Dodaj do ulubionych

Nakoniecznego 4 Ośrodek Szanty?

28.05.11, 14:45
Witam. Czy mógłby mi ktos z Was cos powiedziec o dzielnicy w której znajduje sie ten osrodek.Ulica K. Koniecznego 4. A moze ktos tam byl, czy tam przyjmuja tez kolonie? Do plazy podobno jest niedaleko, ale obawiam sie, czy nie bedzie tam za duzego hałasu i młynu, bo jak kolonie, to wiadomo duzo dzieci i raczej spokoju nie bedzie. Jezeli ktos z Panstwa tam byl, to mógłby powiedzięc, czy osrodek jest w miare czysty i schludny. Z góry dziekuje i prosze o odpowiedż.
Obserwuj wątek
    • pacze-k1111 Re: Nakoniecznego 4 Ośrodek Szanty? 30.07.14, 14:33
      Pokój o bardzo niskim standardzie, pościel mająca chyba z 30 lat, zasłonka pod prysznicem cała w grzybie i pleśni, nie działający TV, śmierdząca lodówka na korytarzu do wspólnego korzystania, zepsuta spłuczka w toalecie (trzeba było nosić wodę w wiaderku!), stare i niewygodne łóżka. Przez tydzień nie doprosiłam się o drugi klucz do drzwi. Właściciel niegrzeczny i nieuprzejmy. Zażądał zapłaty za kolejny dzień 200 zł po tym jak chciałam po opuszczeniu pokoju w budynku z osobnymi prysznicami opłukać tylko stopy, zostałam wyzwana od złodziei kradnących wodę. Czuje się urażona po tym jak zapłaciłam 1400 zł z góry za 7-dniowy pobyt. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!
      • agnieszaak1 Re: Nakoniecznego 4 Ośrodek Szanty? 03.05.15, 12:51
        NIE POLECAM! Na majówkę razem z chłopakiem mieliśmy zarezerwowany pokój dwuosobowy na dwie noce. Nie spędziliśmy w tym ośrodku nawet jednej nocy. Gdy przyjechaliśmy na miejsce właściciel zaprowadził nas do budynku, gdzie znajdował się nasz pokój. Już na korytarzu w budynku czuć było nieprzyjemny zapach, który porównać można do zapachu z publicznej toalety. Sam pokój również był w opłakanym stanie. Na podłodze było pełno kłębów kurzu. Nie jestem 'perfekcyjną panią domu', ale przed przyjazdem gości wypdałoby pokój chociaż odkurzyć, nie mówiąc już o umyciu podłogi. Drugą rzeczą była obecność niezliczonej ilości pająków na ścianach, jak również i za łóżkiem. Niestety mam arachnofobię (lęk przed pająkami), co sprawiło, że pobyt w tym ośrodku był już przekreślony. Trzecią rzeczą, która nas zraziła była pościel. Szczerze, psa bym pod tak cuchnącą (bo inaczej tego nazawać nie można) pościelą nie położyła. Zapach doprowadzał do odruchu wymiotnego. Zdecydowaliśmy się opuścić ośrodek i dojść do porozumienia z właścicielem. Niestety nie udało nam się. Właściciel nie chciał z nami rozmawiać na żywo, przez telefon wyjaśnił, że pokój był sprzątany przed naszym przyjazdem, a pająki to wina otwartego okna (te za łóżkiem również?). Chcieliśmy odzyskać chociaż połowę pieniędzy, ale nawet nie było o tym mowy. Została przysłana do nas pracownica, którą poprosiliśmy o powąchanie pościeli z zapytaniem czy chciałaby pod nią spać. Jej mina również była wymowna.
        Jeszcze jedną rzeczą o której chciałabym wspomnieć jest to, że pokój mieliśmy w budynku do którego kluczy nie dostaliśmy, jedyne klucze jakie mieliśmy to do pokoju. Po przyjeździe i zstawieniu rzeczy w pokoju, poszliśmy na miasto przemyśleć nasz nocleg. Wracając główne drzwi od budynku było zamknięte, właściciel wytłumaczył to tym, że pracownica myślała, że jeteśmy już w pokoju i te drzwi po prostu zamknęła. Odniosłam wrażenie, że raczej mało ma to wspólnego z zasadami BHP. Przykładowo w razie pożaru nie mamy możliwości opuszczenia budynku, główne drzwi są zamknięte.
        Niestety nic pozytywnego o tym obiekcie powiedzieć nie mogę. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!
    • wczasowiczka199 Re: Nakoniecznego 4 Ośrodek Szanty? 28.06.15, 16:38
      porazka. brudno, smierdzi, grzyb w lazience, moj maz przetarl z ciekawosci oswietlenie i ten maly telewizorek pod sufitem, masakra.. tyle kurzu.posciel dziurawa a przescieradlo poplamione, a koldry i poduszki rowniez w oplakanym stanie.stare okna,sciany brudne,odrapane. stare wersalki, szafa? bez komentarza.. wlasciciel niemily... co fajne?polozenie, blisko morza, Ja juz tam nie przyjade, nie polecam tego miejsca.
    • katis1 Re: Nakoniecznego 4 Ośrodek Szanty? 30.03.16, 22:15
      Ja również nie polecam pensjonatu.Co prawda trafiliśmy w tą lepszą część pensjonatu, więc grzyba nie było.Ale ogólnie. pokoje małe, łóżka to porażka, my mieliśmy jakieś rozkładane z dermy takie na nogach metalowych łóżko, wąskie i koszmarnie niewygodne
      tesciowie za to mieli łóżko jak na pochyłni, tesciu spadał z niego.Łazienka bardzo mała, pufy stare i faktycznie. było dużo kurzu.Ja wszystko wysyłam woda z domestosem,Więcej bym już tam nie pojechała.
    • rafaw1 Re: Nakoniecznego 4 Ośrodek Szanty? 02.07.18, 01:36
      Witam. Nigdy nie wpłacajcie pieniędzy z góry, zanim nie zobaczycie pokoju. Nie szukajcie w pośpiechu , na ostatnią chwilę i czytajcie opinie. Apartament przy morzu okazał się klitką z wciśniętymi brudnymi, poplamionymi i śmierdzącymi wersalkami( chyba ze śmietnika). Pościel...podobnie. Telewizor 14 cali....mieliśmy kiedyś taki turystyczny za komuny. W szafach stęchlizna. Postanowiliśmy podjąć wyzwanie. Nie czekając na sprzątaczkę (w obawie by "znowu z dworu wiatr nie przywiał "- jak to stwierdził pan Roomoon )posprzataliśmy pokój z niesamowitej ilości kurzu, włosów , pająków .... Kupiliśmy śpiwory, koce i poduszki. Nie daliśmy rady przespać nocy w tych warunkach. Postanowiliśmy opuścić to miejsce. I tutaj" miły "właściciel ( - a był taki w momencie kasowania 1400zł ) stwierdził, że za trzy dni potrąci nam 600zł. Ostatecznie zapłaciliśmy 400zł za niecałą dobę.To, że w łazience jest bidet firmy krzak za 50 zł nie znaczy, że jest to apartament. Udało nam się znaleźć pokój dwa razy większy, w nowym domu , przy samej plaży, czyściutki, z lodówką, łazienką, telewizorem, balkonem z widokiem na morze, za takie same pieniądze. Najlepsze na koniec. Właściciel stwierdził, że skoro przyjechaliśmy " takim" samochodem, to pewnie w domu mamy gorsze warunki niż u niego. Mam nadzieję, że właściciel pseudoapartamentów przy ul. Kaprala Koniecznego 4 to przeczyta. Panie Rooomanie niektórzy ludzie wolą 19 letnie, czyściutkie, bezpieczne, wypasione, nigdy nie bite i szpachlowane, serwisowane w aso , z małym i oryginalnym przebiegiem auta od plastikowych jednorazówek.
      . UNIKAJCIE TEGO MIEJSCA. Z komentarzy widać, że nic tam się nie zmieniło od wielu lat.
    • Gość: Stanislawa Re: Nakoniecznego 4 Ośrodek Szanty? IP: 185.227.190.* 14.07.21, 23:30
      Właśnie wróciłam z tego ośrodka i absolutnie nie polecam.Ośrodek bardzo brudny i zaniedbany. Ciepła woda pojawia się po pół godziny.Właściciel bardzo nie uprzejmy.Ośrodek położony na przeciw płazy ale jest to teren prywatny i na plaże trzeba iść pół kilometra.NZterenie ośrodka istny bałagan .Na środku stoi uwiązany na grubym łańcuchu pies owczarek ,którym nikt się nie zajmuje .Niewiem jaka role ma spełniać .Nie
      Bezpieczne dla małych dzieci.Ośrodek przypomina twierdze.Brama jest zamykana od godz. 22 do 8.00.Nie ma możliwości wyjechać w drogę powrotna wcześniej taj jak w moim przypadku ,ponieważ właściciel bramy nie otworzy.Jak później stwierdził musi się wyspać.Jest w okolicy dużo ładnych ośrodków ale te proszę omijać z daleka .Absolutnie nie polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka