Dodaj do ulubionych

Oszczedzaj i Zarabiaj! Zacznij Myśleć

14.08.12, 12:57
Zapraszam Cię...
...do współtworzenia unikalnego przedsięwzięcia społecznego. W lipcu 2012r. zostanie uruchomiony Polski Klub Konsumenta, w którym wszyscy zyskają na fakcie konsumpcji codziennych produktów.
Opowiem Ci...
...o tym, jak możesz znacząco zaoszczędzić na CODZIENNYCH standardowych zakupach, a ponadto dorobić ładną sumę do swoich comiesięcznych dochodów. "Od kuchni" Polska grupa biznesmenów - odpowiadając na rosnące potrzeby Polaków w celu zminimalizowania wydatków i optymalizacji codziennych kosztów utrzymania domu - stworzyła projekt, którego celem jest umożliwienie dokonywania codziennych zakupów w cenach konkurencyjnych (z dużym rabatem) oraz z bezpłatną dostawą do domu (od zamówienia za 150zł).
Ponadto...
...Klub Konsumenta - bo taką roboczą nazwę ma ten projekt - pozwoli Ci dodatkowo wygenerować miesięczny dochód - stanie się tak z chwilą, gdy z Twojej rekomendacji dołączą do Klubu kolejne osoby. Nawet jeśli nie będziesz w stanie nikogo zaprosić, to i tak zrobią to za Ciebie osoby takie jak ja, ponieważ jestem mocno przekonany, że do tego projektu przystąpi mnóstwo Polaków i na tym skorzysta. Podziel się tą informacją ze swoją rodziną, znajomymi - oni też z pewnością chcieliby robić zakupy taniej niż w sklepach. Projekt jest we wstępnej fazie rozwoju. Jego start jest przewidywany na przełom lipca i sierpnia 2012r., ale już teraz piszę do Ciebie z propozycją przystąpienia do niego. Mamy ten przywilej, że możemy już teraz, przed oficjalnym startem, zarejestrować się jako osoby wyrażające chęć przystąpienia do tego Klubu, by móc już w pierwszym miesiącu jego działania zarabiać dość duże pieniądze. Twoja zgoda na udział jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA - nie ponosisz żadnych kosztów. Do Ciebie należy następny krok.
Czy chcesz w komfortowych warunkach, we własnym domu i za darmo (bez kosztów przesyłki od zamówienia za 150zł) odbierać ulubioną kawę, proszek do prania, artykuły spożywcze i dodatkowo mieć te produkty taniej niż w sklepach, a później zupełnie za darmo? Czy chcesz - będąc zadowolonym z codziennych oszczędności na zakupach - zasilać DODATKOWO swój portfel? Klub Konsumenta zapłaci Tobie za to, że będziesz robił zakupy, które i tak MUSISZ ZROBIĆ.
WAŻNE !!!
1. Nie żądasz od nikogo pieniędzy, czy nawet nie namawiasz - tylko mówisz im, co mogą zyskać.
2. Ty, jako osoba polecająca, będziesz osobiście rejestrować swoje osoby. A teraz w punktach - jak to wygląda od strony formalnej
1. Rejestracja - bez opłat.
Do Klubu mogą przystąpić:
a) osoby fizyczne (od 18 lat),
b) osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą,
c) osoby prawne,
d) oraz wszystkie podmioty i instytucje, które posiadają NIP.
2. Rekomendacja - bez ograniczeń, nieobowiązkowa.
3. Matryca trójkowa zrzutowa (czwarta osoba polecona przez Ciebie zajmuje pozycję w poziomie niżej w pierwszym wolnym miejscu licząc od lewej strony).
4. Jednorazowe minimalne zamówienie - 50 zł (pięćdziesiąt złotych).
5. Przesyłka kurierska - gratis (przy zamówieniu od 150 zł).
6. Towary tańsze niż w sklepie.
7. Prowizja do 9-go poziomu z całej grupy.
8. Prowizje rozliczane są w cyklach miesięcznych.
9. Otrzymywanie prowizji do 6-go poziomu nie wymaga poleceń własnych.
10. Prowizje od 7 do 9 poziomu naliczane są dla osób które mają osoby polecone.
11. Wypracowane prowizje możemy wypłacać w dowolnym czasie na swoje konto bankowe.
12. W każdym cyklu rozliczeniowym dodatkowo przyznawane będą premie miesięczne.
13. Opłata systemowa miesięczna pobierana jest tylko i wyłącznie z wygenerowanej prowizji raz w miesiącu w wysokości nie większej niż 14 zł - na promowanie i rozwój projektu.
14. Za wypełnianie poszczególnych poziomów w matrycy system wypłaca premie jednorazowe, polecenia osobowe nie są wymagane:
a) poziom czwarty - 50 zł
b) poziom piąty - 150 zł
c) poziom szósty - 450 zł
d) poziom siódmy - 1000 zł
e) poziom ósmy - 1000 zł + pobyt dla 4 osób w SPA
f) poziom dziewiąty - 5000 zł + wczasy zagraniczne dla 4 osób (all inclusive).
Jesteś zainteresowany/a!? Zapisz się tutaj: www.familo.com/r/sytek
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka