Dodaj do ulubionych

Emerytury pomostowe dla nielicznych

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 19:39
Jak dla mnie powinny zniknąć pomostówki i inne przywileje. Powinno być tak że pracujesz odkładasz a kasa robi na siebie ale niestety nie u nas. Dostaniesz marne minimum i się ciesz. Pytanie ile będą oferować za 20lat? Chyba nic się nie zmieni, nagle z 2 tys brutto przerzucisz się na 728zł życzę powodzenia. Będziesz mistrzem polować na przecenionych towarach w hipermarkecie.
Obserwuj wątek
    • Gość: emeryt ZUS to nieudolny urząd. IP: *.dynamic.chello.pl 31.07.11, 12:35
      Po osiągnięciu wieku 65 lat złożyłem wniosek o emeryturę. Minęło już 30 dni a armia urzędników
      w swych marmurowych pałacach nie wydała jeszcze decyzji, kpiąc sobie z obowiązku wydania
      decyzji do 30 dni od dnia złożenia wniosku. Dodam, że ZUS nie żądał w tym czasie uzupełnienia
      złożonych przeze mnie dokumentów. Po 30 dniach wygasło ubezpieczenie zdrowotne. Armia
      urzędników rudo-czerwonych klaunów jest nie tylko nieudolna ale i szkodliwa, dlatego ja,
      moi znajomi, i rodzina zagłosujemy przeciwko PO i ich czerwonym sojusznikom z SLD (PZPR)
    • Gość: stasiakwaldek1975 Emerytury pomostowe dla nielicznych IP: *.play-internet.pl 31.07.11, 12:46
      Emeryci maja mała komputerów.
      Należy przyznawać więcej pomostówek ,wszystkim najlepiej.
      1.Są plusy ekonomiczne
      2.Zwiększa się PKB
      Nie ma co się martwić o pieniądze, bo pomogli Grecji ,Portugali i Irlandii , więc pomogą i Polsce.
      Zwiększy to konsumpcję =przyznanie ludziom rent i emerytur i pomostówek
      XXI wiek jest w Europie socjalnym wiekiem ( Unia )
    • Gość: złodziejskie państ A rodziny smoleńskie dostały kasę za nic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.11, 13:29
      Nie spełniły żadnych wymagań, żadnych składek. Wystarczyło że ich bliski był kumplem innych polityków. Złodziejskie państwo i tyle
      • Gość: May-ster Re: A rodziny smoleńskie dostały kasę za nic IP: *.dip.t-dialin.net 31.07.11, 14:11
        ludzie sa poto zeby Banda kradla,,,polica ormo klawisze wojsko i inne kapusie
    • quri3 Emerytury pomostowe dla nielicznych 31.07.11, 15:44
      GW powinna się wreszcie zdecydować, czy popiera likwidację pomostówek, czy też je promuje. Raz artykuły, z których wynika, że przechodzący na pomostówki są wrogami finansów państwa i powinni być rozstrzelani, a raz wykazy dokumentów, które należy złożyć, by pomostówkę dostać. Takie michnikowskie rozdwojenie jaźni.
    • dd1987 728,18 zł brutto??? 180 euro? 31.07.11, 17:30
      728,18 zł brutto??? 180 euro? Ja dziekuje trzeci świat. Ludzie tyle na buty wydają. Ze u nas nie ma jeszcze rewolucji to ja się dziwię.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka