: Enon Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.dynamic.chello.pl 09.06.11, 08:32
        Kozie mleko i kozie sery łaskawco to jak kupuję w hipermarkecie. 30 - 40% taniej niż w lokalnym sklepiku. Podobnie jest z cenami WSZYSTKICH towarów oferowanych przez Pana Kazia w zapyziałej kanciapie za rogiem.
        • Gość: zocha Uśmiech Pana Kazio za moje pieniądze IP: *.play-internet.pl 09.06.11, 09:19
          Dla pana Kazia w lokalnym sklepiku jestem Kimś, ale za to płacę dodatkowo, więc czy to nie jest jak romans z prostytutką?
          • Gość: lodzia Re: Uśmiech Pana Kazio za moje pieniądze IP: *.tvsat364.lodz.pl 09.06.11, 10:26
            A ma ona choć zaplecze sanitarne na zapleczu?
            ---
            konta dla firm, konta studenckie
        • Gość: zartiepl Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: 193.111.144.* 09.06.11, 10:02
          Naprawdę robisz zakupy, czy tylko tym się przechwalasz? IMHO to drugie. Hipermarkety od dawna mają wyższe ceny. Przykłady z tego tygodnia: filety z kurczaka w markecie 18,49 zł/kg, w sklepie osiedlowym 16,99 zł/kg, brzoskwinie w puszce w markecie od 3,99 zł, w sklepie od 3,29 zł. A największe różnice są na wyrobach tradycyjnych: prawdziwa szynka w markecie kosztuje 40 zł/kg, a w hali niedaleko, na stoiskach producentów 23 - 28 zł/kg. Regularnie robię zakupy, śledzę ceny i do marketów opłaca mi się jeździć tylko po kilka zgrzewek mineralnej, 10 kg proszku do prania czy 6 tubek pasty do zębów - pod warunkiem, że są w promocji i cena jest naprawdę promocyjna.
    • Gość: Enon Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.dynamic.chello.pl 09.06.11, 08:24
      Na forum, jak zwykle w takich przypadkach, wysyp wpisów pracowników banków opisanych w artykule.
      Doprawdy sądzicie, ze wasze hymny pochwalne w jakikolwiek sposób zmienią opinie klientów?
    • Gość: xxx To norma przy zmianie zarządzających co 3 lata IP: *.home.aster.pl 09.06.11, 08:27
      Każdy się chce wykazać, a wiadomo, że nie ma więcej niż 3-5 lat, więc nikt nie myśli długofalowo, tylko krótkofalowo. Nikt nie myśli, żeby zadbać o istniejącego klienta, bo rozliczany jest z nowych klientów. Winni też jesteśmy sami my, klienci - gdybyśmy masowo zmieniali banki wraz z promocjami, to po kilku takich "operacjach" banki przestałyby się w to bawić i oferta zawsze byłaby dobra - a tak - po prostu ta strategia jest skuteczna - do konkurencji przechodzi znacznie mniej klientów, niż pozyskiwanych jest nowych, więc biznes się opłaca.
      • ipta Re: To norma przy zmianie zarządzających co 3 lat 09.06.11, 08:46
        W czasie ~~ nie kochanej Komuny ~~.Zwykła książeczka oszczędnościowa ,czy w banku czy na poczcie wpłacałem ,wypłacałem a zawsze było te 3 % .
        A dzisiaj konto internetowe osobiste , ZERO OPROCENTOWANIA.
        Za kartę bankomatową opłata.
        Za przelew internetowy opłata.
        A proszę przelać pieniądze w piątek to na koncie wierzyciela są dopiero w poniedziałek ,kto zarabia wtedy na odsetkach.
        Zrób przelew internetowy z swojego konta na swoje w innym banku ,wędrują pieniądze parę dni.Kto zarabia na odsetkach.
        A w wypadku kont firmowych to co ,ZERO PROCENT.
        A opłaty ukryte w przyznawaniu kredytu przekraczają wysokość oprocentowania reklamowanego przez banki.
        Chcesz mieć pieniądze to omijaj banki szerokim łukiem.
        • Gość: Paweł Re: To norma przy zmianie zarządzających co 3 lat IP: *.finemedia.pl 09.06.11, 08:59
          To zamiast narzekać na forum znajdź Pan bank, który płaci lepiej na ROR. Jest takich więcej niż jeden. Jeśli za jakiś czas pogorszą się warunki idź do konkurencji. Tylko w ten sposób ogół klientów może wymusić na bankach pewne rzeczy. Narzekać to sobie można, ale dopóki klient z bankiem jakoś wytrzymuje. management nie widzi powodów do zmian...

A co do oszczędzania za komuny.... Ta świetne były te procenciki, zwłaszcza po uwzględnieniu inflacji. Właściciele książeczek mieszkaniowych, polis posagowych (tak to się chyba nazywało, chodziło o oszczędzanie na przyszłość własnych dzieci) itp "produktów" finansowych również wspominają komunę z łezką w oku...
      • Gość: 123! Re: To norma przy zmianie zarządzających co 3 lat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 10:01
        No właśnie. I dlatego ja co i rusz zadziwiam księgowość w firmie zmieniając rachunek do przelewu wypłaty :) Na początku babki to irytowało bo musiały w systemie wyklikiwać coraz to nowe numerki ale teraz to chyba bardziej zaintrygowane są. Jedna nawet sobie rachunek zmieniła gdy jej powiedziałem dlaczego to robię :)
        Pewnie kiedyś mi się to znudzi albo zmiana będzie na tyle pracochłonna że uznam iz nie warto zmieniać - ale na razie nie ma takiego problemu.
    • Gość: Astrachański Trzeba będzie przeprosić się ze spółdzielczymi IP: *.play-internet.pl 09.06.11, 08:30
      Bankami. One najmniej mieszają i opłaty mają stabilne. Drugi wariant to SKOKi.
      • Gość: ewa Do autora artykułu IP: *.play-internet.pl 09.06.11, 08:43
        Artykuł jest do poprawki. Jestem stałą, wieloletnią klientką PKO BP , mój mąż także, mamy wspólne konto i bez najmniejszego problemu przekwalifikowano nam to konto na " konto za zero" . Owszem , jest opłata 50 pln, ale to niewiele , w porównaniu z tym, ile oszczędzam rocznie. Zachowaliśmy ten sam numer, dostaliśmy nowe karty ( z opcją pypass), mamy dwa kredyty, wszystko po staremu. Tylko warunek, wpływy powyżej 2 ,000 pln.
        Aha, nie jesteśmy pracownikami banku , więc proszę mojej wypowiedzi nie traktować jako peanu pochwalnego.
        Swoją drogą, to ciekawe, czy będzie sprostowanie tego artykułu, przecież zawiera nieprawdę. Czy w związku z tym autor zweryfikuje zawarte informacje, skoro komentarze mówią same za siebie? Wystarczy zadzwonić/przejść się do placówki, aby poznać prawdę, a nie czerpać swą wiedzę tylko z reklam, tudzież wyimaginowanych "bohaterów" tekstu. Żeby to jeszcze jakiś Fakt czy inny brukowiec, ale Wyborcza?
        • orangestreet_warsaw Re: Do autora artykułu 09.06.11, 10:14
          Gość portalu: ewa napisał(a):

>
          > Aha, nie jesteśmy pracownikami banku , więc proszę mojej wypowiedzi nie traktow
          > ać jako peanu pochwalnego.
          >

tylko pracownik banku PKO BP może napisać, że 50 złotych to jest niewiele!
    • Gość: gość Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.zax.pl 09.06.11, 08:32
      Pani Danuta to istota nie rozumna "byłam przyzwyczajona to zostałam " nic dodać nic ując
    • Gość: bond Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.pila.vectranet.pl 09.06.11, 08:32
      Ja wolę sam wybrać ofertę dla siebie
    • Gość: Przemek Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.elblag.vectranet.pl 09.06.11, 08:33
      PKO to bank emerytów i rencistów
      • Gość: karol Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 09:44
        Gość portalu: Przemek napisał(a):

> PKO to bank emerytów i rencistów

Nie napisałeś tylko czy to dobrze czy źle .
        A twoi kumple spod bloku są w jakim banku ?
    • Gość: Grzegorz z Gdańska w WBK kilka at temu to samo miałem. IP: 213.192.66.* 09.06.11, 08:33
      Płaciłem za konto 16 zł! a nowi miel za darmo. Starych klientów to nie dotyczyło. A jakie było zdziwienie w banku, że chcę zamknąć konto po 10 lach. I tak bank stracił klienta z pokaźnymi wpłatami na rzecz nowych.
    • dante_waw Citi 09.06.11, 08:37
      Na nowe warunki nie moge przejsc, moge zalozyc nowe konto natomiast nie moge tego zrobic wczesniej niz po 30 dniach... bo mam u nich konto od 1999 roku. :) tj wczesniej w Handlobanku, przejetym przez Citi.
      • Gość: ko Re: Citi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.06.11, 08:50
        Ale w czym problem? Mam w citi kredytówkę od 2004 roku i niedawno zadzwonił do mnie pracownik, że mają dla mnie ofertę konta za darmo (karta, wszystkie bankomaty w PL, przelewy int) dosłownie za nic nie płacę jak będę miesięcznie przelewał min 1500 zł. Użytkuję ponad 6 mies i jestem zadowolony z takiego traktowania starego klienta. Kolega miał konto od 5 lat w citi, podpisał jakąś nową umowę ramową (za darmo!!!) i zmienili mu typ konta bez zmiany nr rachunku na takie ja moje tyle, że płaci 3zł za kartę bankomatową. Może trafiłaś/eś na jakiegoś świeżaka za ladą i Cię nie zrozumiał?
        • dante_waw Re: Citi 09.06.11, 22:31
          trafilem na swiezaka bo podpisalem umowe i wszystko mialo byc za darmo, ale zadzwonil do mnie po 2h ze przepraszam pomylka "bo ma pan konto zalozone przed 2001 rokiem" i mnie oferta nie dotyczy wiec place 3 pln za m-c i pewnie sie wyniose...
    • Gość: nowa Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.centertel.pl 09.06.11, 08:39
      Ja miałam w PKO konto studenckie i bez problemu zamieniłam je na konto za zero - tekst "tylko dla nowych klientów" to bzdura, stali klienci tez mogą zamienić swoje konta na to za zero.
      • forumowiecgwna Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 08:44
        powiedz to klientom ktorzy maja cos wiecej niz tylko ror. Gratulujemy Ci konta studenckiego - ale tu chodzi o prawdziwych klientow.
      • Gość: edi Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.11, 08:49
        Mogą zmieniać ale...
        Dla kont studenckich i młodzieżowych - konwersja na "nowe konto za zero" jest darmowa,
        dla pozostałych klientów "starych" kont - konwersja jest za 50 zetów przy zachowaniu numeru rachunku lub za zero zetów przy zmianie numeru rachunku.

Czyli przy okazji postanowili jeszcze wyciągnąć kasę od dotychczasowych (nie młodych) klientów (bo skoro dla "młodzieży" da się skonwertować "za darmo" to niby dlaczego dla starszych klientów konwersja jest jakimś mega problemem i wymaga opłaty 50 zł?).
        • Gość: mp Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.rtr.net.icm.edu.pl 09.06.11, 16:25
          pewnie młodzież obejmuje jakaś extra 'promocja' <lol> która oczywiście starych klientów - w swej masie mniej obeznanych - nie obejmuje.

ja tam się pożegnałem już z pko bp. właśnie po rozpoczęciu kampanii z Majewskim. brali ode mnie 6.90 miesięcznie... teraz mam tańsze konto.
      • Gość: stały klient Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: 217.173.195.* 09.06.11, 09:40
        Mogą owszem, pod warunkiem ze mają powyżej 2000,00 zł miesięczne wpłaty na konto, jak nie to nadal za wszystko płacisz, łącznie z przelewami które samemu się robi przez internet.
        • dallia-x Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 17:46
          Nieprawda. Przelewy będą bez opłat nawet jeśli na rachunek nie będzie wpływu 2 000 zł.
    • Gość: marcin Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.150.139.107.internetia.net.pl 09.06.11, 08:43
      jak zwykle pierdoły pisza dziennikarzyny nic nie sprawdzili. Konto za 0 owszej jest dla starych klientów tez
      sam tak zrobiłem. po 1 trzeba isc do banku i pozamykac stare konta i otworzyc nowe za ) i tyle
      jest taka opcja ze mozna zostac z tym samym numerem konta ale to kosztuje 50 zł.
      oddaje sie stare karty i po tygodniu mamy juz nowe do nowego konta, i mozemy sie cieszyc kontem za zero jedynie jest wieksze oprocentowanie na kredycie odnawialny ale jak ktos nie korzysta to ma problem z głowy
      • forumowiecgwna Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 08:46
        kolejny "klient" ktory uwaza ze wszyscy wokolo niego maja w banku tylko ror, a mozliwe ze nawet debetowka to juz "luksus"... Ale coz - w koncu to sa ludzie ktorzy latami bulili za nic temu bankowi comiesieczny haracz za wszystko co sie da - lacznie z przelewami, co w dzisiejszych czasach jest po prostu komiczne.
      • Gość: Grzegorz z Gdańska Brawo wyborcza i dziękuję IP: 213.192.66.* 09.06.11, 08:55
        Sam piszesz pierdoły i sobie zaprzeczasz. No właśnie można za 50 zł - i w tym jest problem. Nowi nie płacą 50. Co stary klient gorszy? Musi cierpieć 50 zł bo jest lojalny?. Brawo wyborcza za upublicznienie problemu.
        • Gość: jeszczeklientkaPKO Re: Brawo wyborcza i dziękuję IP: 80.87.38.* 09.06.11, 09:03
          zgadzam się i popieram, za staż ponad 15 lat muszę dodatkowo zapłacić 50 zł - BZDURA,
          to raczej bank powinien zapłacić mi te 50 zł abym w dalszym ciągu była jego klientką!
    • Gość: stasia Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 09.06.11, 08:48
      Bzdury piszecie!Jestem klientką PKOBP SA od zawsze,miałam złote kont i bez problemu zmienili mi konto na zerowe. Zachwytu tym bankiem nie mam, ale to siła przyzwyczajenia i blisko domu.Dziannikarze jak zwykle nierzetelni.
      • Gość: MoNo pozerka ? IP: *.wroclaw.mm.pl 09.06.11, 10:22
        Stasiu Ty chyba masz złote zęby od zawsze a nie konto :-) hehe
        • dallia-x Re: pozerka ? 09.06.11, 17:48
          Nie popisuj się swoją "kulturą osobistą", tylko idź lekcje odrobić, bo jutro do szkoły musisz iść.
      • Gość: GoscGosc Nie piszesz prawdy !!!!!!!! IP: *.aster.pl 16.07.11, 08:09
        Bzdury piszecie!Jestem klientką PKOBP SA od zawsze,miałam złote kont i bez problemu zmienili mi konto na zerowe. Zachwytu tym bankiem nie mam, ale to siła przyzwyczajenia i blisko domu.Dziannikarze jak zwykle nierzetelni.
        ------------------------------
        Klamiesz,nie wiem dlaczego.oczywiscie ze ci zmienili ,ale nie tak bez problemu.
        Zabrali ci karte (zgadza sie ???) a na nowa ile czekalas,bo od reki nie daja.
        Stracilas wszystkie przywileje zlotego konta,zgadza sie ??? Juz nie jestes obslugiwana przez doradce,na siedzaco,na umowiona godzine,poza kolejka,zgadza sie???
        I jesli chcesz,zeby naprawde bylo za zero,musisz miec co miesiac minimum 2000 zl
        wplywu na konto,a to juz bariera dla milionow Polakow.Zgadza sie???
        Po co wiec pisac polprawdy???
      • money.pl no wlasnie,niestety nie dla wszystkich 16.07.11, 08:11
        [bStasia ,cytat...
        ][Bzdury piszecie!Jestem klientką PKOBP SA od zawsze,miałam złote kont i bez problemu zmienili mi konto na zerowe. Zachwytu tym bankiem nie mam, ale to siła przyzwyczajenia i blisko domu.Dziannikarze jak zwykle nierzetelni.
        ------------------------------
        Klamiesz,nie wiem dlaczego.oczywiscie ze ci zmienili ,ale nie tak bez problemu.
        Zabrali ci karte (zgadza sie ???) a na nowa ile czekalas,bo od reki nie daja.
        Stracilas wszystkie przywileje zlotego konta,zgadza sie ??? Juz nie jestes obslugiwana przez doradce,na siedzaco,na umowiona godzine,poza kolejka,zgadza sie???
        I jesli chcesz,zeby naprawde bylo za zero,musisz miec co miesiac minimum 2000 zl
        wplywu na konto,a to juz bariera dla milionow Polakow.Zgadza sie???
        Po co wiec pisac polprawdy???/b]
    • Gość: jojko Uwaga! To będzie szok dla niektórych! IP: *.fdk.abpl.pl 09.06.11, 08:52
      Można zmienić bank. Nie ma konieczności siedzieć do końca życia w banku w którym założyło się kiedyś konto studenckie...
      • Gość: lodzia Re: Uwaga! To będzie szok dla niektórych! IP: *.tvsat364.lodz.pl 09.06.11, 10:34
        > Nie ma konieczności siedzieć do końca życia
        > w banku w którym założyło się kiedyś
        > konto studenckie...

Tu chodzi o coś innego. Koszt pozyskania nowego klienta jest wyższy niż utrzymania starego. Więc po co robić tak, że nowy "drogi" dla banku klient przyjdzie, zaś stary "tani" klient odejdzie... To jest nieracjonalne jeśli chodzi o banki elektroniczne.
    • Gość: lukasz Zróbcie tak ... IP: 195.184.84.* 09.06.11, 08:56
      Witam Miałem bardzo podobną sytuację. Poszedłem do odziału mojego banku "z ryjem" (wczesniej na spokojnie nie dało rady) i powiedziałem że rozstaje sie z nimi gdyz nie godze sie na tak zbójeckie warunki jakie mi zaproponowali. Zagrozniłem ze jesli zadzwoni do mnie infolinia tegoz banku z pytanie dlaczego po wielu latach nagle wycofuje srodki i likwiduje konta to odpowiem ze Pani kierownik dzialu obsługi banków skutecznie mnie zniechęciła do korzystania z usług tegoż banku. Nie mineło 5 minut a zostaly mi zdjęte wszelkie opłaty z konta. Spróbujecie i Wy Pozdrawiam
      • Gość: Wieslaw.wilk Re: Zróbcie tak ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 10:25
        Niedawno też zainteresowałem się zbyt wysokimi opłatami w PKO BP toteż kiedy pojawiły sie oferty banków za "zero" i dowiedziawszy sie że za założenie konta na nowych zasadach musiałbym zapłacić otworzyłem sobie rachunek w GETINONLINE. Obecnie jestem w trakcie przenoszenia swoich płatności, zleceń i wpływów wynagrodzeń. Jeszcze trochę poczekam a będę mógł za darmo przenieść do innego tegobanku kredyt hipoteczny i mam ich tam gdzie słońce nie dochodzi
    • an_ful Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekcew... 09.06.11, 08:56
      Nie dalej jak wczoraj chciałem dokonać konwersji Superkonta na konto za 0. Na rachunek wpływają dochody mojej żony, która jest lekarką na kontrakcie i na przelewach nie pisze "wynagrodzenie za pracę" tylko "Zapłata za usługę medyczną". Wpływy są regularne i wyższe niż wymagane 2 tysiące, ale pani z okienka stwierdziła, że nie kwalifikują się do zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta. Próbowała mnie przy tym przekonać, że zarówno Superkonto jak i konto za 0 są to produkty jak najbardziej nowoczesne i przyjazne dla użytkowników... Czasy są jednak są takie, że coraz mniej ludzi ma etaty i nie rozumiem tylko dlaczego bank wydaje ogromne pieniądze na kampanię reklamową i w głupi sposób sam zawęża sobie grono potencjalnych klientów? Wyszedłem z banku taki zły, że postanowiłem ostatecznie zlikwidować Superkonto, które miałem 15 lat
      • Gość: ani Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 09:13
        Pani źle Cię poinformowała. Mnie najpierw także, ale dociekłam u źródła jako klient tego Banku też prawie od 15 lat. Spytaj w Banku o "systematyczny wpływ" na rachunek za zero-nie musi to być wynagrodzenie, ale właśnie systematyczny wpływ na rachunek w wysokości 2 000 zł miesięcznie.
        Inna sprawa, że za zmianę na konto za zero i tak musiałam zapłacić 50 zł, bo spłacam kredyt hipoteczny w tym Banku, a zmiana umowy kredytowej kosztuje tyle samo co zachowanie "starego" nr konta... Ot, Bank przyjazny klientowi!
        • Gość: an_ful Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.static.energoproj_kat.3s.pl 09.06.11, 10:01
          Hmm, dzięki za wyjaśnienie, ale dla mnie właśnie pani z banku, przeglądająca historię mojego rachunku wydawała się źródłem kompetentnym. Do kogo należy zatem ostateczna interpretacja? Do kogo się pójść wykłócać? Swoją drogą ciekawe w jaki sposób bank rozpoznaje, jaki jest charakter wpływu na konto. Automat przeszukuje tytuły wpływu i filtruje "wynagrodzenie", "emerytura" itp? A co jak zlecający przelew zrobi literówkę albo napisze coś nieortodoksyjnego?Co stałoby na przeszkodzie żebym zlecił przelew stały z innego konta i nazwał go "wynagrodzenie"? Z tego co słyszałem i co można przeczytać na tym forum to z tymi "systematycznymi wpływami" wiele osób ma problemy w PKO BP.
        • dallia-x Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc 09.06.11, 17:52
          Systematyczny wpływ nie nie jest zwykły wpływ na rachunek - określa to regulamin rachunku.
          A jak już wcześniej pisałam - Klienci zakładający rachunek z nowym numerem czasowo są zwolnieni z opłat za aneksy do umów kredytowych.
          A tak na marginesie to za aneks do umowy kredytu hipotecznego płaci się 150 zł, a nie 50.
        • Gość: KASIA Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.11, 09:39
          Mylisz się niestety to musza byc wpływy z wynagrodzenia, załozyłam konto i 2 razy w tym samym dniu miesiaca (IV i V miesiac) wysłałam na to konto przelew w wymaganej kwocie i 2 razy skasowali mnie po 6,99 zł.
        • money.pl Zmiana na konto za zero 17.07.11, 08:16
          ZAWSZE kosztuje 50 zl,nawet gdy nie masz zadnej umowy kredytowej,sprawdzone.Zmiana ze zlotego na za zero tez kosztuje 50 zl,czyli biora sobie od razu ponad 3 stare ,miesieczne oplaty .(Zlote kosztowalo 16,50 co miesiac)
          Tak wiec konto za zero bedzie za zero dopiero od 4-go miesiaca.
          PKO to oszusci w kazda strone,przykladow moge dac cala liste.
      • Gość: dna_low Re: Konto za zero? Nie dla wszystkich. Banki lekc IP: *.dynamic.chello.pl 09.06.11, 10:25
        Co za problem zmienić konto? Ja Superkonta pozbyłem się kilka lat temu po podniesieniu opłat. Przeszedłem do mBanku, stąd niedawno do CitiHandlowego. Nie bójcie się formalności!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka