Dodaj do ulubionych

mieszko- troche prawdy :)

IP: 217.97.193.* 25.04.06, 10:41
Witam
chcial bym poruszyc temat mojej szkoly do ktorej chodze i ktora ciagle nie ma
na nic pieniedzy . zastanawia mnie co pani dyrektor szczodra robi z
pieniedzmi ktore co miesiac dostaje za wynajmowanie klas szkola prywatnym?? w
kiblach nie mam papieru toaletowego pani dyrektor pewnie go nie uzywa .. ani
mydla chyba szczodra sie nie myje ... ;/ w domu tez ma pewnie balagan bo jak
rozmawialem z wozna to pani wozna powiedziala mi ze musi myc korytarze tylko
woda bo szkola nie kupuje srdokuw czystosci moze by sie sanepid wkoncu tym
zainteresowal ?? albo robil kontrole co tydzien ?? pamietam ze raz byla
kontrola to i mydlo bylo i nawet papier toaletowy :D chcial bym rowniez
pogratulowac mieszkowi wspanialej kadry pedagogiczej :)
Obserwuj wątek
          • jusytka Re: mieszko- troche prawdy :) 12.05.06, 22:23
            Gość portalu: ;) napisał(a):

> trzeba znac sytuacje w szkole - zakrawa na kpine. niestety elitarnosc szkoly
            > skutecznie zostala podkopana i teraz chyli sie coraz nizej...

jej elitarność dawno się skończyła, niestety

• carmelaxxx Re: mieszko- troche prawdy :) 26.04.06, 12:33
          dajcie spokuj z sytuacja matrialna. Na co idzie komitet rodzicielski w takim
          razie?? przeciesz mydlo czy papier w tolaletach nie jest luksusem tylko podstawa
          higieny ! moze uczniowie powinni nosic ze soba rolke paperu i mydelko w
          mudelniczce? owszem mogliby posiadac swoje o ile byly by szafki dla uczniow.
          • Gość: See Re: mieszko- troche prawdy :) IP: *.swn.vectranet.pl 26.04.06, 16:49
            Sposób oskarżen uragajacy wszelkim zasadom "dobrego wychowania", rodzice nie
            uczą? Chyba, że czytasz lokalne tygodniki, gdzie poziom jest taki jaki każdy
            wie: opluc mozna każdego, kto tylko wejdzie w drogę, a "i tak nic mi nic nie
            zrobią". Wracając jednak do tematu, mydło i papier być powinno, tylko jak to
            zrobić, by jeden z drugim nie próbował uzywać go do czegos innego. Ale to juz
            zadanie dla kadry.
            • pia.ed Re: Mieszko- jest sposob! 27.04.06, 12:52
              Wlasnie ciekawi mnie - czy powodem braku papieru toaletowego jest
              brak pieniedzy, czy tez moze jak w szkole ktora znam
              uczniowie zabawiali sie papierem toaletowym rozciagajac go po podlodze ...
              Dobrze byloby, aby odezwal sie ktos z kierownictwa szkoly i
              wyjasnil sytuacje.

A moze tak sprobowac starego wyprobowanego sposobu z czasow kiedy pamowal brak
              papieru toaletowego?
              Pociac Gazete w kawalki i powiesic na gwozdziu!
              • Gość: Bebe Re: Mieszko- jest sposob! IP: *.slowianin.pl 10.05.06, 13:09
                Nie macie się do czego dop%^&lać ... Żle was tam uczą? Akurat czystość podlogi
                mnie nie ruszała bo w butach chodziłem, mogą myć wodą XD Dopuki załatwiasz numer
                2 w domu to mydla też nie bedziesz potrzebował bo w koopie ci tam grzebać nie
                karzą. :D:D

A byłeś w innych szkołach, w elektryku na lekcji nie zdejmują kurtek w zime,
                żeby wytrzymać do końca lekcji a i to nie pomaga często.

Trafiłeś najlepiej jak mogłeś w tym mieście, więc ja bym się nie unosił,
                przynajmniej nie śmierdzi grzybem jak w gimnazjach.

To są polskie realia i się przyzwyczaj albo wyjedź ...
            • mer_swinoujscie mieszko- troche prawdy 05.06.06, 17:17
              Czegos tu nie rozumiem. Przez 3 lata chadzalam mieszkowymi korytarzami, ktore
              zawsze byly czyste. Owszem zawsze jest porblem z papierem i ciepla woda. Otoz e
              damiskich toaletach zawsze te artykuly sa, u chlopcow nie. Moze cos to znaczy?
              Na te sutyacje koledzy z mojej klasy odwiedziali damskie toalety i nikt nie
              narzekal. A co do pan sprzatajacych. Codziennie czyszcza podloge i czy to wazne
              czym?

a komitet jest dobrowolna oplata i zazwyczaj placa po 3 os z klsy
    • shuja Re: mieszko- troche prawdy :) 05.06.06, 17:49
      hmmm,nie wiem jak jest teraz,ale kilka lat temu na komitet płaciło 95%klasy i w
      mojej szkole też nie było nigdy mydła ,ani papieru....i nawet jakby był to i
      tak dzieciaki zużyłyby go do np.czyszczenia roweru,butów czy cokolwiekby im
      przyszło do głowy...i wydaje mi się ,że każdą szkołe jest stać na papier i
      mydło i mogliby wykładać w toaletach szkolnych,ale uczniowie musieliby używać
      tego zgodnie z przeznaczeniem...a to już jest niestety niemożliwe...szkoła
      musiałaby po każdej przerwie nowy zapas wykładać-a na to niestety nie stać
      żadnej....:(
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka