Dodaj do ulubionych

szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212''

IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 12.10.07, 11:47
Obserwuj wątek
    • Gość: kamil Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.07, 11:33
      Czy ktos wie ile oddaje się po 30 dniach przy kwocie 400zł w SMS kredyt 7212? Z
      góry dzięki za odpowiedź
      • Gość: Gość Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 14.10.07, 12:42
        oddajesz po 30 dniach 497zł
        • Gość: kamil Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.07, 18:43
          Dzięki za odpowiedź, nie jest tak źle, miałem już bardziej kosztowne propozycje
          pożyczki
          • Gość: Sraczek z Odessy 1 (800) EAT-SHIT IP: *.180.172.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.04.13, 19:50
            To najpewniejszy kredyt :)
        • Gość: CZARNA Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.ip.netia.com.pl 03.09.09, 10:04
          512ODDAJESZ
      • Gość: Gosia Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 10:56
        494 zł teraz jest promicja zwraca sie 420
        • Gość: zxz Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.chello.pl 16.01.09, 11:30
          ale to jest wlasnie smskredyt
    • Gość: Altberger.pl Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: 80.48.49.* 14.10.07, 21:25
      Witam, polecam Rapidę - pożyczki gotówkowe od 1500 zł do 15000 zł na
      okres od 6 do 36 miesięcy spłacane w miesięcznych ratach! Jeżeli
      posiadasz dowód osobisty, konto bankowe i stały dochód możesz wziąć
      pożyczkę bez poręczycieli na dowolny cel. Szczegóły oferty na
      stronie internetowej: www.altberger.pl
      Kliknij po pożyczkę i w trzech krokach zdobądź gotówkę!!!
      BEZ kolejek BEZ zbędnych formalności
      pozdrowienia, nie dziękujcie:)!
      • Gość: tomek Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.07, 21:57
        mam bardzo złe doswiadczenie z rapidą, nie polecam nikomu naciągacze i tyle.Na
        forum padało wiele pytań o rapidę i jeszcze nikt nie odpowiedział, że dostał od
        nich pożyczkę.Żałuje że podałem im swoje dane, nie dajcie się nabrać !!!!!!!!!!!!!1
        • Gość: mike Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.07, 07:35
          o co chodzi z tym kredytem sms??
      • Gość: magda tylko nie rapida!!!! IP: *.klc.vectranet.pl 15.10.07, 08:47
        TYLKO NIE RAPIDA. Wystarczy poczytać sobie forum. Nie wiem czy
        ktokolwiek dostał tam pozyczkę. ja juz pisałam. Nie mam problemów z
        BIK, raty spłacam terminowo, a tam po wysłaniu wszystkich dokumentów
        łącznie z zawiadczeniem o wynagrodzeniu dostałam odmowę! Potem w BPH
        bez problemów dostałam w 20minut kredyt! Myslałam że z Rapidą będzie
        wygodniej bo bez wychodzenia zdomu itd. Bzdura! Nie wiadomo o co tam
        chodzi ale UWAŻAJCIE NA RAPIDĘ!
      • ordoxster Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' 15.05.14, 11:08
        Nie polecam żadnych takich pożyczek. Naciąłem się nie raz' a poza tym poczytajcie:
        www.zmotywujemy.pl/szczegoly/post,kredyt-i-jego-splata-o-tym-jak-nie-nalezy-tego-robic-,90.html
    • Gość: ewa Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.07, 10:51
      ale nikt nie napisał czy sprawdzają BIK, z regulaminu wynika, że sprawdzają
      wszystkie dostępne bazy, może zna ktoś chwilówkę bez baz dłużników
      • Gość: Kamila Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.07, 11:31
        SMS kredyt napewno !!!!!! nie sprawdza w BIk ani nigdzie. Zarówno
        ja jak imoi rodzice jesteśmy mocno zadłużeni , komornicy itp. a w
        kredyt sms pozyczkę dawno i bez problemu dostalismy,. Mozna dostać
        na jeden adres tylko jedna pozyczkę.
        • Gość: pożyczak Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.07, 11:46
          W BIK chyba nie sprawdzają ale za to na pewno sprawdzają w Krajowym Rejestrze
          Długów oraz dopisują do tego rejestru.
          • Gość: iza Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.07, 13:50
            ja jestem w bik i w KRD i dostałam w ciągu kilku godzin
            • Gość: Ja Mam problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 21:03
              Czesc, mam pytanie. Dziś dostałam smsa o treści "Przypominamy o spłacie pożyczki
              z dnia 2007-09-28. Spłate w kwocie 497.00 nalezy dokonać na rachunek 56106... do
              dnia 2007-10-28. SMS Kredyt" Nie wiem o co chodzi, ani co zrobić. Mam tą kartę
              od 2 tygodni. Wczesniej miał ją moj kolega ale tak wyszło, ze go juz nie ma. Co
              mam zrobić?? Przeciez nie bede płacic za niego takiej sumy! pozdrawiam.
              • dorota_marek_wawa Re: Mam problem 27.10.07, 16:32
                No wlasnie, ja mam tutaj pytanie: a co jak ktos wezmie tak te pieniadze i... nie podpisze umowy?? Przeciez firma w zyciu nie udowdni, ze ktos te pieniadze wzial, chyba ze zalozy sprawe sadowa, ale przeciez koszty beda duzo wyzsze niz te 400 zl?
                Dla mnie bardzo ryzykowny spoosb na pozyczki.
                A ponadto tutaj naginane jest prawo: bow edlug niego klient ma 7 dni na odstapienie od pozyczki, ale umowe dostaje po 2 tygodniach, wczesniej nie ma zadnego druku do rezygnacji, a ponadto nie ma zadnego podpisu wiec chyba umnowa nie jest jeszcze zawarta, wiec jesli ktos jest madry to wystarczy odeslac ta rezygnacje i ma sie taniej niz oni chca ? :)
                • Gość: jasio Re: Mam problem IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.07, 16:54
                  Wystarczy nie odsyłać podpisanej umowy i po miesiącu odesłać im te 400 zł . Nie
                  będą mieli podstaw prawnych do ubiegania się o resztę pożyczki. (pod warunkiem ,
                  że się ktoś umie dobrze wytłumaczyć)
                  • Gość: majkel_lublin Re: Mam problem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.07, 15:55
                    Mój znajomy z osiedla nie zapłacił. Ale kurde okazało się, że sprawa trafiła na
                    policje. Policaje podobno po numerze konta doszli jego dane i miał mieć sprawę.
                    W końcu spłacił i dali mu spokój.
              • Gość: gość mielec Re: Mam problem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.07, 16:15
                Czytałem dokładnie regulamin wyraźnie napisane jest, że umowę uważa się za
                zawartą w momencie wysłania pieniędzy na konto. Ja bym podał nowy numer kolegi
                do sms kredyt i miał spokój. A tak pozatym to masz fajnego kolegę, który wkręca
                cię z takie rzeczy tylko pogratulować. Mnie raz wpisali do KRD nic nie można
                kupić, załatwić, zapomnij o pożyczce w banku, telefoni komórkowej, telewizji
                satelitarnej niedługo spożywczaki będą sprawdzać w KRD koszmar. Policja i tak
                dojdzie po numerze banku do osoby która wzięła pożyczkę. Szkoda zachodu
                • Gość: ze wschodu Re: Mam problem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.08, 16:55
                  Ta firma to jacyś ostrzy ziomale! Kumpel nie spłacił pożyczki w SMS Kredyt bo se
                  myślał, że nie musi skoro podał im lewe dane - minęły 3 miesiące i przyszło mu
                  wezwanie do prokuratury. Najlepsze jest to, że będzie musiał jeździć do sądu do
                  Wrocławia a mieszka se w Lublinie
                  • Gość: flora Re: Mam problem IP: *.chello.pl 21.01.08, 21:16
                    no i kolega ma juz klopoty fałszywe dane to juz sie zakopał a
                    pewnie wziął groszowe kwoty .Jak to ludzie sami na siebie bat ukręcą
      • Gość: Bieszczadnik no i prawda że sprawdzają mimo 13 tys% odsetek IP: *.chello.pl 10.05.08, 00:34
        Wiem , bo mnie odrzucili już po podpisaniu umowy bo widnieję w BIK.
        A te 13 tys. % to roczne oprocentowanie pożyczki 200 zł na 2
        tygodnie (możecie sprawdzić na ich stronie)
    • naomi35 Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! 29.10.07, 16:35
      Czy ktoś może poradzić co zrobic w sytuacji koszmarnej w jakiej sie znalazłam:-( Wziełam znajomej w zeszłym roku kredyt, ona go nie spłaciła i teraz mam komornika na głowie przyszło mi oddać ze wszystkimi kosztami do tej pory prawie 27000zł a koszta mi dalej rosna. Nie mam obecnie stałej pracy zeby to spłacac. Pomózcie może ktos z was wie jak wyjsc z tej sytuacji co robic. Tak to jest komus zaufac i pomóc, nie wiem co robic.POMOCY!!! Ona tylko była i załatwiała ze mną wszystko, ale to ja podpisywałam dokumenty:-((((
      Daga
      podaje meila:
      naomi35@gazeta.pl
      • Gość: xzx Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.chello.pl 23.01.08, 08:09
        a ja chcialam pierwszy raz wziąsc to moge tylko 200 zloty i wcale
        tak pieknie nie jest dzwoni mily pan weryfikuje dane wypytuje sie
        wszystko i na koncu prosi o przeslanie zaswiadczenia o zarobkach ---
        paranoja dla 200 zloty chwilówki .Banki dają na oswiadczenie wieksze
        kredyty ,mily pan wrescie dodał ze najlepiej by bylo dgybym miala
        telefon na siebie ,,,no i mam podalam mu numer ale mam zastrzezony z
        upc i tam mu nie udzielono odpowiedzi czy jest na mnie i po chwili
        odzwonil zebym faxem wyslala umowe z upc ze telefon jest na mnie i
        wtedy moze dostane te UPRAGNINE 200 zloty .....odechcialo mi sie
        tyle zachodu .A te pochlebne opinie o tej chwilowce to poprostu
        piekna darmowa reklama ludzi z tej branzy
        • Gość: Kamila Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.08, 08:49
          Nie masz racji. Ja naprzykład nie jestem z tej branzy a po raz 3
          dostałam pozyczkę. Pierwszą na 400zł. Może jesteś w KRD - bo tam
          napewno sprawdzaja?
          • Gość: xzx Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.chello.pl 23.01.08, 17:27
            i juz sie nie zgadza bo pierwszą dają 200 i nie siej zamętu i
            nigdzie nie jestem w zadnyck bik-ach i itp. bo jezeli bym byla to
            nie potrzebne by im bylo zaswiadczenie szkoda ze jeszcze numer buta
            mam im nie faxsnąc dla mnie za duzo zachodu do tak malych kwot ,ja
            moge pochodzic po zaswiadczenie faxsowac im rozne duperele ale nie
            przy kwocie 200 zloty ZAPAMIETAJ PIERWSZĄ DAJA 200 AUtomatycznie
            dostajesz zwrotnego sms ze 400 to narazie usluga nie dla ciebie
            • Gość: jasio Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.08, 19:05
              Na początku kariery firma SMS KREDYT dawała każdemu po 400 zł niczego nie
              sprawdzając , ale po ok 40 % niespłacalności zaostrzyła kryteria , bo ludzie
              robili ich w bambuko .
              • Gość: Kamila Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.08, 10:28
                Być może że tak jest jak napisano wyżej. Ja pierwsza pozyczke brałam
                w październiku , od razu dostałam 400zł i nie dzwonili do mnie.
                Kolejne dostaję również bez potwierdzania danych. A maja mama przy
                drugiej pozyczce wysyłał sms z innego numeru telefonu i od razu
                dzwonili w celu weryfikacji danych. Oczywiscie ponownie dostała kasę.
              • Gość: bójcie_sie Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.08, 17:39
                Mój kumpel też myślał se, że zrobi ich w bambuko. Wziął pożyczke we wrześniu i
                nie spłacał a nie dawno dostał wezwanie na policje. Podobno po numerze konta
                doszli do niego. Koles zgrywał hojraka ale na policji zmiekła mu rura i spłacił
                wszystko co do grosza hehehehehe
            • Gość: gość Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.de.ibm.com 27.01.08, 10:25
              Nie prawda ja pierwszą dostałam 400pln i nie wypisujcie głupot po telefonie za
              30 minut miałam pieniądze na koncie.
              • Gość: zxz Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.chello.pl 27.01.08, 20:29
                moze ty jestes wyjątkowy teraz juz pierwszą mozna dostac ale tylko
                200 i dzwonią sprawdzają wszystko łącznie z tym ze chcą
                zaswiadczenie ........... moze nie od kazdego ,moze na wyrywki
                sprawdzają
                • Gość: ilona Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 11:12
                  w zeszłym tygodniu po raz pierwszy starałam się o chwilówkę przez
                  sms.Musiałam przefaksować umowę z telefonią cyfrową, bo mam
                  zastrzeżony numer komórki.I dostałam tylko 200 bo jak napisali za
                  pierwszym razem jest tylko tyle. Jestem w biku i KRD,mam komornika i
                  dostalam.Jak napisalam smsa,zadzwonili,popytali o
                  dane,przefaksowalam i po 30 minutach miałam kase na koncie
                  • Gość: flora Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.chello.pl 28.01.08, 11:15
                    i to sie wszystko zgadza tak wlasnie robia ,jezeli nie zaswiadczenie
                    o zarobkach to musi byc telefon stacjonarny lub komorkowy na osobe
                    zainteresowaną pozyczka
                    • Gość: olesia Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.toya.net.pl 05.11.08, 21:20
                      DOKLADNIE .JEZELI NIE MASZ ZASWIADCZENIA O ZAROBKACH MUSISZ MIEC ALBO KOMORKE
                      ALBO STACJONARKE ZAREJESTROWANA NA SIEBIE W PRZECIWNYM RAZIE NICI Z PIENIEDZY
                • Gość: Ania Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.broadband.pl 30.01.08, 17:50
                  Bzdura.
                  Ja raz to bralam.
                  Dostalam 400 od reki po 3 sms-ach. W ciagu godziny od wyslania 1-go pieniadze byly na koncie.
                  Nikt nie dzwonil, nikt nie sprawdzal, nikt sie o nic nie czepial.
                  No ale ja nie mialam zniszczonego Bik-u, po prostu potrzebowalam malej sumy bez czekania.
                  • Gość: zxz Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.chello.pl 30.01.08, 22:38
                    juz tu pisałam ze na wyrywki sprawdzaja ,ja tez mam dobry bik a
                    jednak zadzwonili i sie wszystko wypytywali i musialam im przeslac
                    umowe z upc na telefon stacjonarny bo nie mieli mozliwosci
                    sprawdzenia bo mam numer zastrzezony
                    • Gość: kasia Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.eranet.pl 31.01.08, 15:15
                      mam pytanie- jak mam umowe z firma windykacyjna ze splacam w ratach zadluzenie
                      to jestem w biku albo w krd?i jesli tak to jak splace to przestaje byc?jak to
                      jest dzieki za odp
                      • Gość: tytus Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.chello.pl 31.01.08, 21:22
                        cos okolo 7 lat masz przechlapane
                        • Gość: saldo Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.08, 22:01
                          Taka pożyczka to mi dziwnie wygląda... Jak chcesz czegoś szybkiego to idź do
                          ekspandera, w 3 dni Ci załatwią ładnie czarno na białym kasę. Jeśli mieszkasz w
                          Wawie.
        • Gość: artur Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.icpnet.pl 03.08.08, 16:43
          weż na stronie sms kredyt
        • Gość: artur Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.icpnet.pl 03.08.08, 16:44

i dostaniesz 400
          • Gość: zxz Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.gprs.plus.pl 03.08.08, 17:43
            ale on nie chce z sms kredyt na 7212 -a jest cos podobnego wydaje mi
            sie ze chyba nie
            • Gość: gosciuuu Re: Pomóżcie! bank, komornik, strach!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.08, 14:49
              W Polsce nie ma nic podobnego bo sprawdzałem.
    • Gość: beata Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.xdsl.centertel.pl 29.04.08, 11:44
      otrzymalam chwilowke pierwszy raz bez problemow bardzo szybko i sprawnie
    • Gość: Piotr Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.13, 13:32
      Jeśli szukasz informacji na temat chwilówek i porównania firm polecam chwilowki-przez-net.pl
      • Gość: Maciej Stępień Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.dynamic.chello.pl 28.11.13, 20:09
        Zapraszamy do ViaSMS.pl. Nasza firma w pigułce: jasna, czytelna umowa dostępna naszej stronie www, jedne z najniższych opłeat na rynku (suwaki dostępne również na www.viasms.pl), pieniądze nawet w 15 minut przy minimum formalności (konto bankowe, telefon komórkowy oraz przelew w wysokości 1 grosza w celach weryfikacyjnych, a więc podanie błędnych danych w postaci czyjegoś adresu nie wchodzi w grę). Ponadto ViaSMS.pl nie sprawdza BIKu.W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.
        Pozdrawiam,
        Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl

• Gość: Marek Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.wroclaw.mm.pl 11.04.13, 19:17
      spróbuj na ofin.pl - ja skorzystałem.
      • Gość: Agusia Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: 85.117.28.* 28.06.13, 20:34
        Napisz bo mnie na email ile potrzebujesz mam ofertę nie sms itp

Niepsujarkadiusz@gmail.com
    • krzych92 Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' 15.12.13, 00:43
      Takie kredyty są tylko niekorzystne i mocno stratne. Po co czegoś takiego szukasz?
    • Gość: doradca Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.dynamic.chello.pl 17.12.13, 11:31
      Pamiętaj, że chwilówki są wysoko oprocentowane. Zastanów się, czy nie lepiej skorzystać z kredytu albo innej formy pożyczki? Może jest szansa na dofinansowanie (w zależności oczywiście, na co potrzebujesz pieniędzy). Powodzenia!

___
      doradztwo podatkowe wrocław
      • Gość: olkagdansk Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.play-internet.pl 14.01.14, 17:29
        Tego jest całe pełno: kredyty i pożyczki pozabankowe Na szczęście złożenie wniosku nic nie kosztuje, więc smialo mozna skladac wszedzie ale u nas w miescie to najlepsze sa Filarum pożyczki bez BIK (to do 2.500zł) no i Vivus szybkie pożyczki - oczywiscie :) . Dajcie znac gdzie dali Wam wiecej.
    • androlo Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' 25.04.14, 10:24
      tu masz wszystko
    • sla77 Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' 23.05.14, 18:38
      Warto tylko wcześniej poczytać jakiegoś bloga o chwilówkach - np coś w tym stylu jak chwilowka.pl
      • uksorty Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' 26.05.14, 16:35
        Ja korzystam od jakiegoś czasu z chwilowkizadarmo.pl/
        Co jakiś czas aktualizują i widzę nowe firmy co dają na początek 500-1000zł na miesiąc za 0%. Tak ciągnąłem raz 1000zł długu przez 4 miesiące :D
    • Gość: mastersonix Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.14, 13:57
      spróbuj na lendon.pl. tam się tylko rejestrujesz online, także możesz to załatwić w 15 minut. no i owszem, dostajesz smsy, ale tylko takie przypominające o terminach spłaty
    • Gość: maja67 Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.play-internet.pl 18.06.14, 19:50
      Zapraszam. Chwilówki, pożyczki bez BIK www.provos.pl/twoje-finanse/kredyty-bez-bik/
    • jerszpin Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' 19.06.14, 18:51
      jest całe mnóstwo takich pożyczek, chociażby:
      filarum.pl
      vivus.pl
      provident
    • wilk891 Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' 25.06.14, 16:56
      polecam szybkagotowka.pl/pl
    • Gość: Zenek77 Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.14, 01:40
      Zobacz na Pożyczki chwilówki w Twoja Pożyczka Bardzo duża lista chwilówek i nie tylko. Mi udało się znaleźć tam kilka dobrych firm gdzie pożyczam bez obaw.
    • Gość: FinanseOkay.pl Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' IP: *.dynamic.chello.pl 11.07.14, 09:10
      Sprawdź tu: www.finanseokay.pl/chwilowki
      Ponad 20 instytucji. Wypełniasz wnioski online i w kilka minut masz decyzję.
      • saczek1 Re: szukam chwilówki nie''sms kredyt 7212'' 12.07.14, 15:03
        może skorzystaj z jakiejs pożyczki społecznościowej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka