Dodaj do ulubionych

Najmniejsza maszyna samojezdna do mycia podłóg

28.02.13, 11:24
Przedstawiamy najmniejszą maszynę do mycia podłóg z miejscem dla operatora, która umożliwia pracę na małych przestrzeniach i znacznie zmniejsza koszty czyszczenia.
Firma Comac zaprojektowała ultra-kompaktową maszynę do mycia podłóg z miejscem dla operatora dostosowaną do pracy w pomieszczeniach o powierzchni od 800 di 3000 metrów kwadratowych, czyli tam, gdzie zazwyczaj pracują maszyny obsługiwane przez operatora stojącego na ziemi.

W porównaniu z maszyną obsługiwaną z ziemi, Innova 55 czyści powierzchnie szybciej i zwiększa produktywność.

Podczas pracy z nowym modelem Comac operator siedzący wygodnie na maszynie nie ma potrzeby schodzenia z niej ani w celu wykonania ręcznych interwencji, ani podczas przemieszczania, ponieważ Innova 55 ominie każdą przeszkodę: maszyna czyści podłogę między kasami w supermarketach, wjeżdża do wind, przemieszcza się z jednego pomieszczenia do drugiego, przechodząc przez drzwi i może zmienić kierunek ruchu na przestrzeni 1540 mm dzięki lekkiemu układowi kierowniczemu i ergonomicznej kierownicy.

Wprowadzone rozwiązania umożliwiają zmniejszenie zużycia wody, detergentu i energii, co pozwala na wyeliminowanie marnotrwawstwa i wykorzystywanie wyłącznie niezbędnych ilości środków do uzyskania perfekcyjnie czystych, suchych i bezpiecznych powierzchni.
Elementy uruchamiające funkcje mycia znajdują się na kierownicy, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo operatorowi, ponieważ umożliwia pracę bez odrywania wzroku od pokonywanej przestrzeni i kontrolowanie przebiegu czyszczenia.
Firma Comac oznaczyła części wymagające sanityzacji po zakończeniu pracy kolorem żółtym: umożliwia to ich szybką identyfikację przez operatora i zgodne z harmonogramem wykonanie konserwacji, co zapewni stałą wydajność maszyny z biegiem czasu.

Maszyna dostępna jest w sklepie dosprzatania.pl/ZMYWARKA-INNOVA-55-B(3,4095,6967).aspx

Artykuł ze strony: www.comac.it/
Obserwuj wątek
  • skaska_999 Re: Najmniejsza maszyna samojezdna do mycia podłó 21.04.17, 11:30
   Dla mnie najlepszym urządzeniem są szorowarki firmy szorowarki24.pl. Są łatwe w obsłudze i idealnie dostosowują się do każdej powierzchni. Na pewno będzie to dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o sprzątanie w biurze sklepie czy na magazynie.
  • ireriusz Re: Najmniejsza maszyna samojezdna do mycia podłó 03.09.17, 22:38
   Do porównania polecam małą maszynę samojezdną Taski- jest teraz w promocyjnej cenie www.higiena-online.pl/pl/p/TASKI-Swingo-2100-micro-BMS-Euro-komplet/182
  • xasia217 Re: Najmniejsza maszyna samojezdna do mycia podłó 28.04.20, 17:17
   
Witam,
   Polecam zajrzeć na stronę firmy www.maglo.com.pl
   Pozdrawiam
   Kasia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka