Dodaj do ulubionych

osrodek wypoczynkowy JAntar czy dobrze pamietam???

24.01.10, 22:14
witam Was!! w dziecinstwie jako corka zolnierza zaw. jezdzialam na kolonie do wojskowego osrodka wypoczynkowego w Waszym miescie, (nie pamietam dobrze czy to byla nazwa jantar?)probuje, szukam w necie jakijs informacji o tym osrodku, wertuje zdjecia w nadzie ze moze cos znajde. moze wy mi pomozecie?
Obserwuj wątek
    • dziwnow6 Re: osrodek wypoczynkowy JAntar czy dobrze pamiet 25.01.10, 19:07
      ten ładny i sympatyczny ośrodek który pamiętasz z dzieciństwa już nie
      istnieje.pozostały po nim tylko zniszczone budynki które nadal niszczeją-niestety.
      to jest ling do zdjęcie ośrodka Jantar w stanie obecnym,główne wejście :
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/1905248,1,124,1005,Niszczejacy-WDW-w-Dziwnowie.html
      • asiabukorzycka Re: osrodek wypoczynkowy JAntar czy dobrze pamiet 26.01.10, 14:07
        to jest to!!az zal ze to wszystko tak wyglada!! okna widze dechami pozabijali..
        gdybyscie mieli jeszcze jakies zdjecia wrzuccie!!
        • piotrpietk1 Re: osrodek wypoczynkowy JAntar czy dobrze pamiet 29.01.10, 20:40
          fotoforum.gazeta.pl/72,2,1005,64046507,83294656.html?wv.x=1
    • Gość: aniape1233 Re: osrodek wypoczynkowy JAntar czy dobrze pamiet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.22, 19:39
      Trafiam tu 12 lat po Tobie z tym samym wspomnieniem. Też jako córka żołnierza zawodowego jeździłam na kolonie do WDW Jantar i szukam choćby jednego zdjęcia z tego miejsca. Pozdrawiam :)
    • genia50 Re: osrodek wypoczynkowy JAntar czy dobrze pamiet 29.08.22, 08:54
      Dlaczego wszystko co było kiedyś zbudowane i dobrze działało jest teraz niszczone i upada? Bardzo się dziwię np. temu, że hotele robotnicze są też w rozsypce, często w atrakcyjnych miejscach. W tym czasie drogich wynajmów i braku szans na zakup własnego lokum, mogłyby służyć np, młodym ludziom często niewiele zarabiającym na początku zawodowego życia i ułatwić im życie i pracę. Myślę, że to jest po to , aby konkretne osoby (deweloperzy i lokujący gotówkę w nieruchomości) mogli zarabiać więcej na biednych , dorabiających się ludziach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka