Dodaj do ulubionych

Przedszkole "Tygrysek"

IP: *.uznam.net.pl 28.03.09, 22:33
JEŚLI ZAGLĄDAJĄ NA FORUM RODZICE,KTÓRYCH DZIECI UCZĘSZCZAJĄ
DO"TYGRYSKA"TO PROSZĘ O OPINIE O TYM MINI PRZEDSZOLU.CHODZI MI O TO
CZEGO UCZĄ SIĘ TAM MALUCHY,ILE GODZIN DZIENNIE I OGÓLNIE CZY TO
PRYWATNE PRZEDSZKOLE JEST GODNE POLECENIA.Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA
ODPOWIEDZI.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Przedszkole "Tygrysek" IP: *.uznam.net.pl 23.06.14, 18:50
      moje dziecko w tym roku uczęszcza do "Tygryska", na początku byliśmy z mężem zadowoleni,ale po jakimś miesiącu zmieniliśmy zdanie chociażby dlatego,że pomimo zapewnień pani prowadzącej punt przedszkolne,że dzieci wychodzą na zewnątrz nie WYCHODZĄ!!!!!!!!! ( wyjątkiem był organizowany przez punkt dzień dziecka- gdzie dzieci wyszły po raz pierwszy z przedszkola), jakiekolwiek "święta" typu pasowanie na przedszkolaka czy dzień babci i dziadka itd. itp. były organizowane z dużym opóźnieniem.W tym roku było bardzo dużo dzieci trzyletnich i co chwilę pojawiały się nowe dzieci,moje dziecko pewnego razu powiedziało tak: "mamusiu a dlaczego inne przedszkola wychodzą na dwór a my nie". co do pań to są miłe za wyjątkiem pani Anny. OSOBIŚCIE JAKBYM MIAŁA DYLEMAT CZY SIEDZIEĆ Z DZIECKIEM W DOMU CZY WYSŁAĆ DO " TYGRYSKA" ZDECYDOWANIE BY ZOSTAŁA Z NIM W DOMU. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: justyna Re: Przedszkole "Tygrysek" IP: *.static.gprs.plus.pl 08.02.16, 18:04
      Jestem tego samego zdania. Minęło sporo czasu a przedszkole nadal nie wychodzi na dwór, podobno Panie się nie wyrabiają.Poza tym p.Małgosia nie ma cierpliwości do dzieci. Pani Ania nie wiadomo kim jest bo w umowie takiej pani nie ma, a przedstawia się jak właściciel, poza tym jak się jej zwróci uwagę to potrafi być naprawdę niemiła i każe szukać sobie innego przedszkola, wiec przestrzegam jak ktoś jet skazany na to przedszkole.Polecam Językowe Przedszkole i Żłobek "Uśmiech Dziecka"
      ul. Kalinowa 71 80-177 Gdańsk - Karczemki Panie są przemiłe pani dyrektor również szanuje swoich klientów.
    • Gość: KAzia Re: Przedszkole "Tygrysek" IP: *.uznam.net.pl 08.10.21, 16:22
      Nie i nie!i Jeszcze raz nie polecam !Zero organizacji , dziecko miało wychodzić na dwór nie wyszło ani razu - wracało głodne choć niby był katering z krewetki...Nie informują o ostatecznych kosztach w dodatku Pani zrobiła mi awanturę kiedy powiedziałam ze chce zrobić przelew ponieważ godziny tego punktu są krótkie i jeszcze w dodatku nie zawsze ktoś jest na miejscu .. zaczeła mi grozić ze jeśli nie dostanie gotówki do ręki nie wypiszę dziecka i załatwi to inaczej !!!Ten punkt przedszkolny to przekręt jakiś.Punkt niby otwarty od 9.30 .-15 a prawda jest taka ze o 14 juz nikogo nie ma ...nie wiem dla kogo to jest otwarte bo nie dla normalnie pracującego człowieka...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka