Dodaj do ulubionych

dobry adwokat

01.02.10, 12:03
Mogę polecić bardzo dobrego adwokata mec Piotr Meller. Prowadził
sprawę rozwodową z podziałem majątku i był bardzo skuteczny. Sprawa
była dość skomplikowana. Szybko nastąpił rozwód i sąd zasądził
wyższe niż wstępnie zakładał alimenty. Mam tel. do niego 502-199-
050. Z tego co wiem to zajmuje się też sprawami gospodarczymi i
cywilnymi. Nawet wcale nie był drogi. Najważniejsze jednak, że
skuteczny. Polecam
Obserwuj wątek
    • aladeks Re: dobry adwokat 11.12.14, 23:11
      Jeśli szukasz dobrego adwokata to polecam Dembowskiego. Mi prowadził sprawę rozwodową a później o podział majątku i o kontakty z dziećmi. Nie robił żadnych problemów i choć mąż się mocno stawiał a jego adwokat próbował różnych sztuczek to wszystko dobrze poszło. Jak chcesz to znajdziesz go na www.skuteczniprawnicy.eu Powodzenia.
      • tommyluk Re: dobry adwokat 29.01.15, 10:36
        Swoje prawne wątpliwości zazwyczaj rozwiewam wizytą u adwokata Andrzeja Rutkowskiego, niezależnie skąd jesteś warto się z tą kancelarią skontaktować, traktuje ludzi z szacunkiem, co w tej branży wcale nie jest pewne.
    • beatabalin Re: dobry adwokat 27.09.15, 15:56
      ja bardzo polecam moją adwokat od rozwodu i podziału majątku Joannę Łapińską (Warszawa oczywiście) obie sprawy wygrane, polecili mi ją znajomi którym prowadziła sprawy, jest skuteczna, ma długie doświadczenie chyba z 15 lat w tego typu sprawach, ma super wyniki które mówią same za siebie, komórka pani Joanny 601 955 555
    • ofnc91 Re: dobry adwokat 22.10.15, 14:51
      A ja chciałem polecić tę kancelarię - www.lawarsaw.pl/prawo-rodzinne-rozwody/ - rozwody Warszawa

Adwokaci z kancelarii w Warszawie prowadzą sprawy związane z wszelkimi aspektami prawa rodzinnego. Dotyczy to w szczególności rozwodów z orzekaniem o ewentualnej winie małżonka. Sprawy z zakresu prawa rodzinnego toczą się przed Sądem Okręgowym i obejmują przede wszystkim kwestie związane z opieką nad dziećmi oraz z ewentualną eksmisją byłego współmałżonka.
      • w.aldi Re: dobry adwokat 03.11.15, 12:33
        Bardzo dobrym adwokatem, który zajmuje się rozwodami jest adwokat Łukasz Domański. Ja zaliczam się do osób którym wygrał sprawę. Polecam tutaj ponieważ tez znalazłem do niego kontakt na tym portalu.
        Ja współpracę zaczęłam od walki z firmą windykacyjna bo mąż nie chciał płacić kredytu i za to raz dziękuję i za efektywność przy rozwodzie dwa . Telefon do mojego prawnika: 501725641.
        W.A.
    • brodacz1973 Re: dobry adwokat 22.02.16, 20:20
      U mnie sprawdziła się kancelaria Cylwik i Kłubowicz z Białegostoku www.twojakancelaria.eu/ Sprawa potoczyła się szybko dzięki temu, że pani adwokat była świetnie do niej przygotowana. Poza fachowym podejściem i doświadczeniem duży plus za otwartość i wrażliwość, według mnie cenne cechy u adwokata.
    • asowa111 Re: dobry adwokat 08.04.16, 15:23
      Już pisałem na innym forum, że moja sprawę prowadziła adwokat Magdalena Staszewska. Dostałem jej numer od kolegi. Babka jest bardzo rzeczowa i ogarnięta. Wynegocjowała mi świetne porozumienie z żoną. Żona zrezygnowała w końcu z orzekania o winie i płacę jedynie ustalone wspólnie alimenty na córki. Dodatkowo Pani mecenas zna jakieś prawnicze triki dzięki, którym Sąd odrzucił dowody żony dostarczone jej przez detektywa, który mnie śledził. Kasę żona wydała o dowodów mojej winy brak smile Mina byłej w Sądzie bezcenna!!! - tel. 508164048, przyjmuje w Warszawie na Mokotowie.
      • akurat-52 Re: dobry adwokat 19.01.17, 19:58
        A ja polecam Panią Stokowską. Bardzo mi pomogła przy sprawie rozwodowej. Dzięki niej wszystko poszło szybko i sprawnie. Bez problemu wywalczyłam to co mi się z naszego małżeństwa należało. adwokat.stokowska.pl/praktyka/ i nie zostałam bez grosza przy duszy jak to planował mój ukochanyuncertain
      • sylwiamam Re: dobry adwokat 21.08.21, 16:48
        szukając dobrego adwokata warto do tego się odpowiednio przygotować - proponuje kilka porad opisanych w tym poradniku zaufanyadwokat.pl/dobry-adwokat-jak-znalezc-i-wybrac-odpowiedniego-prawnika/
    • sylwiamam Re: dobry adwokat 21.08.21, 16:50
      może warto zapoznać się z kilkoma poradami ja ostatnio trafiłam tutaj zaufanyadwokat.pl/dobry-adwokat-jak-znalezc-i-wybrac-odpowiedniego-prawnika/ i bardzo mi ten poradnik mi pomógł.
    • m.tomczuk.poczta Re: dobry adwokat 16.09.21, 11:04
      Polecam Panią Mecenas Joannę Zielińską z Łodzi. Kancelaria na ul. Piotrkowskiej. Mi bardzo pomogła w sprawie rozwodowej i przy alimentach a nie było łatwo. Teraz wreszcie mogę spać spokojnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka