Dodaj do ulubionych

Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie

18.08.10, 16:05
Chcialam ostrzec potencjalnych nabywcow wierzaków, by nie kupowali w tym
sklepie, bo nikt sie tam na zwierzętach nie zna i mozna sie naciąć tak, jak ja
to zrobilam... Zakupilam u nich dwa szczurki. Mialy byc samcami, z czego jeden
okazal sie byc... ciężarną samiczką.... Dzięki tym "znawcom" będę zmuszona
samca wykastrowac i szukac domu dla calej gromady maluchów, całkiem mozliwe,
ze splodzonych wsobnie:( NIE KUPUJCIE TAM ZWIERZĄT!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 18.08.10, 17:57
      oddaj maluchy do sklepu
      • Gość: bzz Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 18.08.10, 18:17
        nie pierwszy i nie ostatni raz! mi też 3 lata temu sprzedano 2 samiczki
        a nie samce i całe szczęście nie ciężarne! a podejście tych babek z
        tipsami które szczury podnosiły za ogon!! czego się nie robi jest
        okropne :/ lepiej oddziel szybko samiczkę od samca nawet jak jest w
        ciąży i maluchy też szybko się rozdziela :)
        • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 18.08.10, 18:22
          Wiem, wszystko wiem na ten temat. Chcialam tylko ostrzec ludzi, by nie ufali tym
          babom, bo kit wciskaja az sie kurzy a czlowiek ma potem problem. Najgorsze jest
          to, ze jest spore prawdopodobieństwo, ze maluchy bedą z "kazirodczego zwiazku",
          bo w jednym akwa byl trzymany jeden miot... Z tym wiadomo, co sie wiąże, choroby
          genetyczne, niepelnosprawnosci itp :(
          • Gość: bzz Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 18.08.10, 18:45
            to niestety wiesz co należałoby zrobić z maluchami :/ a szkoda, ale
            lepsze to niż żeby się później męczyły :/
            • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 18.08.10, 19:12
              Zdaję sobie z tego sprawę :(
              • Gość: gosc Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 18.08.10, 21:28
                a czemu nie idziesz tam zrobic publicznie przy innych klientach
                awantury na te glupie baby!
                • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 18.08.10, 21:32
                  Pójdę ;)
                  • Gość: Gosc Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 19.08.10, 09:02
                    W takim razie ktory sklep zoo polecacie?
                    • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 09:50
                      Za wielkiego wyboru chyba nie ma, jesli chodzi o zwierzęta. Najlepszy wybór jest
                      wlasnie tam, tylko nie bardzo mozna im zaufac w kwestii płci zwierzaka i jego
                      stanu zdrowia. Cieszę sie, ze moja intuicja zaprowadzila mnie szybko do weta, bo
                      znawcą nie jestem, ale od początku wyglądała mi mało męsko..;) Dzis tam ide i
                      zapytam, co ich zdaniem mam teraz zrobić? Zapłacą za kastrację szczura? Dadzą
                      witaminy dla ciężarnej? Samiczka w tak mlodym wieku nie powinna byc w ogole
                      dopuszczana, a one wszystkie razem, na kupie siedziały... Kto wie, ile jeszcze
                      ciężarnych samiczek sprzedali...
                      • Gość: Prom Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.10, 10:09
                        IDZ TAM I ZROB AWANTURE
                        • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 12:07
                          Właśnie wychodzę, jak wrócę, zdam relacje ;) Jestem ciekawa, jak się panienki
                          wybronią...
                          • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 13:09
                            No więc nie broniły się wcale, tylko bardzo przeprosiły, dały jako
                            zadośćuczynienie 3 woreczki karmy i jak sie maluchy urodzą i odchowają, to mogę
                            do nich przynieść.
                            • Gość: Lusia Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.10, 16:50
                              Weź utop się w szambie. Tam w sklepie pracują ludzie którzy nie są
                              weterynarzami i każdy ma prawo sie pomylić jeszcze jak to były małe
                              szczurki, ciezko rozpoznac wtedy płeć. A najlepiej utop sie w
                              szambie... OGARNIJSIĘ.PL
                              • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 17:34
                                Skoro sie nie znają, nie powinni tam pracować... Idz sie lecz, do lekarza, ktory
                                sie nie zna...:/ Utop sie w szambie? Albo jestes tak starym czlowiekiem, ze nie
                                dociera, ze istnieją juz takie udogodnienia jak kanalizacja, albo masz 15 lat i
                                bredzisz:)
                              • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 17:36
                                Chyba, ze jestes jedną z nich, to też by trochę wyjaśniło. Byłam już skłonna
                                zmienić o nich zdanie na lepsze, ale droga Lusiu, dzieki Tobie nie zmienię :)
                              • Gość: bzz Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 19.08.10, 17:39
                                Ludzie którzy pracują w sklepie zoologicznym powinni znać się na tym
                                co sprzedają, a nie być panienkami w tipsach które ani nie potrafią o
                                żywy asortyment odpowiednio dbać, ani nie wiedzą co sprzedają, ani
                                nie wiedzą w jakim stanie. U szczura można rozpoznać płeć bardzo
                                szybko, a tym samym rozdzielić maluchy, ale jeśli ktoś się na tym nie
                                zna to skąd ma to wiedzieć. Pewnie następna rozpuszczona gó...ara
                                która się dorwała do komputera i myśli że wszystko wie. Jak widać ty
                                też nie masz pojęcia o czym mówisz. Co lepsze, właścicielem jest bodajże weterynarz więc coś Ci się chyba pomyliło dziewczynko. A
                                wiesz, że nawet w internecie nie jest się anonimowym, więc uważaj jak
                                się wysławiasz.
                                • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 17:59
                                  Dzieki Bzz;) Poza tym, ona Az tak malutkie nie byly, skoro samiczka zaciążona...
                                  Inaczej bym do tego podeszła, gdyby z góry powiedziały, że nie mają pewności.
                                  Właścicielką jest lek. weterynarii, wiec moglabym podejść do sklepu kiedy akurat
                                  bylaby ta pani i ona by pomogła ustalić płeć. A teraz jestem zmuszona ponieść
                                  niemałe koszta dodatkowe, na które ani nie mam ochoty, ani nie byłam
                                  przygotowana ( kastracja samca bedzie mnie kosztować ok. 80zl, do tego druga
                                  klatka na czas ciąży i karmienia maluchów, jeśli urodzą sie zdrowe)... A wszytko
                                  dlatego, ze sie nie znają i nie potrafia sie do tego przyznac.
                                  • Gość: gosc Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 19.08.10, 18:44
                                    popieram cie bo wierze co piszesz
                                  • Gość: Lusia Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.10, 18:45
                                    Szczury mogą zajść w ciąże od 4-5tyg. Więc są jeszcze bardzo małe.
                                    Po za tym jak nażekasz tak to mogłaś iść i wymienić te szczury,
                                    włścicielka napewno by się zgodziła. A właścicielka Zoocentrum nie
                                    może być zawsze w sklepie. A jak chciałaś mieć pewność ze to samce
                                    to mogłaś iść w godzinach kidy była właścicielka !
                                    Po za tym do sklepu mogły już trafić szczury w ciąży, od nich to nie
                                    zależy. Powinnaś leczyć sie na muzg bo z twoim myśleniem jest coś
                                    nie tak. Robisz z tak małej sprawy coś wielkiego jak by to był
                                    koniec świata. Żałujesz pare groszy na karme dla młodych szczurów
                                    jak juz to możesz potem je sprzdać i odzyskać połowe kasy którą na
                                    nie wydałaś. Jestem tylko klijętką i bardzo miłe są pracownice tego
                                    sklepu!!. OGARNIJSIĘ.PL
                                    • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 18:52
                                      Nie mam czegos takiego jak muzg, ale Ty widocznie owszem. Panienki w sklepie
                                      twierdiły, że wiedzą skąd pochodzi miot, za to nie powiedziały, że się nie
                                      znają. Powiedziała to jedna, po fakcie. A kosztaktóre muszę ponieśc, to nie
                                      tylko karma dla młodych, ale i druga klatka, i kastracja samca. Nie oddam jej
                                      tam napewno, bo byłoby mi poprostu żal oddawać ciężarną samiczkę osobom, które
                                      kompletnie się nie znają, co z resztą sama przyznałaś. Ja bym sobie chętnie
                                      poczekała na dzień, w którym byłaby właścicielka, ale nikt mi nie powiedział, ze
                                      nie ma pewności co do płci, twierdziły, ze to samiec, a ja im zaufałam, bo
                                      właśnie myślałam, ze powinni sie znać...
                                      • Gość: gość Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.10, 20:12
                                        Zamiast obsmarowywać na forum całe ZOOCENTRUM ,powinnaś odrazu
                                        pójść do sklepu porozmawiać i wyjaśnić tą sprawę(zawsze można dojść
                                        do jakiegoś kompromisu).Jestem ich stałą klientką od paru lat ,mam
                                        dużo zwierzątek tam kupionych,wszystkie zdrowe i zadbane.W przypadku
                                        jakichkolwiek problemów zawsze można się umówić z właścicielką lek.
                                        wet.,która chętnie udziela wszelkich informacji i fachowych
                                        porad.Nie rozumiem Twojego postępowania,reklamacje składa się w
                                        miejscu zakupu, a nie na forum!
                                        • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 20:22
                                          A dlaczego nie na forum? Na forum ostrzegam innych ludzi, by nie ufali tym
                                          dziewczynom w takich sprawach, bo zwyczajnie nie maja o nich pojęcia. Gdyby od
                                          razu powiedziały, ze się nie znają, nie byłoby tego tematu. A tak, jest to
                                          zwyczajne wprowadzanie klienta w błąd.
                                          W sklepie byłam, ale szczurki im nie oddam, bo coś czuję, ze marny los by ją tam
                                          spotkał.
                                          • Gość: gość Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.10, 20:34
                                            W sklepie byłaś po obsmarowaniu najpierw na forum,a tak się nie
                                            postępuje.Pracownik to niestety tylko pracownik...wielu ludziom
                                            wydaje się ,że wszystko wiedzą,a jest wręcz odwrotnie.Przykre jest
                                            to,że nie potrafimy się inaczej porozumiewać jak tylko przez atak i
                                            agresję,a przy okazji obrywa się BOGU DUCHA WINNYM.
                                            • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 20:38
                                              Nie "bogu ducha winnym" tylko osobom, które okłamują klienta...
                                              • Gość: gość Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.10, 20:44
                                                Widać kompletnie nie zrozumiałaś tego co napisałam.Trudno,można się
                                                było spodziewać.Pozdrawiam i powodzenia w rekompensowaniu sobie
                                                kompleksów!
                                    • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 18:59
                                      Poza tym, ja nigdzie nie twierdzę, że są niemiłe. Wręcz przeciwnie, są bardzo
                                      miłe, ale to nie wyklucza niekompetencji:)
                                      • Gość: Lusia Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 19.08.10, 19:52
                                        A może w hodowi rozdzielali samce od samiczek i sie pomylili. Robisz wielkie halo z takiej głupoty. A w tym sklepie dobrz sie opiekują zwierzętami !. I już ci mowiłam że u szczurów w modym wieku trudno rozpoznać płeć !!!!!! "Właśnie wychodzę, jak wrócę, zdam relacje ;) Jestem ciekawa, jak się panienki
                                        wybronią..." Piszesz to tylko bo ci się nudzi czy chcesz pokazać ze jesteś fajna?. Dla mnie jesteś żałosna. Weż się rozbiegnij i walnij głową w ściane może zmądrzejesz !. OGARNIJSIĘ.PL
                                        • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 19:55
                                          Dziecko, wakacje się kończą, może przeczytaj jakąś lekturę:) Dobrze zrobi Ci też
                                          poczytanie słownika:)
                                          pozdrawiam :)))
                                          • Gość: Lusia Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 19.08.10, 20:11
                                            Weź skończ bo sie już nudna robisz. Dziecko to ty możesz mówić do swoich koleżanek. A lekture to ty możesz sobie przeczytać najlepiej o szczurach. Jak chcesz tak rozgłośnić tą sprawe idż do Uwagi. OGARNIJSIĘ.PL
                                        • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 20:08
                                          Gość portalu: Lusia napisał(a):
                                          I już ci
                                          > mowiłam że u szczurów w modym wieku trudno rozpoznać płeć !!!!!!

Dziecinko, szczerze mówiąc, mam w nosie to, co "Ty mi mówisz", bo po stylu
                                          pisania i błędach ortograficznych w takich słowach jak mózg widać wyraźnie, że
                                          albo nie jesteś zbyt inteligentna, albo jesteś dzieciakiem. Zdania ani jednych,
                                          ani drugich nigdy nie biorę pod uwagę:)
                                          • Gość: Lusia Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 19.08.10, 20:38
                                            A myślisz ze ty nie robisz błedów !?. To jesteś w błedzie. Rozdziawiasz morde jak dupa po biegunce. W kur.iasz mnie i ten twoj urojony iloraz inteligencji. Od tego wszystkiego we łbie ci sie jebie. Nie wszyscy są za tobą nawet wsród moich wrogow. OGARNIJSIĘ.pl
                                            • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 20:39
                                              Whatever ...
                                              • Gość: Robcik Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: 188.33.180.* 19.08.10, 21:17
                                                Ja nie mogę jakie ograniczone rozmowy;) Ale tak naprawdę jak się kupuje dwa
                                                szczurki to przecież widać odrazu
                                                . Mona wziełaś je na ręce zaraz jak je
                                                przyniosłaś do domciu i nie widziałaś odrazu że drugi samiec nie ma jajek:p
                                                miałaś szczurki wcześniej coś o nich wiedziałaś?? no bo jak się kupuje
                                                zwierzaczka to z reguły się coś o nich czyta jakie mają zwyczaje czy choroby na
                                                co trzeba uważać
                                                • Gość: . Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 19.08.10, 21:31
                                                  Robcik, zgadzam się z Tobą. Wiadomo również, że w tym sklepie można oddać małe szczurki (jak i inne zwierzątka) w zamian za pokarm , smakołyki.. Może ta pani ma, aż taki tupet, że postanowiła wykorzystać błąd osoby sprzedającej zwierzaki, aby nie płacić tych paru złotych za karme. Dziewczyny pracujące w tym sklepie są miłe, pomocne i nigdy nie wcisnęły mi kitu.
                                                  • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 21:40
                                                    Nie rozumiecie jednego- ja nie chciałam parki. Zostało mi sprzedane zwierzę,
                                                    którego tak naprawdę nie chciałam. I gdyby nie to, że samiczka jest urocza,
                                                    zwróciłabym ją.
                                                • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 21:38
                                                  Już w domu wydało mi się,że z niego taki samiec, jak ze mnie Jurek Owsiak, ale
                                                  wyczytałam, że u młodych szczurków jądra mogą jeszcze nie zstąpić, ale czuć je
                                                  jak się pomaca. Ja nie wyczułam, ale dla pewności poszłam do weta, który
                                                  potwierdził moje przypuszczenia + powiedział o "niespodziance".
                                                  Mi nie tyle chodzi o sam fakt ciąży szczurzycy ile o zwyczajne wprowadzanie w
                                                  błąd, bo (powtórzę się) gdybym została poinformowana o tym, że pewności co do
                                                  płci nie ma, miałabym wybór, czy brać "w ciemno" czy wolę się jednak upewnić.

ps. Samca kupiłam kilka dni wcześniej, jeśli to ma znaczenie. Po nim od razu
                                                  było widać, że jest samcem;)
                                                  • Gość: Gość Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: 188.33.180.* 19.08.10, 21:56
                                                    Ej ja też chciałem kupić szczura i widziałem na wystawie takiego zajebiaszczego
                                                    i było napisane że jest już zarezerwowany, było tak śmiesznie napisane skunksik
                                                    heheh miał świetne umaszczenie tego kupiłaś? jeżeli to ten to ja go chiałem ale
                                                    się spóźniłem:/i co to była ta samiczka? bedzie miała maluszki? może bym wziął;)
                                                  • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 20.08.10, 08:10
                                                    Tak, to ten moj samczyk :)
                                                  • Gość: kiki Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: 80.245.191.* 20.08.10, 08:56
                                                    no widzisz???? czytałaś i co???? sama do końca nie wiedziałaś, więc ktoś też może się pomylic!!!!
                                          • Gość: kika Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: 80.245.191.* 20.08.10, 08:53
                                            skoro jest Pani takim znawcą to dlaczego wtedy Pani nie poznała płci???
                                        • Gość: . Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 19.08.10, 21:36
                                          Aaa. Do roboty się weź, bo musi ci się porządnie nudzić, że już takie
                                          pomysły do główki przychodzą. Sklep zoologiczny to nie poradnia
                                          psychologiczna ;)
    • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 19.08.10, 21:45
      ok, moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina, żem dała się zrobić w bambuko ;)
      • Gość: Gość Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: 188.33.180.* 19.08.10, 21:58
        Ej ja też chciałem kupić szczura i widziałem na wystawie takiego zajebiaszczego
        i było napisane że jest już zarezerwowany, było tak śmiesznie napisane skunksik
        heheh miał świetne umaszczenie tego kupiłaś? jeżeli to ten to ja go chiałem ale
        się spóźniłem:/i co to była ta samiczka? bedzie miała maluszki? może bym wziął;)
      • Gość: Erotic Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: 188.33.180.* 19.08.10, 22:46
        HEHEH tak czytam te posty i powiem wam niezła sprawa, Mona wyszło fatalnie laski
        się pomyliły, ale spójrz na to z innej strony, za jedyne 80 zł wykastrujesz
        szczurka rach ciach i co zyskasz.... bezcenne samopoczucie Twojej parki, teraz
        będą się pykać i dzieci nie będzie:D a jakie będą szczęśliwe? It's priceless:D
    • Gość: toleks Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: 80.245.191.* 20.08.10, 09:02
      tak tu Pani szczeka na forum, akurat byłam w sklepie i szkoda że Pani tam taka wyszczekana nie była.niby Pani czytała na temat płci, a później że coś tam nie było widac.... to dziewczyny też mogły nie zauwazyc, przecież nikt w błąd specjalnie nie wprowadzil. trzeba było odrazu isc i sprawe wyjasnic.błąd błedem ale co z Pani za opiekun zwierzaka żeby taak płakac: muszę wydac 80 zł i kupowac karmę dla ciężarnej. jak się ma zwierzę to się o nie dba a nie tylko kase liczy ile się wydało.
      • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 20.08.10, 09:22
        Dziewczyny mogły powiedzieć od razu, że zwyczajnie nie maja pewności. To by w
        zupełności wystarczyło.
    • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 20.08.10, 09:44
      Dobra, może zacznę inaczej, bo chyba faktycznie troche mnie emocje poniosły. Nie
      mam nic personalnie do tych dziewczyn, jedyny zarzut, jaki mam, to brak
      szczerości i wprowadzenie w błąd. To wszystko. I nie piszcie, ze one znać się
      nie muszą, bo jednak powinny, a jeśli się nie znają, niech się tego nie podejmują.
      • Gość: kiki Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.10, 11:07
        siedzisz cały dzień na necie i obserwujesz czy twoje posty budzą
        jakąś reakcje. skoncz jakąś szkołę, idź do pracy bo po ilosci postów
        widac że w zyciu ci sie bardzo nudzi.
        • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 20.08.10, 11:10
          Akurat nie specjalnie mi sie nudzi, mam sporo wolnego czasu i pożytkuję go w
          taki sposób, w jaki mam ochotę:) Zazdrościsz?
          Może wlaśnie przed kompem pracuję i mam możliwość wchodzić sobie na forum w
          dowolnej chwili?
          • Gość: ff Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: 217.97.193.* 20.08.10, 12:17
            wszystko zostało już powiedziane, kto okazał się prostakiem widać, pora
            zakończyć tą dyskusję, bo za chwilę mona będzie się tłumaczyć dlaczego oddycha
            • Gość: bzz Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 20.08.10, 16:18
              Po pierwsze dla waszej wiadomości - kastrowanie tak małych zwierząt
              nie jest bezpieczne.

Po 2 - jeśli sczurzyca jest w ciaży to jest już w wieku w którym
              łatwo da się odróżnić samce od samic.

po 3 - ciąża u tak młodych szczurów nie jest bezpieczna.

po4 - tu nie chodzi o to kto sie pomylił, ale o niekompetencje która
              po pierwsze nie wyjdzie na zdrowie samiczce, po 2 powoduje że małe po
              porodzie niestety powinno się uśpić bo są z chowu wsobnego, a po 3
              samiec będzie musiał mieć kastracje co tez nie jest ani latwe ani
              bezbolesne dla niego

po 5- sczury sprzedawane w tym sklepie pochodza od kogos kto hoduje
              szczury juz od paru lat, wiec widac jak sa zadbane skoro nawet sie
              nie dba o prawidlowe ich rozdzielenie

po 6 - kazdy kto choc troche zna sie na szczurach wie i kontroluje
              ich dojrzalosc i jest w stanie natychmiast zauwazyc kiedy pora je
              rozdzielic
              • mona_mayfair Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie 20.08.10, 16:33
                Trzeba by chyba niektórym jeszcze wyjaśnic, co to jest chów wsobny, bo coś mi
                się zdaje ze część osób nie zna tego pojęcia i nie wie, jakie to niesie
                konsekwencje dla takiego potomstwa.
                • Gość: gość Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 20.08.10, 21:00
                  Sklep zoo w uznamie to najlepszy sklep zoologiczny w mieśćie , każdy
                  może sie pomylić . nie trzeba odrazu afery wielkiej rozkręcać.
                  • Gość: olaola Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.cpe.netmadeira.com 20.08.10, 21:38
                    Generalnie - nie rozpoczynamy zdania od „nie”.
                    Pierwszy wyraz nowego zdania, zawsze piszemy dużą literą.
                    Powinno być tak – „Rozkręcanie wielkiej afery, jest niepotrzebne”.
                    Prawda, że lepiej brzmi?!
                  • Gość: bzz Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 21.08.10, 11:33
                    To nie jest pierwsza ich pomyłka! Mi 3 lata temu też sprzedali samiczki
                    i nie tylko u mnie się pomyliły!
                    • Gość: aza Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 31.08.10, 23:28
                      mi 2 lata temu tez sprzedali samice ciezarna.....i tez ukryli ten fakt...a na
                      rybkach to w ogole sie nie znaja ...chcialam kupic pyszczaki a one nawet nie
                      umią odroznic red reda od yellowa...nie wspomne o odroznieniu płci co czasem
                      jest trudne ale wykonalne.ehh i na awakrium maja napisane mix.
      • Gość: smolny Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.ies.gda.pl 15.09.10, 15:00
        Nie przejmuj się idiotycznymi komentarzami. Moim zdaniem dobrze że ostrzegasz innych przed niekompetentnymi sprzedawcami. Zawsze wolałbym mieć takie info przed zakupami, żeby mieć się na baczności i nie tracić niepotrzebnie kasy i CZASU. Dziwi mnie tylko agresja innych - nieprzychylnych Tobie - wypowiedzi. Zrobiłaś dobry uczynek uczciwie ostrzegając potencjalnych klientów, a oni wydziwiają :)
    • Gość: gość Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: 217.97.193.* 22.08.10, 14:40
      a ta pani doktorka to gdzies przyjmuje?? czy rzuciła leczenie zwierzaczków na
      rzecz handlu ?? Wieksze zyski? Szkoda,bo bardzo mila byla i na kotach się znala,
      wyleczyla mi kota, którego nikt inny w Swinoujsciu nie podjął sie leczenia.
    • Gość: Maria Re: Sklep Zoologiczny w CH Uznam- uważajcie IP: *.uznam.net.pl 26.01.14, 13:19
      Kupiłam tam rybki prosiłam o 2 parki - wszystkie okazały się Samiczkami!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka