Dodaj do ulubionych

Wybieramy najgorszy bank

• Gość: Waldek Re: Wybieramy najgorszy bank IP: *.pools.arcor-ip.net 05.12.12, 13:28
      Witam.
      Wpadam dziś do banku BZ WBK aby wypłacić 4000 euro(główna siedziba - Wrocławski rynek) i zostaję poinformowany, że nie mogę wypłacić takiej kwoty, gdyż limit wynosi 1200 EUR....pytam więc, odm kiedy weszło takie rozporządzenie i dlaczego nikt mnie o tym nie poinformował...odpowiedź od niedawna a informacji nie było, bo jest to wewnętrzna sprawa banku....DEBILE.....zagroziłem, że jak mi nie wypłacą to likwiduję konto......to się opamiętali.
      I jeszcze jedna sprawa....... wiecie ile idzie przelew z deutche banku w niemczech na konto walutowe w BZ WBK...... u mnie to wygląda następująco w piątek przed 12-stą przelew wychodzi a do bz wbk dociera w środę
    • kiliusz Re: Wybieramy najgorszy bank 13.12.12, 14:57
      PKO BP i pekao. Wielkie banki, które mają opinie bezpiecznych "polskich". Przez to wiele ludzi im ufa i wkłada tam swoje pieniądze. Te banki to wykorzystują. Są to chyba najdroższe banki w Polsce, zarówno pod względem obsługi kont i jak sprzedaży kredytów. Starsze osoby mimo wszystko darzą je zaufaniem, a banki to wykorzystują. Damy duże ceny produktów bo i tak do nas ludzie idą. Najlepiej samemu popatrzyć na tabele opłat i prowizji i wybrać coś dla siebie, najlepiej darmowego.
      • marc_polo Re: Wybieramy najgorszy bank 17.12.12, 12:52
        kiliusz napisał(a):

> PKO BP i pekao. Wielkie banki, które mają opinie bezpiecznych "polskich". Prze
        > z to wiele ludzi im ufa i wkłada tam swoje pieniądze. Te banki to wykorzystują.
        > Są to chyba najdroższe banki w Polsce, zarówno pod względem obsługi kont i jak
        > sprzedaży kredytów. Starsze osoby mimo wszystko darzą je zaufaniem, a banki

Bo ja wiem, czy najdroższe. Najbardziej bezpieczne to i owszem, ale z tą drożyzną to bym nie przesadzał.
        I cieszą się zaufaniem nie tylko starszych osób. Pominę istnienie Inteligo.
        Np. reklamy z Majewskim raczej nie są kierowane do starszych osób.
        Konta dla młodych, SKO, itd. Dużo można wymieniać.
    • ambro113 Re: Wybieramy najgorszy bank 16.04.13, 10:49
      heheh nam tez zablokowali konto internetowe bo pani przy zakładaniu konta żel wpisała nazwisko panieńskie matki i uznali, że to nie moje konto i zablokowali a odblokowanie tylko w oddziale ;)
    • Gość: gosc Re: Wybieramy najgorszy bank IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.13, 10:47
      mój najgorszy bank to jest jedyny taki w swoim rodzaju, przebił wszystkie to BPH.
      Miałem kartę kredytową którą wepchali mi w Saturnie, na koniec kiedy ją spłaciłem poprosiłem telefonicznie o zamknięciu jej ponieważ spłaciłem co miałem spłacić, po miesiącu dostałem monit w którym mnie straszono aż mi dęba włosy stanęły. W końcu po 2 miesiącach przyszedł ten właściwy o zamknięciu karty. Ale wcześniej potraktowano mnie jak bandytę i czułem się jak bym był w sądzie karany za jakieś przestępstwo.
      Teraz mam problemy z firmą GRAVOGRAPH mieści się w Wrocławiu, mają na Polskę wyłączność, chciałem załatwić szkolenie z grawerowania na maszynie grawerskiej M-20, ale firma ma to gdzieś, raz mówi mi że to kosztuję 200 zl/h netto a raz że od 4 do 5 h 2000 zł netto, poza tym nie są słowni, nie odbierają telefonów, grają w jakąs grę, nie mają cennika który by obowiązywał tą firmę, wszystko z głowy, traktują klienta z góry. Byle by sprzedać maszynę grawerską która kosztuję bagatele 45 tyś zł.
      • Gość: Maciej GV Re: Wybieramy najgorszy bank IP: *.aic.fr 01.07.13, 22:09
        Witam,
        Do każdej sprzedanej maszyny Gravograph firma Gravotech zapewnia szkolenie z zakresu obsługi maszyny oraz oprogramowania, jak również dostarcza instrukcje obsługi w języku polskim. Klient kupujący maszynę w firmie Gravotech może zawsze liczyć na pomoc i wsparcie techniczne i nie musi za to płacić. Do dyspozycji jest dwóch sprzedawców oraz serwis, którzy zawsze pomagają a jeżeli nie odbierają to zawsze oddzwonią.
        Jeżeli potrzebował Pan szkolenia to zapewne kupił Pan maszynę używaną a sprzedawca nie zapewnił Panu pomocy. Tak się zdarza i w takiej sytuacji proponujemy 200 zł za godzinę szkolenia, na maszynę M20 wystarcza zwykle 4 godz. Nie rozumiem skąd ma Pan takie kwoty skoro to jest cena cennikowa i nikt nie może jej zmieniać, cena wzrasta w przypadku gdy klient sobie życzy szkolenie w swojej firmie, wtedy doliczane są kilometry za dojazd. Dla mnie to są sprawy oczywiste i nie rozumiem Pańskiego oburzenia. Druga sprawa jeżeli Pan piszę, że maszyna M20 kosztuje 45 tys. zł to naprawdę mam wątpliwości gdzie się Pan dodzwonił. Jeżeli jest Pan dalej zainteresowany szkoleniem to proszę o kontakt a jeżeli chce sobie Pan sam poradzić wyślę Panu instrukcję w języku Polskim.
    • jubiler9 B P H 29.05.13, 13:14
      Na pewno jest to bank BPH, SWEGO CZASU WEPCHALI MI KARTĘ KREDYTOWĄ W Saturnie, po spłacie a było to w tym roku, telefonicznie kazałem zamknąć tą kartę, po miesiącu przyszedł do mnie monit w którym byłem zastraszany przykrymi konsekwencjami, poczułem się jak bandyta oskarżony w sądzie, włosy mi dęba stały. Nigdy w życiu nie chcę mieć z BPH do czynienia.
    • Gość: daro po prostu zmienić bank ;) IP: *.unitymediagroup.de 29.05.13, 21:02

Tak to prawda, że w PKO BP są ciągłe awarie bankomatów i kolejki :)
      dlatego postanowiłem się przenieść.
      Zależało mi na porządnym koncie internetowym więc przeniosłem się do
      innego banku, który zapewnia wszystko czego inne banki raczej nie mają,
      wszystko działa jak w zegarku
      tutaj link jak by ktoś chciał ;)
      • moharp Re: Wybieramy najgorszy bank 07.06.13, 21:37
        Nie ma chyba banku idealnego. Jeden ma opłaty za konto, a inny nie ma. W jednym jak chcesz wziąć kredyt to same problemy, w drugim przyjmą cię z otwartymi rękami. Na pewno nowe banki bardziej się starają, nie mają innego wyjścia. Inna sprawa jakim to wychodzi. kredyty opole
    • mironek123 Re: Wybieramy najgorszy bank 02.07.13, 21:56
      najgorszy bank oczywiście PKO BP SA, kasę dają na dużej prowizji, oprocentowanie wysokie, a jak zaczynasz się spóźniać- co 3 dni 30 zł upomnienie ,, samo się generuje'', żadnych zmian, zero ugód, błędy w umowach i obsługa na poziomie PRL.
    • Gość: Vesper Re: Wybieramy najgorszy bank IP: *.retsat1.com.pl 13.10.13, 21:22
      Najgorszy bank to taki, który zabiera Ci pieniądze za kartę, konto i inne usługi. Jak nie płacić za kartę debetowa lub kredytową? Polecam metodę unikania rocznych opłat za kartę debetową lub kredytową: www.zaradni.pl/biznes-i-finanse/jak-oszczedzac-na-oplatach-rocznych-za-karte-debetowa-lub-karte-kredytowa/1,2648
      • ktosia321 PKO BP i PKO S.A. 20.01.14, 09:29
        Banki PKO BP i PKO SA pokazują jak to zmiana image (logo, reklamy itp) nie idą w parze za postępem pracowników i oferty banków.
        1. Kilometrowe kolejki
        2. Platformy internetowe do bani - nieczytelna nawigacja, częste prace modernizacyjne i brak dostępu do konta www
        3. opłaty za wszystko co możliwe - konto, karty płatnicze, przelewy internetowe itp.
        4. brak atrakcyjnych lokat, śmiesznie niskie oprocentowanie rachunku ROR czy oszczędnościowego

Dziwię się jeśli ktoś w dzisiejszych czasach świadomie wybiera te banki...
    • daggry Re: Wybieramy najgorszy bank - mbank w czołówce 11.02.14, 11:13
      mBank jest liderem -bo mają zatrudnione jakieś głupolice do odpowiadania klientom na reklamacje, i jak coś namotają z przelewem (w mojej sytuacji dokonałam przelewu, ale system go po jakimś czasie z nieznanych przyczyn odrzucił, ja nie zostałam o tym poinformowana ani e-mailem ani smsem, ktory jest używany do haseł przy każdej transakcji i poniosłam straty bo pieniądze nie doszły na czas transakcji).
      Z reklamacja dzwoniłam z komórki z zagranicy - (nie pytajcie o koszt!) zalogowana jako klient pokazałam że mam środki na koncie i odrzucanie przelewu z uwagi na brak środkow to bzdura, rozmówca przyjał reklamacje, przyznając mi rację - po dniu przychodzi e-mail od głupolicy że system odrzucił mój przelew słusznie bo nie było środków na koncie -, reklamacja w/g glupolicy bezzasadna:S [u]Oczywiscie ani słowa dlaczego nie poinformowano mnie o odrzuceniu przelewu... co dla mnie było główną przyczyną skargi. Teraz co?, powinnam znów wydawać kase na zagraniczne rozmowy i skarżyc sie na głupolice (gdyby głupota unosiła to baba ta latałaby jak gołebica)..? - nie, nikt normalny nie bedzie gadał z idiotkami w nieskończoność, tylko jak ja ,poszuka takiego banku który nie zatrudnia tanich debili żeby sobie pomniejszyc koszty a klientom psuć nerwy i interesy... tyle o niegyś dobrym mbanku. Zal odchodzić, ale będzie to moja pierwsza czynność po powrocie do kraju - sami to wymusili zatrudnianiem robotów umysłowych.
      W nieskończoność zajmują się też "upiększaniem" swojej strony internetowej, tak że zamiast załatwiać interesy musisz się ciągle uczyć nowego upierdliwego interfejsu - bo gównateria informatyczna w mbanku nie ma nic lepszego do roboty..ach szkoda gadać.. Pozdrawiam, LucyW.J
    • Gość: Rozgoryczona Re: Wybieramy najgorszy bank IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.14, 18:15
      BZWBK!!!
      Jestem klientem dawnego Kredyt Banku, którego wchłonął Bank Zachodni WBK. Formalne połączenie banków nastąpiło w styczniu 2013 (ponad rok temu).
      Udałam się ostatnio do placówki BZWBK i chciałam złożyć wniosek o wydanie karty płatniczej, bo poprzednią kartę byłam zmuszona zastrzec.
      Niestety doradca odmówił mi mówiąc, że nie ma dostępu do systemu ex KB a tym samym kont klientów dawnego Kredyt Banku. Oficjalnie Kredyt Bank nie istnieje ponad rok - a klientów nie obsługują wszystkie placówki. Brak informacji na stronach BZWBK, że nie obsłużą mnie jako dawnego klienta KB we wszystkich placówkach. Na Infolinii oczywiście Pani mi kazała udać się do najbliższej placówki nie informując, że muszę się udać do dawnej placówki KB (których na palcach ręki policzyć, bo oczywiście polikwidowali je!).

Nie istnieje lista byłych placówek post KB na stronie www. Nie mam nawet pojęcia jak taką listę zdobyć.

TO JEST BANK NA MEDAL

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, NIE DBAJĄ O KLIENTA.
    • guniaaa1982 Re: Wybieramy najgorszy bank 28.08.14, 13:54
      Byłam wcześniej w Kredyt Bank i nie było takich cyrków jak teraz, odkąd Zachodni Bank przejął Kredytbank to jakaś porażka! Wcześniej mogłam wybierać ze wszystkich bankomatów pieniądze i nie była pobierana prowizja, a teraz tylko BZWBK!
      Raz zablokowalam sobie konto logując się na konto. Poszłam do banku, a tam otrzymałam info, że mam zadzownić na infolinię pod 19999 i tak dopiero mogą mi odblokowac konto. Wczoraj poszłam znowu do banku, żeby spłacić i zrezygnować z karty kredytowej, jaką dostalam informację? Żeby zlikwidować kartę trzeba zadzwonić na infolinię 19999! Jaja sobie robicie???? Może w ogóle zamknijcie ten bank i wszystko niech będzie załatwianie przez infolinię! Po co macie te placówki skoro prostych rzeczy nie można u Was załatwić! Pani na infolinni 10 razy musiałam przemówić do rozumu, że chce zrezygnowac z karty, a ona cały czas próbowala mnie namówić różnymi ofertami, promocjami i innymi śmieciami! Zmieniam ten bank i przechodzę do innego. Kpiny sobie z nas robią! Poza tym pobiarane są jakieś dziwne prowaizje z mojego konta, czego wcześniej nie było. Porażka!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Wersja mobilna