Dodaj do ulubionych

jak isc do ginekologa ?

28.11.04, 20:18
będąc ogolonym na łyso?
wstydze sie troche
Obserwuj wątek
      • bieta100 Re: jak isc do ginekologa ? 05.02.05, 23:19
        Wiesz odradzam golenie sie na łyso chociazby ze wzgledów zdrowotnych,włosy w
        jakimś stopniu zatrzymują zarazki.Oczywiscie mozna golić się ale z umiarem.Ja
        osobiscie miałam kiedyś niezła sytuacje ,mianowicie ogolilam sie na łyso tak
        jak ty.Nawet sobie nie wyobrazasz jaki wykład zrobił mi ginekolog,myślałam że
        sie zapadne pod ziemię ze wstydu.Nadal sie gole ale jak wspomniałam z
        umiarem,tzn.cos tam zostawiam,żeby nie było za łyso.Elżbieta
    • mrowkencja Re: jak isc do ginekologa ? 12.01.05, 15:00
      no i fajnie tylko ze ja poszlam ogolona - co prawda nie calkiem bo mi juz wloski
      odrastaly- tak po ok. tygodniu, i gin praktycznie na mnie nawrzeszcal, ze sie
      sama prosze o zakazenie bo po to bozia nam tam wloski dala zeby bronily wjazdu
      bakteriom...

I co wy na to?
      • bene66 Re: jak isc do ginekologa ? 13.01.05, 12:28
        Ten gin co nakrzyczał to był albo konował albo z LPRu,bo wlasnie wiadomo,że
        osik wloski to właśnie jest siedlisko bakteri.ddawno temu dano włoski bo nie
        bylo majteczek.hę,co wy panie na to?
      • piorun111 Re: jak isc do ginekologa ? 19.04.05, 12:47
        Jak to nawrzeszczal, przeciez to Twoja sprawa, moze spokojnie doradzic, ale nie
        wrzeszczec jak na mala dziewczynke. To poprostu hamstwo.
        Ponadto: trzeba sie bylo tego "specjalisty" zapytac czemu jak mu bozia na gebie
        wlosy dala to je goli. Niech hoduje ile wlezie. Moglby miec wiecej szacunku.
        Ponadto depilacje bikini wykonuje sie (w dobrych gabinetach) po indywidualnej
        konsultacji z lekarzem dermatologiem.
        Pozdrawiam
        Krzysiek
    • veja Re: jak isc do ginekologa ? 03.02.05, 09:35
      Ja chodzę z delikatnym irokezem (kreska na środku), ale chodzę do kobiety, poszłam kiedyś bo chciałam zbadać sobie piersi (u mężczyzny się krępowałam), i teraz tak mi zostało, zero zdenerwowania czy skrępiowania, choć jak chodziłam do mężczyzny też mnie badanie ginekologiczne nie krępowało, ale teraz jest jakoś lepiej. A o pytania związane z seksem zdecydowanie łatwiej mi zadawać kobiecie.

veja
    • owlosiony Re: jak isc do ginekologa ? 21.02.05, 09:28
      Do faceta :
      "Nie zapomina o pierścionkach na palcach podczas badania, nie zadaje głupich
      pytań i nie patrzy z niesmakiem, gdy ona przychodzi z ładnie wygolonym bikini
      albo w wieku 15 lat przyzna, że pierwszy raz ma już za sobą. Lekarki są mniej
      wyrozumiałe. „Jak pacjentka chce mieć przyjemność, niech pacjentka weźmie się za
      książki!”, gonią do nauki na całą poczekalnię poproszone o pigułki."

kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITEM=1216313&KAT=239
    • ha-na39 Re: jak isc do ginekologa ? 14.03.05, 21:47
      Aja tez zrobilam totalna depilacje bo krecilo to faceta,ba wlasciwie on mi ja
      zrobil-swietnie sie bawilismy,i od lat chodze do lekarza wygolona i nigdy nie
      uslyszalam zadnego komentarza,pozdrowionka
      • troijnis Re: jak isc do ginekologa ? 08.08.05, 13:42
        A ja polecam paseczek w kolorze czerwonej porzeczki! Smakowity kolor! Wiem bo
        zrobiłam wywiad we własnej sypialni. Włosy łonowe to nie głowa więc nawet się
        nie obawiam że farba je zniszczy. A wiecie jakie to ładne... i oryginalne. Moja
        gin nawet żartuje że chce kupić taką farbę. Dla zainteresowanych dodam że awrto
        wcześniej utlenić włoski bo czerwień porzeczki jest wtedy intensywniejsza ;-)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka