Dodaj do ulubionych

Sprzątanie biura

25.04.21, 15:44
Cześć, szukam firmy sprzątającej biura, mniej więcej tego typu oferta rygo.com.pl/sprzatanie-biur-i-obiektow-poznan/ z tym, że na Warszawę. Macie jakieś polecony firmy?
Obserwuj wątek
    • swb.cleaning Re: Sprzątanie biura 25.04.21, 19:01
      Oczywiście! Zapraszamy do działania! Proszę o więcej informacji ma adres swb.cleaningsolutions@gmail.com. Specjalizujemy się w profesjonalnym utrzymaniu czystości w biurach, wspólnotach mieszkaniowych oraz obiektach handlowych na terenie Warszawy i okolic. Przedstawimy Panu bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.
    • martkab2 Re: Sprzątanie biura 25.08.21, 16:17
      Cześć, do sprzątania biur polecam firmę Cleaner > cleaner.com.pl/ Dziłają w Warszawie i nie tylko. Na strnie mozna podejrzeć, że mają do zaoferowania kompleksowe usługi
    • olo1998olo Re: Sprzątanie biura 21.09.21, 13:32
      Kiedyś korzystałem z tego typu firmy, ale byli strasznie niezności, dodatkowo dowiedziałem się że podwineli niektórzy pare rzeczy z biura… Teraz jedynie co to jest zasada że każdy sprząta po sobie, ja w weekend ogarniam kurze, a roomba jeździ i odkurza jak w firmie nikogo już nie ma. Dużo prościej i oszczędniej moim zdaniem.
    • szczeryjakubb Re: Sprzątanie biura 14.04.22, 22:13
      Witam. Niestety nie znam Warszawskich firm sprzątających, ale jeżeli ktoś szuka firmy godnej polecenia w Krakowie, faworytem zdecydowanie będzie firma Expert Cleaning. Jest to profesjonalny wykonawca posiadający wszystkie potrzebne sprzęty oraz detergenty i na dodatek atrakcyjne pakiety. Polecam zapoznać się z ofertą.
      expertcleaning.pl/sprzatanie-krakow-jestesmy-do-dyspozycji/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka