Dodaj do ulubionych

Nudne to forum jak cholera....

IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 01:24
Przegladam forum (tematy, watki itp) np w Szczecinie, a potem w Swinoujsciu i:
albo nie ma fajnych/madrych ludzi w S-ciu
albo nic sie nie dzieje w tym miescie.
Albo jedno i drugie...
Albo.. sami powiedzcie.

Moze to wina Gazety, ktora pisze o Swinoujsciu raz na miesiac i to o tym, ze
dziki wylazly z lasu....
Obserwuj wątek
    • Gość: Muminek Re: Nudne to forum jak cholera.... IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 08:46
      A może dlatego że każdy jak Ty,
      Zagląda, chce czytać, a nie mówić nic.
      Może zamiast tutaj nam morały prawić,
      Poruszyłbyś jakiś temat aby nas zabawić.
      Szukasz fajnych i mądrych? To kup sobie lustro,
      I patrz na się z zachwytem jak na jakieś "Bóstwo".
      Wchodzisz tu na forum jak do jadłodajni,
      I żądasz by kelnerzy byli mądrzy i fajni.
      Zastanów się lepiej nad swą wypowiedzią,
      Bo mogłeś urazić tych co tutaj siedzą.
      • isoxazolidine Re: Nudne to forum jak cholera.... 14.11.02, 19:03
        ......
        • Gość: gosia-s Re: Nudne to forum jak cholera.... IP: *.ipartners.pl / 217.153.28.* 14.11.02, 19:12
          Niech idzie na forum na stronie lokalnej i nie narzeka! Będzie miał tam rozmowy
          polityczne (chyba o to mu chodzi), na temat świnoujskiej sieci itp.

Mądry się znalazł. :D Jak ja tu przyszłam, zastałam 18 postów, w tym ostatni
          puszczony przed paroma tygodniami od mojej wizyty. Była ciekawie jak cholera.
          • Gość: Muminek Re: Nudne to forum jak cholera.... IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 20:12
            Przepraszam że się lekko zdenerwowałem,
            I w takie ostre rymy mą złość przelałem.
            Cieszę się Gosiu że wróciłaś na to forum nudne,
            Teraz się posypią Twoje posty cudne :))))
            • gosia-s Re: Nudne to forum jak cholera.... 18.11.02, 09:43
              Nudne, bo mało rozmów o polityce i nie ma naparzanek. :)))))

See pewnie jest stałym bywalnem forum "Aktualności".
              • Gość: Muminek Re: Nudne to forum jak cholera.... IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 18.11.02, 17:01
                A tak wogóle to dlaczego tak długo chorowałaś ? Czy nie ma dobrych lekarzy w W-
                wie? :))))))
                • gosia-s Re: Nudne to forum jak cholera.... 19.11.02, 09:13
                  Długo? Tylko tydzień. :))) Dobrzy lekarze są, tylko na razie nie wynaleziono
                  cudownych leków...
                  • Gość: Muminek Re: Nudne to forum jak cholera.... IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 20.11.02, 14:04
                    Tylko czy aż tydzień? To zależy z której strony się patrzy. Wynika z twojej
                    wypowiedzi że lubisz długo chorować, co? Nie trzeba chodzić do pracy. A o nas
                    to juz nie pomyślisz, co? :)))))
                    • gosia-s Re: Nudne to forum jak cholera.... 20.11.02, 15:03
                      Wcale nie lubię, zdarzyło mi się to po raz pierwazy od 10 lat! A o Was
                      myslałam, najwięcej wtedy, kiedy nie mogłam się ruszyć z domu... :(
                      • Gość: Muminek Re: Nudne to forum jak cholera.... IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 20.11.02, 16:01
                        No dobrze, juz dobrze, niech bedzie :)))) że od dziesięciu lat :)))))))
                        • gosia-s Re: Nudne to forum jak cholera.... 21.11.02, 08:31
                          No bo tak było... A teraz straszą nas grypą. :O
                          • Gość: Muminek Re: Nudne to forum jak cholera.... IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 21.11.02, 15:58
                            To miałaś grypę i łaziłaś po kawiarenkach? Oj nieładnie tak zarazki
                            rozsiewać :)))))
                            • gosia-s Re: Nudne to forum jak cholera.... 22.11.02, 10:04
                              To nie była grypa nie nie było zaraźliwe. :)))))
                              • Gość: Muminek Re: Nudne to forum jak cholera.... IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 22.11.02, 20:11
                                No dobra nie tłumacz sie ale mając osłabiony organizm chorobą włuczyłaś się po
                                kawiarenkach, gdzie mogłas się nabawić jeszcze jednej choroby a wtedy byśmy tu
                                dopiero z tęsknoty wyli do księżyca :))))))
                                • gosia-s Re: Nudne to forum jak cholera.... 25.11.02, 08:46
                                  No nie, raz tylko wyskoczyłam, bo się za Wami stęskniłam!!!!!!!
                                • gosia-s Re: Nudne to forum jak cholera.... 25.11.02, 08:46
                                  No nie, raz tylko wyskoczyłam, bo się za Wami stęskniłam!!!!!!!
      • Gość: See Re: Nudne to forum jak cholera.... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 25.11.02, 10:36
        Sluchajcie, w tym miescie jednak cos sie dzieje, nie chodzi o naparzanki.
        Troche znam to miasto i wiem, ze niektore "cuda" moga sie zdarzyc tylko w
        Swinoujsciu. Ale czasami mam wrazenie ze ludzie tutaj mieszkaja jak za kare.
        Nie wiem, mozna pogadac o jakims spektaklu w miescie (np 30-tego). Moze ramota,
        ale juz cos. O jakim maratonie, mrowkach, targowisku, marynarzach z Odry, nie
        wiem. A nie sory za slowo, ale o dupie maryni. Ze przeczytam watek ze Gosia
        fajna jest skladajacy z sie z 27 postow i 4 czesci, i po przeczytaniu ich
        jestem tak samo glupi jak bylem. Czego sie dowiedzialem z tego? To pytanie
        retoryczne. Ok, nie wkurzam sie wiecej i jeszcze nie przyjade w przyszlym roku
        na wakacje do tego miasta.
        • gosia-s Re: Nudne to forum jak cholera.... 25.11.02, 14:01
          Gość portalu: See napisał:

> Sluchajcie, w tym miescie jednak cos sie dzieje, nie chodzi o naparzanki.
          > Troche znam to miasto i wiem, ze niektore "cuda" moga sie zdarzyc tylko w
          > Swinoujsciu. Ale czasami mam wrazenie ze ludzie tutaj mieszkaja jak za kare.
          > Nie wiem, mozna pogadac o jakims spektaklu w miescie (np 30-tego). Moze
          ramota,
          >
          > ale juz cos. O jakim maratonie, mrowkach, targowisku, marynarzach z Odry, nie
          > wiem. A nie sory za slowo, ale o dupie maryni.

Witam na naszym nudnym forum! :))))) Powiedz mi, co może być ciekawego w Ś-ciu
          poza sezonem, jakie cuda? Za czasów, jak jeszcze tam mieszkałam to było kino i
          znajomi, wycieczki na plażę... i tyle. Teraz Teatralna się wyniosła gdzieś pod
          granicę, budowa Balticu w powijakach... Co do marynarzy, to poznałam kilku
          (poza moim ojcem ofkors :) - mieszkają na okręcie i narzekają na permanentny
          brak kasy.

Ze przeczytam watek ze Gosia
          > fajna jest skladajacy z sie z 27 postow i 4 czesci, i po przeczytaniu ich
          > jestem tak samo glupi jak bylem.

Nie twierdzę, że po przeczytaniu tego wątku zmądrzejesz, ale trochę szacunku
          dla samego siebie.

Ok, nie wkurzam sie wiecej i jeszcze nie przyjade w przyszlym roku
          > na wakacje do tego miasta.

Nie wkurzaj się i przyjeżdżaj! :)))))

• Gość: Muminek Do See list otwarty. IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 25.11.02, 16:32
            Drogi See,
            na tym forum jest 167 miast o których równie dobrze powiedzieć że się w nich
            nic nie dzieje bo nie ma z kim dyskutować o rzeczach typu - jaki się ostatnio
            ogląda film w kinie. Mam nadzieję że nie będziesz tam wchodził z tematem że
            nudne to forum i nie będziesz ich straszył tym że na wakację do nich nie
            przyjedziesz.
            Bo wiesz mogą się z tego powodu popłakać :))))))
            A mam nadzieję ze tego byś nie chciał.
            Wydaje mi się ze internet jest dla ciebie zbyt skomplikowany bo starasz się
            szukać mądrosci w rozmowach dość luźnych prowadzonych przez nas na tym forum. A
            wystarczyłoby zajrzeć do forum typu gospodarka, kuchnia, społeczeństwo itp. Tam
            na pewno znajdziesz ludzi na swoim poziomie którzy zrozumieją twoją potrzebę
            szukania informacji aby nie być jak piszesz "dalej taki głupi jak byłeś".
            Jeżeli dla odmiany zaglądasz tutaj aby spotkać kogoś mieszkającego w
            Świnoujściu i dyskutować o czymś co sie dzieje w tak dobrze znanym tobie
            mieście to musisz sobie uzmysłowić że to forum żyje tylko dzięki nam, czyli tym
            którzy nie mieszkają tam niestety za karę. Gosia którą się tu tak chwali można
            powiedzieć że reanimowała to forum i dzięki niej właśnie ono głównie żyje.
            Czego niestety nie jesteś wstanie zrozumieć. Jak byś wszedł na to forum jeszcze
            rok temu spotkałbyś tu jakieś dwa posty od ludzi z Wrocławia którzy pozdrawiają
            to miasto.
            No ale dość przekonywania Cię ze to forum nie jest nudne, można powiedzieć że
            jest nudne.. z tym mogę sie nawet zgodzić ... ale dzięki temu my tu odpoczywamy
            spotykając sie w sobie tylko znanym gronie serdecznie witając turystów takich
            jak ty którzy tu sporadycznie zaglądają , poczytają i sobie pójdą lub zostaną i
            prowadzą z nami rozmowy w celu odprężenia.
            Znamy różne ciekawe miejskie fora na których ludzie sobie ubliżają, rzucają w
            siebie mięsem, kłócą sie z byle jakiego powodu udając inteligentów - wszyscy
            już tam byliśmy i tym bardziej wracamy tutaj aby odpocząć w tym kurorcie jakim
            jest to forum.
            Więc mam dla ciebie propozycję jeśli chcesz się dowiedzieć co się dzieje w
            mieście w którym ludzie mieszkają za karę podaję Ci link na stronę /abyś nie
            musiał się trudzić szukaniem bo może ci to sprawić trudnośći/ na której oprócz
            wielu widomości i opisu miasta znajdziesz jeszcze forum gdzie możesz sobie
            poczekać na kogoś miescowego kto z tobą zechce pogadać na tematy które
            znajdziesz na tej stronie. Powiem wiecej możesz również nie przyjeżdżać na
            wakację bo za pomocą kamery on-line popatrzysz sobie na to miasto.
            A oto link : www.swinoujscie.com.pl/
            Mam nadzieję ze odpoczywać pojedziesz do Warszawy gdzie za kare mieszka Gosia
            bo tam się bardzo wiele dzieje i jest bardzo dużo inteligentnych ludzi z
            którymi możesz porozmawiać. Gosia za to bardzo chętnie przyjedzie do
            Świnoujścia odpocząć jak mniemam.
            Pozdrawiam serdecznie
            • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 26.11.02, 09:20
              Żeby wszystko było jasne - nie mieszkam w Warszawie za karę, tylko z
              konieczności i w dodatku tymczasowo, bo gdzieś trzeba było znaleźć robotę, jak
              długo można być na utrzymaniu rodziców. Wcześniej czy później wyjadę stąd, czy
              będę tego chciała, czy nie. Ale to nie jest temat na publiczne forum. W Ś-ciu
              bywam i to nie tylko w sezonie, nie zawsze tu odpoczywam.

Co do ciekawych tematów, jestem wciąż otwarta na propozycję, See. Skoro
              twierdzisz, że to forum jest nudne, dlaczego nie zaproponujesz czegoś
              ciekawego? Odpada tu kino czy teatr - życie kulturalne to raczej niezbyt mocny
              atut miasta. Równie ciekawy temat jak kamera on-line na stronie podanej przez
              Muminka (swoją drogą mogliby ją chyba przenieść w inne miejsce).
              • Gość: See Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.11.02, 11:12
                Odwiedzilem swinoujscie.com.pl
                Fakt, dzieje sie w Swinoujsciu. Przyjezdza nawet Piotr Krasko. Niestety by
                porozmawiac o zabojstwie na Paderweskiego. A koncetr BigCyca odwolano! Nie
                podano why!?
                Byle do lata!
                • Gość: See Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.11.02, 11:25
                  A wracajac do tematu, to sprowokowalo mnie "odczucie" kiedy wszedlem tu z formu
                  Szczecin. Mnogosc tematow tam, moze i autorstwa polinteligentow jednak byla
                  dosc duza. Co swiadczy o tym ze to miasto zyje. Moze i tak na pol gwizdka, moze
                  i bzdurami, ale od tego mamy mozgi by oddzielic wartosciowe rzeczy od innych.
                  Ale dyskusje czasami naprawde pobudzaja do myslenia. A swinoujscie moze
                  rzeczywiscie jest na cwierc gwizdka i forum tak jak i miasto pelni role
                  relaksacyjna. Jesli tak jestem pelen podziwu. Takze dla Gosi-s ktora mimo
                  przeciwnosci jak czytam zaktywizowala ta grupe.
                  Pozdrawiam i ide sie zrelaksowac!
                  • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 28.11.02, 12:29
                    Witam z powrotem!
                    Nie wiem, dlaczego uparłeś się porównywać forum Szczecin i Świnoujście; jak sam
                    zauważyłeś, mnogość tematów zależy od liczby forumowiczów, no i od tego, co się
                    dzieje w mieście... Cóż, koncert Big Cyca można odżałować. ;) Imprezy
                    kulturalne w Ś-ciu, to też nędza. Dobrze, że moi rodzice nie oglądają famy -
                    załamaliby się, w końcu pamiętają tą imprezę z lat 70-tych. :(
                    Na forum Szczecin też bywam, ale okazyjnie - nie chcę wypowiadać się na temat
                    miasta, w którym rzadko bywam, ja się tylko tam urodziłam. :D Na bieżąco też
                    nie mogę śledzić dyskusji - popracować też trochę trzeba. :))))) Jak będę miała
                    trochę czasu też pójdę się zrelaksować. Pozdrawiam! :)
                    • Gość: Muminek Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 05.12.02, 13:08
                      TAk masz rację Gosiu praca zaraz po relaksie jest najważniejsza :))))))
                      • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 05.12.02, 13:41
                        Gość portalu: Muminek napisał(a):

> TAk masz rację Gosiu praca zaraz po relaksie jest najważniejsza :))))))

Ważna, ale ważniejszy relaks po pracy, no nie? :))))) A relaks w międzyczasie
                        to forum...
                        • Gość: Muminek Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 05.12.02, 14:53
                          Relaks w miedzyczasie i relaks po pracy,
                          To jest to co maja pracujący rodacy. :))))))
                          • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 05.12.02, 14:56
                            Ja mam raczej po pracy, w międzyczasie puszczam posty w biegu. :)))))
                            • ga Re: Do See list otwarty. - PS. 06.12.02, 15:28
                              Ktoś tu coś mówił o dzikach, że wychodzą z lasu - że niby co?!! to nie ważne?
                              Jak SEE nie drapałeś takiego za uchem to bladego nie masz, a wogóle to lepiej
                              nie przyjeżdżaj rzeczywiście, sam też przecież nie masz nic "ciekawego" do
                              dodania. A jeżeli naprawdę szukałbyś informacji bardziej "rzeczowych", to
                              dokopałbyś się do wątków inwestycyjno_prognozowych, fakt że trochę starszych
                              niż dwa tygodnie, ale to w końcu nie nasza wina, że się sytuacja zamroziła!
                              Chrum!
                              • Gość: Muminek Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 07.12.02, 09:57
                                Oj!! uważaj See, Ga to najlepiej poinformowana osoba w sprawach Świnoujścia, i
                                jak mówi że dziki są ciekawe to napewno są :)))))
                                • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 09.12.02, 13:37
                                  Gość portalu: Muminek napisał(a):

> Oj!! uważaj See, Ga to najlepiej poinformowana osoba w sprawach Świnoujścia,
                                  i
                                  > jak mówi że dziki są ciekawe to napewno są :)))))

Raczej były... :)))
                                  • ga Re: Do See list otwarty. - PS. 09.12.02, 16:13
                                    No bo przecież - jak wiadomo- dziki na zimę odlatują! ;)
                                    • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 10.12.02, 10:26
                                      Takim to dobrze, cholera, a my tu marzniemy na kilkunastostopniowym mtozie!!!
                                      • Gość: See Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 10.12.02, 13:57
                                        Ale pomysl sobie, w lecie one sie praza w swoich grubych ciemnych futrach, a my
                                        mamy wprawdzie sztuczne futerka, ale zawsze mozemy je zdjac!
                                        • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 10.12.02, 15:00
                                          W lecie ukrywają się w lasach no i komary ich nie tną przez to futro... ;)
                                          • Gość: See Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 10.12.02, 15:58
                                            To nie maja zadnego pozytku z tego lata. Siedziec w lesie, zero witaminy D...
                                            Wole miec swoje sztuczne futro
                                            • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 10.12.02, 16:06
                                              W tym roku zaopatrzyłam się w witaminę D na całą zimę... :)))
                                              • Gość: See Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 10.12.02, 16:15
                                                Mialem na mysli witamine D pochodzaca z promieni slonecznych... :)
                                                • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 11.12.02, 09:25
                                                  Gość portalu: See napisał(a):

> Mialem na mysli witamine D pochodzaca z promieni slonecznych... :)

Ja też. :)))
                                            • Gość: Muminek Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 11.12.02, 14:13
                                              Za to zimą je dokarmiają a nas nie... hehehe
                                              • Gość: See Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.12.02, 00:23
                                                Jak poprosisz to tez dostaniesz... zoledzi... :)
                                                • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 12.12.02, 08:51
                                                  Właśnie, kogo tu karmić jak już dzików nie ma w mieście?
                                                  • Gość: Muminek Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 12.12.02, 17:48
                                                    Ptactwo wodne Gosiu, kaczki i łabędzie :))))))))
                                                  • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 13.12.02, 09:24
                                                    To zimą, a jak jest ciepło - mewy. :)))))
                                                  • Gość: Muminek Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 14.12.02, 21:22
                                                    No tak a właśnie mamy zimę więc wiadomo jakie :))))))))))))))
                                                  • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 16.12.02, 15:27
                                                    Zresztą latem nie trzeba mew karmić - mają niezłą wyżerę z rybek. :)))))
                                                  • Gość: Muminek Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 16.12.02, 16:31
                                                    Mewy to chyba nawet zimą mają niezłą wyżere z rybek :))))))
                                                  • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 17.12.02, 15:41
                                                    Pewnie tak... :)))
                                                  • Gość: Muminek Re: Do See list otwarty. - PS. IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 17.12.02, 17:21
                                                    Ale zimą karmić trzeba bo biedactwa mogą do lata nie przeżyć i jak by
                                                    Świnoujście latem bez mew wygladało :)))))
                                                  • gosia-s Re: Do See list otwarty. - PS. 18.12.02, 13:00
                                                    Niemożliwe!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka