Dodaj do ulubionych

Impregnacja domów przy użyciu EKO nanotechnologię.

17.03.23, 17:09
Chcielibyśmy Państwu zaoferować innowacyjną i nowoczesną formę impregnacji wewnętrznych powierzchni domu jak i elewacji powierzchni. Dzięki powłokom hydrofobowym powierzchnie będą dłużej czyste a dzięki efektowi " easy clean " powierzchnia będzie łatwa do czyszczenia. Ultra cienka warstwa powłoki grubości 100 nm jest całkowicie niewidoczna gołym okiem. Impregnat pozwala powierzchni " oddychać " dzięki czemu wilgoć nie gromadzi się wewnątrz pomieszczenia. Powłoka doskonale chroni przed osadami z kamienia i mydlinami.

Powierzchnie które jesteśmy w stanie zabezpieczyć :

- łazienka ( kafelki, fugi kafelkowe, kabiny prysznicowe, wanny, muszle klozetowe lustra, sufity i ściany ).
- kuchnia ( kuchenki i płyty indukcyjne, kafelki, ściany i sufity, zlewozmywaki, piekarniki ).
- Wykładziny, dywany, sofy i materace
- elewacje budynków ( powłoki anty graffiti, anty moczowe oraz chroniące przed wnikaniem wilgoci ).
- szyby w oknach.
- powierzchnie z marmuru i grafitu.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ BUDYNKÓW :

W dobie ekologii i coraz wyższych cen energii oraz ogrzewania coraz bardziej palącym problemem staje się energooszczędność budynków. Znaleźliśmy dość ciekawe rozwiązanie wspomagające rozwiązanie tego problemu. Dzięki właściwościom opracowanych przez nas produktów elewacja budynku nie chłonie wilgoci dzięki czemu podczas opadów deszczu elewacja nie zachowuje się jak gąbka a wydatek energetyczny na osuszenie elewacji budynku jest znikomy. Zasada jest prosta, jeśli elewacja nie nasiąknie wodą to nie trzeba będzie ogrzać murów budynku by osuszyć ściany, więc wydatek energetyczny będzie znacznie niższy.

Wyjaśnijmy co rozumiemy pod pojęciem EKO nanotechnologii do impregnacji powierzchni ?. Powłoki hydrofobowe, nano impregnaty czy impregnaty hydrofobowe. Wszystkie wymienione pojęcia są związane z nanotechnologią i zdolnościami chemicznymi cząstek do odpychania wody.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na : hydrofobowy.pl/kontakt-i-wspolpraca/
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka