Dodaj do ulubionych

Przedszkole Kogut

IP: *.uznam.net.pl 07.01.14, 19:05
Proszę o opinie o przedszkolu i podanie adresu strony,nie mogę znaleźć a interesuje mnie jak liczne są grupy,warunki dla dzieci i wysokość czesnego.Z góry dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
      • maltry Re: Przedszkole Kogut 08.01.14, 13:21
        Kurczaki, dopiero spojrzałam że to tylko galeria zdjęć... Ale tutaj podany jest nr tel - proponuję zadzwonić i u źródła dowiedzieć się wszystkiego :) Znajoma prowadza tam dziecko i jest bardzo zadowolona
      • Gość: ego Re: Przedszkole Kogut i Tygrysek w Uznamie IP: *.uznam.net.pl 04.02.14, 21:07
        Drodzy Rodzice nie róbcie krzywdy swojemu dziecku i nie prowadzajcie do przdedszkola Kogut!!! Co tam się dzieje jedna wielka przechowalonia!!! Chyba, że nie zależy wam na rozwoju waszego dziecka!!! Słyszałam,że Motylek po remoncie jest super też sie zastanawiam czy tam nie posłać dzieckamtylko czekam az skończy 3 latka. Pozdrawiam
        • Gość: mama Re: Przedszkole Kogut i Tygrysek w Uznamie IP: *.uznam.net.pl 20.02.14, 23:59
          Chodziło tam nasze dziecko. Jedzenie z cateringu, wiecznie zimne i ciaściane. Panie młodziutkie - poza jedną i zmieniają się co chwilę. Brak własnego placu zabaw, spacery po mieście - trochę strachu. Bardzo dużo malutkich dzieci takich po 2 latka. Krzywda dla pozostałych. Takie ni przedszkole ni żłobek. Ale miara się przebrała, gdy Pani Dyrektor skierowała nasze dziecko na badania psychologiczne, a kiedy psycholog chciał poobserwować jak funkcjonuje dziecko wśród rówieśników, ta sama Pani Dyrektor nie wyraziła zgody na wizytę psychologa w przedszkolu. Pewnie się bała, że ktoś wyrazi fachową opinię na temat przedszkola. Wtedy bardzo się zdenerwowaliśmy, dzisiaj jesteśmy zadowoleni i wdzięczni. Jej całkowity brak profesjonalizmu wyszedł naszemu dziecku na zdrowie. Chodzi do innego prywatnego przedszkola i nie chodzimy już do psychologów. Codziennie rano idzie do swoich kolorowych kredek z radością. Dla nas duża ulga i spokój. A o to tu chodzi. Nie mogłam się na niczym skupić w pracy. Dzisiaj nie stresuje się ani mój syn ani ja. Dziękuję "Motylkowi" za pracę i serce jakie dają dzieciom i rodzicom. A! I tam psycholog przychodzi zdiagnozować dziecko bez żadnego problemu.
    • Gość: obiektywna Re: Przedszkole Kogut IP: *.centertel.pl 21.02.14, 00:24
      Spędziłam w Kogucie trochę czasu. Dramat. Zastanawiam się czemu rodzica bardziej interesuje odległość przedszkola od domu czy pracy, zamiast tego w jakich warunkach, z kim, dziecko spędza cały dzień. Co je, w jakiej jest grupie wiekowej. W ogóle nie wiem czemu ktoś oddaje tam dziecko. Nie znam Tygryska. Ale Koguta poznałam i to aż za dobrze. Nie polecam.
      • Gość: mama Re: Przedszkole Kogut IP: *.uznam.net.pl 04.08.14, 13:57
        Bardzo dobre przedszkole "KOGUT". Z ręką na sercu mogę śmiało polecić. Jeśli chodzi o przedszkole Motylek, to wszystkie negatywne opinie pod adresem Koguta dokładnie opisują sytuację jaka miała miejsce w Motylku, gdy moje dziecko tam chodziło. Nie wiem jak jest teraz i nie chcę wiedzieć, bo moje dziecko od ponad 2 lat chodzi do KOGUTA i jestem bardzo zadowolona. Dodam, iż Panie tam pracujące, pracują nie tylko nad dziećmi, ale również pomagają rodzicom w problemach i nie odsyłają do psychologa z podejrzeniem u dziecka ADHD jak to zrobiła p. dyrektor Motylka! Moje dziecko jest i było oczywiście zdrowe, a pani psycholog, która porozmawiała z dzieckiem raz, stwierdziła, iż osoba nie mająca żadnego doświadczenia w tym zakresie w ogóle nie powinna się w żaden sposób wypowiadać w tym temacie. Ostatecznie bardzo polecam PRZEDSZKOLE KOGUT- dobra opieka i praca z dziećmi i nad dziećmi, zbilansowanie posiłki (co z tego, że catering?!!) oraz podział na grupy wiekowe. Ah i warunki też bardzo dobre. Najlepiej pójść i przekonać się na własne oczy.
        • Gość: gość Re: Przedszkole Kogut IP: 37.8.215.* 07.04.15, 22:38
          Wiem, że wątek stary, ale może się komuś przyda. Moje dziecko chodziło do Motylka a teraz chodzi do Koguta. W tym samym okresie z Motylka uciekło do Koguta poza moim sześcioro dzieci. Kolorowe kredki i wyremontowane sale nic nie dadzą, gdy za nimi chaos i wolna amerykanka. Adaptacja wg Motylka polegała na zostawieniu dziecka samego sobie, jak się wypłacze to się dołączy do zajęć, albo nie, nikogo to nie obchodziło. Zdarzało się (choć to było przed remontem), że dla dzieci nie było w przedszkolu śniadania, a pani dyrektor nie odbierała telefonu. Nauczycielki kupowały dzieciom bułki w sklepie na przeciwko. Niejeden raz zdarzyło mi się obserwować jak Pani dzieli dzieciom paczkę ciastek maślanych na podwieczorek, podczas gdy wg jadłospisu było ciasto domowej roboty - ma nadzieję, że to już tylko historia, jednak to się działo. To, że do dyrekcji dodzwonić się trudno - to norma. Po remoncie przedszkola warunki poprawiły się w przedszkolu. W żłobku sala pełna dzieciaczków, o wyjściu na powietrze nie ma mowy. Pani dyrektor rodzicom mówi, to co chcą słyszeć, jest profesjonalistką we wciskaniu kitu. Nauczycielki pozostawione same sobie, ani nadzoru, ani pomocy, często się zmieniają. Trzy znajome pracowały tam i nie wytrzymały tego co się tam dzieje. Pani dyrektor dobiera sobie personel, który dostaje pensję za siedzenie cicho. Odeszły i dopiero wtedy dowiedziałam się o tym co się tam dzieje, o braku jedzenia, braku materiałów do pracy (odklejanie plasteliny z prac dzieci), stosowanych przez niektóre panie metod "wychowawczych" (które były przez dyrekcję niezauważone lub aprobowane), jak stanie w kącie za zrobienie siusiu w majteczki (to w grupie żłobkowej). Zastanawiające jest to, że te wcześniejsze negatywne komentarze dotyczące przedszkola Kogut dotyczą znanych mi sytuacji w Motylku !!! Albo się komuś pomyliło, albo Motylek ma szczególnie nieuczciwy sposób prowadzenia marketingu. Ja z Koguta jestem bardzo zadowolona, ale wiem, że są inne, które też rodzice sobie chwalą. W KOGUCIE widać, co na prawdę znaczy indywidualne podejście do dziecka. Pracuje tam kadra zaangażowana i świadoma misji jaką jest opieka i wychowanie dzieci w przedszkolu. Motylka natomiast lepiej unikać szerokim łukiem, tam tylko dyrekcja jest świadoma tylko zysków jakie przynosić może prywatna placówka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka