Dodaj do ulubionych

a ja tak marzę o Mongolii...

18.12.04, 16:44
Urzekł mnie ten kraj - jurt, kucyków, nieskończonych przestrzeni. Marzę o lat
o wyprawie, ale nie sądzę żeby w najbliższym czasie to marzenie się spełniło.
Sama mam tatarskich przodków, może stąd ta tęsknota?
Czy ktoś z Was był w kraju moich marzeń? Jeśli tak, to bardzo proszę o
wrażenia. Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • daimona ja byłam koło Mongolii, czyli w Tuwie 19.12.04, 00:53
      też jurty, konie i skośnoocy koczownicy. Tereny - piękne!
      Mongolię mam w planach na najbliższy, bądź kolejny rok.
      A dokładnie: najchętniej pojechałabym - Bajkał, Mongolia i powrót przez Tuwę i
      Chakasję, o ile otworzone niedawno dla innostrańców przejście graniczne między
      Tuwą i Mongolią nadal będzie działać :)

I pamiętaj - jeśli o czymś naprawdę marzysz, i naprawdę chcesz, nie możesz
      siedzieć z założonymi rękami - tylko musisz działać.
      Ja też przez pewien czas wzdychałam: "Jak to fajnie byłoby pojechać do Tuwy...",
      a w koncu doszłam do słusznego wniosku, że nikt nie zrobi tego za mnie ;)
      Dałam ogłoszenie na jednym z globtroterskich portali, co by towarzyszy podróży
      "przygruchać".... i pojechałam! :)
    • malina32 Re: a ja tak marzę o Mongolii... 08.02.05, 17:26
      Witaj, co prawda nie byłam w Mongolii ale słyszałam opowieść mojej znajomej,
      która niestety powiedzała, że jest to najbrudniejszy i najmniej higieniczny
      kraj na ziemi jaki udało jej się zobaczyć i tylko w koszmarach nocnych czuje
      jeszcze te obrzydliwe zapachy .. Ale nie miałam zamiaru cię zrażać, co człowiek
      to inne odczucia.
      • patul Re: a ja tak marzę o Mongolii... 03.03.05, 21:29
        No ja bylam w Mongoli i nie przestane o niej marzyc,wspominac ,dziekowac
        losowi,sobie ,znajomym ze bylismy tam!!To nie jest do opisania na
        forum.Dziewczyno musiasz tam jechac po prostu!!!Wydaj ostatnie oszczednosci
        opłaca sie!!!Powiem tylko ze to jest moja podroz zycia!!I zostanie pierwsza
        miłosc?:)Pierwsz egzotyczna podróz..od razu na glebojka wode..tak trzeba nieraz!
        wiecej informacji nagg9480152pozdrawiam jeśli w coś mocno wierzysz,pragniesz to
        sie spełni.Sama tego doświadczyłam.Cuda sie zdarzaja w zyciu.uwierz wkońcu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka