Dodaj do ulubionych

Multibank okradl mnie na ponad 8000 zl-co robic?

IP: *.as13285.net 27.11.12, 15:41
OK temu w pazdzierniku 2010 zadluzylem sie na karcie visa gold na kwote OK.8000 zl.bank wyszedl z propozycja udzielenia kredytu na ta kwote rozkladajac je na 12 rat'ustalajac rate w wysokosci 742 zl.zgodzilem sie i take przez ostatni rok splacalem ow kredyt.do am ze karta miala limit 10000 zl.miesiac temu splacilem ostatnia rate kredytu.na karcie jednak wciaz widnialo zadluzenie w wysokosci OK. 8000 zlotych-sadzilem iz dopiero pO splacie tego kredytu bank poprostu to zadluzenie skasuje .AZ tu angle wczoraj bank poprostu zabral z mojego konta kwote ponad 8000 zl na splate karty visa gold i uwaza ze wszystko jest w porzadku!!poprostu ukradziono mi z konta ponad 8000 zl i nikt nie poczuwa sie do jakiegokolwiek bledu.owszem przyjeto moja reklamacje ale z komentarzem ze nie widza tutaj zadnego problemu'ze mam polecenie splaty zadluzenia karty w 100%.to co ja splacalem przez ostani rok?dlaczego dopiero PO splacie ostatniej raty bank nagle postanowil pobrac calosc zadluzenia w calosci? Pieniadze tore bezprawnie zabral bank byly przeznaczone na zaplate za to war ktory zakupilem kilka dni temu-i Tera nie man za co zaplacic!bank poinformowal ze ma prawo na Odpowiedź 30 dni!co tu sie w ogole dzieje?co ja mam robic?gdzie szukac pomocy?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka