Dodaj do ulubionych

Nowości rynkowe...

24.09.12, 13:16
Wątek poświęcony najświeższym nowinkom rynkowym. Zapraszam do zamieszczania informacji nowych produktach oraz o innowacyjnych technologiach.
Obserwuj wątek
  • agapitt Re: Nowości rynkowe... 24.09.12, 13:32
   Innova 100 B - największa z najmniejszych

   Seria maszyn Innova doczekała się nowego modelu 100, który technicznie przezentuje równie dobre parametry czyszczenia jak jego poprzednicy, lecz charakteryzuje się większą szerokością czyszczenia oraz liczbą szczotek czyszczących, a co za tym idzie - większą wydajnością.

   Dla porównania - wydajność Innovy 70 S to 4100 m², a najnowsza Innova 100 B to aż 6000 m² dzięki zastosowaniu dwóch szczotek czyszczących o szerokości 50,8 cm i 125-litrowemu zbiornikowi roztworu.

   Tak jak w innych modelach serii Innova nadal mamy do czynienia z praktycznym i intuicyjnym kokpitem, optymalizacją zużycia energii (nawet od 4 godzin pracy), awaryjnym odpinaniem ssawy, systemem dozowania CDS oraz wyciszeniem pracy ze względu na wysokie umieszczenie silnika ssącego.
   Szczegóły techniczne: agapit.pl/oferta/automaty-do-mycia-posadzek/automaty-samojezdne/comac-innova-100b
   • agapitt Najmniejsza zmywarka samojezdna - Innova 55B 27.11.12, 09:46
    Innova 55 B to maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora znajdującego się na maszynie, która dzięki swoim ultrakompaktowym wymiarom może zastąpić przy czyszczeniu konserwacyjnym powierzchni do 3000 m2 tradycyjną maszynę do czyszczenia podłóg obsługiwaną przez operatora stojącego na ziemi.

    Comac stworzył niezwykle praktyczny model maszyny do czyszczenia podłóg: rzeczywiście, przy tej samej inwestycji co w przypadku modelu obsługiwanego przez operatora stojącego na ziemi, można stać się posiadaczem maszyny Innova 55 B, wygodniejszej w użytkowaniu i szybszej w wykonywaniu operacji czyszczenia.
    Niewielkie wymiary i inspirowana stylistyką samochodową kierownica zapewniają temu modelowi niezbędną sterowność, która pozwala operować w małych przestrzeniach i bezproblemowo omijać przeszkody, dzięki czemu czyszczenie wykonywane jest szybciej i przy znacznej oszczędności kosztów w porównaniu z maszyną obsługiwaną przez operatora stojącego na ziemi.

    Może być używana w małych przestrzeniach oraz w miejscach, gdzie zazwyczaj używa się maszyny do czyszczenia podłóg obsługiwanej przez operatora stojącego na ziemi, przy czym prezentowany model jest szybszy i wygodniejszy.

    Wycieraczka o szerokości 70,5 cm umożliwia również przejście przez zwykłe drzwi, kasy w supermarketach, a także przewożenie w windzie.

    Zmniejszone koszty utrzymania dzięki pełnej dostępności podzespołów i niezwykłej prostocie sanityzacji na koniec pracy.

    Zaprojektowana w celu zapewnienia łatwości obsługi, komfortu i zwrotności - cechy najnowszej kierownicy o stylistyce samochodowej wzbudzające największe pochwały.

    Dzięki urządzeniu Eco Mode, poziom hałasu zostaje obniżony do 54 dB (A).

    Więcej informacji na stronie: dosprzatania.pl/INNOVA-55-B-50-LITROW-SEPTA-MARCETCLEANER-1(3,5559,7176).aspx

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka