Dodaj do ulubionych

Uważajcie na firmę GO-Leasing !!!

04.04.16, 13:45
Kilka tygodni temu, szukając leasingu na auto miałem nieprzyjemność natrafić na firmę GO-Leasing. Nie trudno ich znaleźć, ponieważ mocno inwestują w reklamę na Google, łapiąc w ten sposób naiwnych klientów.

W Go-Leasing wszystko zaczyna się kolorowo: oczywiście możemy; nie ma problemu; zdążymy... Nie prawda! Opiekun klienta, sprawę załatwienia leasingu przeciąga przez 2 tygodnie, a pierwsze co Go-Leasing robi to blokuje NIP twojej firmy w systemie bankowym (i to bez podpisu na wniosku), żeby inna firma nie mogła przeprocesować wniosku lub by zapłaciła im prowizję za zwolnienie NIPu. Ich oferta w porównaniu z innymi wypada fatalnie, dlatego polecam wszystkim poszukać najpierw innych ofert.

W momencie gdy powiedziałem Pani prowadzącej sprawę, że ich oferta jest o 250zł droższa od konkurencji, że nie chcę z niej korzystać i proszę o odblokowanie NIPu firmy stwierdziła, że ona nie może nic zrobić i kazała dzwonić do swojego kierownika.

W rozmowie telefonicznej kierownik czy dyrektor stwierdza, że robiąc kalkulację bardzo się napracowali i nie widzi powodu, żeby nie skorzystać z ich oferty, a kalkulacja z innej firmy jest na pewno manipulacją i oszustwem. Bezczelnie mówi, że nie odblokuje NIPu, ponieważ sam się odblokuje... po miesiącu, a jeśli chcę zrealizować leasing w tym kwartale to muszę skorzystać z ich oferty.

Od kiedy wejście do sklepu zobowiązuje Cię do zakupów???


Stanowczo odradzam współpracę z Go-Leasing !!! W porównaniu z innymi mają wysokie prowizje i lekceważą klienta.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka