Dodaj do ulubionych

Sukces KB tworzą ludzie w nim zatrudnieni

06.08.08, 08:15
Oto cytat ze strony internetowej KB:

"Twoja kariera

Sukces Kredyt Banku tworzą ludzie w nim zatrudnieni. Są to wysokiej klasy specjaliści, których codzienna praca jest podstawą dynamicznego rozwoju instytucji. Z myślą o nich i ich indywidualnym rozwoju wprowadziliśmy system naboru i rekrutacji, system oceny okresowej oraz system rozwoju zawodowego.

System naboru i rekrutacji służy dokładnemu poznaniu umiejętności i predyspozycji osobowościowych kandydata starającego się o pracę. W trakcie serii rozmów staramy się dowiedzieć jakim będzie pracownikiem i co wniesie do zespołu. Zwracamy szczególną uwagę na poziom wiedzy fachowej, zaangażowanie, umiejętność współpracy, realizacji zadań oraz dyscyplinę. W przypadku stanowisk kierowniczych, szczególnie ważna jest zdolność do zarządzania ludźmi.

W ramach systemu oceny okresowej rozpoczęliśmy realizację hasła "wynagrodzenie za efektywność". Raz w roku każdy pracownik jest oceniany przez swojego przełożonego pod względem jakości pracy i kompetencji. Ponadto w Banku organizowane są konkursy wewnątrz poszczególnych departamentów.

Kredyt Bank kładzie duży nacisk na rozwój i doskonalenie swoich pracowników. Organizujemy szkolenia podczas których osoby zatrudnione w Banku mogą się przekonać jakie są ich predyspozycje i zdolności, nauczyć się radzenia sobie z problemami oraz podwyższać swoje kwalifikacje. Jesteśmy bowiem świadomi, że aby utrzymać wysokie tempo rozwoju instytucji, musimy pomagać w ciągłym rozwoju osobom w niej zatrudnionym.

Naszych pracowników wspieramy również organizując dla nich naukę języków obcych i dofinansowując studia.

System naboru i rekrutacji, system oceny okresowej oraz system rozwoju zawodowego stworzyliśmy po to, by zapewnić zespołowi Kredyt Banku jak najlepsze warunki do pracy i optymalne możliwości rozwoju. Inwestujemy w naszych pracowników, ponieważ wiemy, że to właśnie ich wysiłek decyduje o naszym wspólnym sukcesie."

Koń by się uśmiał?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka