Dodaj do ulubionych

Lottoland opinie oszustwo

26.02.16, 11:18
Uwaga na podobne strony jak lottolan. To bezczelne naciąganie naiwnych na gry w lotto online. Nikt nie ma prawa do zawierania zakładów w internecie a przewałka polega na zakładach bukmacherskich które ewentualnie wypłacają drobne kwoty. Biada temu kto faktycznie trafiłby w szczęśliwe liczby w jakimkolwiek kraju. Strona natychmiast zniknie... a i tak nie ma nikt szans na wygrana bo... jedynym dowodem gry jest kupiony LOS.
Obserwuj wątek
  • naiwny123 Re: Lottoland opinie oszustwo 26.02.16, 11:21
   Firma EU Lotto ltd posiadająca stronę lottoland.pl nie należy do spółki Totalizator Sportowy. Screen ze strony lottoland.pl / Fot. Screen Lotoland.plFirma EU lotto ltd oferująca gry hazardowe online na stronie internetowej lottoland.pl takie jak EuroMillions, EuroJackpot, MegaMillions, PowerBall a także Lotto i Mini lotto. Jak informuje biuro prasowe Totalizatora Sportowego w Warszawie właściciel marki LOTTO nie współpracuje z Lottolandem. Zapytałem w biurze prasowym Totalizatora Sportowego: Czy spółka lottoland jest częścią spółki totalizatora sportowego? Nie, Lottoland to zagraniczna firma, z którą w żaden sposób nie współpracujemy. Lottoland, a także inne firmy pośredniczące w zakupie produktów LOTTO, nie mają zgody na wykorzystywanie naszych znaków towarowych, a tym bardziej na sugerowanie, że współpracują z Totalizatorem Sportowym. Dodam, że o działalności takich firm informujemy każdorazowo odpowiednie służby, w tym przede wszystkim Służbę Celną, która ma wszelkie uprawnienia i narzędzia by sprawdzać czy i w jakim stopniu zostały przez dany podmiot naruszone przepisy Ustawy o grach hazardowych. Czy organizowane loterie przez spółkę lottoland min. Gry LOTTO i mini Lotto są rozliczane przez Totalizatora Sportowego? Lottoland nie organizuje gier czy loterii, a pośredniczy w ich zakupie. Wyjaśnię, że jedynym dowodem udziału w grze jest oryginalny jej kupon. Aby go otrzymać, trzeba zagrać w jednym z naszych punktów sprzedaży sieci LOTTO. Nie ma innej możliwości. Jeśli ktoś trafi np. ?piątkę? w Lotto, to udając się do naszej kasy musi mieć przy sobie ów oryginalny kupon. Czy wygrana na podstawie kuponu ze strony lottoland.pl jest wypłacana przez Totalizatora Sportowego? Jak wspomniałem, jedynym dowodem udziału w grze jest oryginalny kupon wydany w punkcie LOTTO. Żaden inny dokument, np. wydruk ze strony internetowej, esemes czy skan, nie uprawnia do wypłacenia wygranej.

   • koziorozka Re: Lottoland opinie oszustwo 04.03.16, 09:01
    mikolajgwizdek napisał(a):
    > No mnie właśnie zastanawia jak to działa. Nie wiem już co mam myśleć, czy ktoś
    > z Was korzystał z [klikalny link]?
    >Dajcie mi znać bo tu link przeczytałam dosyć istotne informacje, ale waham się, pomóżcie??
    > Czy to wszystko prawda, ktoś coś?

    Spamujesz gdzie się da, ale w ten sposób temat podnosisz :)
  • Gość: mariusz Re: Lottoland opinie oszustwo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.03.17, 20:31
   OSZUSTWO!
   Zagrałem, zapłaciłem i ani kasy, ani zakładu. Za to korespondencyjne gierki z panią Anną Sową z Lottoland. przykład:
   Szanowny Panie,
   dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Lottoland.com/pl.

   Prosimy uprzejmie o przesłanie nam kopii potwierdzenia transakcji w pliku o formacie .pdf zostanie ono przekazane do odpowiedniego działu, który sprawdzi przyczyny niedostarczenia wpłaty.

   ...wysłałem i co?

   Szanowny Panie,
   dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Lottoland.com/pl.

   Pragniemy poinformować, że przesłał nam Pan kopię wykonanej transakcji.

   Prosimy jednak również o przesłanie kopii wyciągu bankowego, na którym widoczna jest wykonana transakcja z dnia 16.03.2017, po otrzymaniu dokumentów odpowiedni dział ponownie skontaktuje się z pośrednikiem płatności.

   ...Pytam więc:

   W jakim miejscu regulaminu jest wskazane, że klient musi dosyłać coraz to nowe dokumenty potwierdzające fakt wpłaty należności. Mbank jest bankiem internetowym i papierowy wyciąg to naciąganie mnie na koszty jego uzyskania, tym bardziej, że kontaktowałem się z DOTpay, o czym już pisałem, a u nich rozmowy są nagrywane i wystarczy byście tam zgłosili fakt, że rzekomo nie macie moich pieniędzy = wystarczy podać nazwisko i nr transakcji widniejącej na potwierdzeniu, które ode mnie otrzymaliście. Cóż, to ostatni raz, kiedy "korzystam" z Waszych "usług". Na szczęście są różne media społecznościowe, na których z pewnością opisze Waszą działalność, jak też zgłoszę fakt oszustwa. Oczywiście dla policji to czyn o znikomej szkodliwości, ale założę się, że nie tylko ja mam z Lottoland takie problemy. Znajdą się inni. Poza tym jest jeszcze rzecznik praw Konsumenta, przed którym będziecie się Państwo tłumaczyć. I nie, nie zwariowałem... nie chodzi o 43,20, ale działanie w którym, to konsument ma się ugiąć przed korporacją z siedzibą gdzieśtam, której wydaje się, że może wszystko. Wygląda jednak na to, że można i Wam nieco uprzykrzyć takie naciąganie prawa. I proszę nie odsyłać nikogo do regulaminu w j. angielskim, gdyż działając w Polsce jesteście zobowiązanie zamieszczać informacje w j. polskim.

   Tyle w temacie.

   do usłyszenia na faceboku i innych forach...
  • lesiostocton21 Re: Lottoland opinie oszustwo 10.03.18, 20:01
   Zagrałem kilka razy w lottoland.com i jednak drobne kwoty wpływały na moje konto z którego znowu mogłem płacić za wysłane kupony.Niestety mój bank mi zablokował drogę dostępu do doładowania konta i na tym kroku bankowym skończyło się moja zabawa na lottoland.com. Teraz muszę latać z kuponami do kolektury a to już nie zawsze mi się chce. Pisałem do lottolandu,żeby podali numer konta to sobie doładuję z mojego konta bankowego ,ale otrzymałem odpowiedź która mnie nie zadowala.
   • koziorozka Re: Lottoland opinie oszustwo 24.02.21, 15:59
    Gość portalu: rafal napisał(a):

    > Podaje sprawe na policje i informacje do komisji GGC,brak slow
    ---------------------
    Tiaaa, za korzystanie jeszcze karę zapłacisz.
    Najpierw tu przeczytaj, bo Lottoland jest w Poilsce nielegalny
    rynekbukmacherski.pl/czy-lottoland-jest-legalny-w-polsce/


Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka