Dodaj do ulubionych

Kantor.Aliorbank.pl moim zdaniem Ok

30.07.12, 16:05
Szukałem jakiegoś sensownego rozwiązania. Znalazłem Karta prepaid bzwbk w połączeniu z inkantor.pl. Wydanie karty 20zł, obsługa i przelewy free... ale
do kiedy sie okazało, że karta ma ograniczenie 150 euro wypłaty na dobę przestało mi sie podobać. Dodatkowo wypłata euro z kart może się odbyć w placówce banku i trwa UWAGA 15-30 dni! Kicha jak nic. Na razie mam jakieś 400 euro i musze je wydać.
Przesiadam się na kantor.aliorbank.pl Lepsze niż inkantor.pl bo działa 24 godziny na dobę i kasa jest już na karcie od razu po wymianie a z inkantor.pl na prepaid walutowy idzie ze 3 dni, no może dwa.

Gdyby ktoś zakładał konto w kantorze aliora mój kod rekomendacyjny to YSV4ERTBWZ32
Obserwuj wątek
  • Gość: Grzegorz Re: Kantor.Aliorbank.pl moim zdaniem Ok IP: *.xdsl.centertel.pl 29.10.12, 17:13
   Wszystko fajnie i ok, mieszkam w Gdyni w dzielnicy Chylonia, postanowiłem wybrać z banku gotówkę w celu wymiany na złotówki, poszedłem do kantoru Alior na ulicy Kartuskiej. Pomijam że stałem w kolejce z całą dzielnicą która chciała zapłacić za rachunek telfoniczny itp. Dodatkowo Babeczka przy kasie stwierdziła że nie ma wystarczającej ilości żłotówek żeby mi wypłacić.
   Innym razem poszedłem żeby zakupić waluty bo potrzebowałem na wyjazd historia sie powtórzyła z tym że w kasie nie było prawie nic z waluty którą potrzebowałem.
   ciekawe było też to że zanim moja kolejka w której stałem do kasy minęła kurs waluty zmienił się oczywiście na moją niekorzyść.
   Moim zdaniem ten Kantor to niewypał, w okolicy są tradycyjne kantory które nawet przebijały cenami Alior Kantor
  • Gość: gość Potrzebuję pomocy w sprawie Alior. IP: *.toya.net.pl 07.12.12, 21:36
   CZY KTOŚ MI MOŻE POMÓC BO CZUJĘ SIĘ JUŻ BEZSILNA...
   1. Mam rachunek w Alior Bank firmowy gotówkowy: www.aliorbank.pl/pl/wlasna_dzialalnosc/rachunki/rachunek_gotowkowy
   2. do rachunku mam wydaną kartę Master Card Bussiness
   3. podczas zakładania konta w oddziale bankier poinformował mnie, że nie ma możliwości zrezygnowania z ubezpieczenia karty i że jest ono obowiązkowe.
   4. Na stronie Alior Bank jest informacja że ubezpieczenie karty wydanej do mojego rachunku obejmuje „nieuprawnione transakcje, rabunek gotówki wypłaconej kartą, zwrot kosztów odtworzenia utraconych dokumentów, kluczy, telefonu komórkowego.” Zostałam także o tym poinformowana o tym podczas zakładania rachunku.
   5. W TPiO, strona 11/13 pozycja 11 w tabeli odniesienie numer 9 jest napisane, że „Opłata nie dotyczy karty debetowej World Business MasterCard. Pakiet nie jest dostępny dla karty debetowej World Business MasterCard.” A ja nie mam karty World Business tylko zwykłą biznesówkę MasterCard.
   6. Zdarzyła się kradzież z mojego rachunku (nieuprawniona transakcja, kartę miałam cały czas przy sobie). Złożyłam reklamację, zastrzegłam kartę, zamówiłam nową, poinformowałam policję, zawiadomiłam ubezpieczyciela. Wszystko zgodnie z OWU i regulaminami banku.
   7. Dzisiaj (7.12.2012) dostałam informację od ubezpieczyciela że nie mogą mi wypłacić odszkodowania ponieważ nie mają podstawy do wypłaty odszkodowania, bo moje ubezpieczenie nie obejmuje karty MC Debit Bussines…
   8. wciąż czekam na rozpatrzenie reklamacji w banku- na co mają 60 dni roboczych...

   Więc:
   1. Dlaczego poinformowano mnie że ubezpieczenie jest obowiązkowe i obejmuje transakcje o których piszę powyżej, kartą którą posiadam?
   2. Kto pokryje moją stratę skoro bank kazał mi płacić za ubezpieczenie do karty, która według ubezpieczyciela tym ubezpieczeniem nie jest objęta?

   Oczywistym jest, że jeśli ubezpieczyciel podtrzyma swoje stanowisko, żądam od banku pokrycia w całości mojej straty w związku z wprowadzeniem mnie w błąd.
   Nie interesują mnie wyjaśnienia, że to podmiot zewnętrzny, na który nie mają wpływu, bo ubezpieczenie kupiłam i płaciłam w Aliorze i to w Aliorze mi powiedziano to co napisałam powyżej.

   ... Co mam robić? Może ktoś miał taką sytuację?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka