Dodaj do ulubionych

Jak reklamować firmę sprzątającą?

28.07.18, 23:36
Jaka forma reklamy się u was sprawdza najlepiej? Z moich doświadczeń wynika, że najlepszą formą reklamy jeśli chodzi o pozyskiwanie zleceń od osób prywatnych jest płatna reklama na facebooku.

Z kolei do firm najlepiej docierać poprzez reklamy w Adwords. Próbowałem też ulotek, ale efekt taki sobie. ogłoszenia w lokalnej prasie i serwisach ogłoszeniowych też coraz słabiej działają.

Jak, to jest u was? jak pozyskujecie zlecenia?
Obserwuj wątek
    • aaapsik78 Re: Jak reklamować firmę sprzątającą? 01.08.18, 08:46
      U mnie skuteczny okazal się marketing szeptany, który wykonał dla mnie iWizerunek. Tutaj: iwizerunek.pl/marketing-szeptany/ można poczytać więcej o tej usłudze. Jestem bardzo zadowolona z jej realizacji, dzieki ktorej mam coraz wiecej klientów. Takie dzialania, jesli sa wykonywane przez profesjonalną agencję, sa bardzo skuteczne.
    • janczol Re: Jak reklamować firmę sprzątającą? 13.03.22, 15:50
      Wszystko o reklamie za darmo, którą możesz sama zrobić (i powinnaś to zrobić) znajdziesz tutaj: anibia.pl/2022/03/03/jak-wypromowac-firme-w-internecie-za-darmo/
      Reklama płatna powinna wejść po zrobieniu tego, co darmowe.....
    • helpdom Re: Jak reklamować firmę sprzątającą? 03.04.22, 21:55
      Jaka forma reklamy się u was sprawdza najlepiej? Z moich doświadczeń wynika, że najlepszą formą reklamy jeśli chodzi o pozyskiwanie zleceń od osób prywatnych jest płatna reklama naw Adwords i facebooku. Blog o profesjonalnym sprzątaniu www.help-dom.com/blog/
    • michalwalczak901 Re: Jak reklamować firmę sprzątającą? 14.04.22, 15:02
      Polecam skorzystać z pomocy profesjonalistów www.inbmarketing.pl/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka