Dodaj do ulubionych

Adwokat w Bydgoszczy

16.08.11, 15:18
Jesteście ostatnią deską ratunku. Koniecznie i pilnie poszukuję najlepszego adwokata od spraw rozwodowych w Bydgoszczy lub okolicach. Z doświadczeniem w sprawach opieki nad dziećmi. Z odwagą do spraw szczególnie trudnych i skomplikowanych. Dziekuję.
Obserwuj wątek
  • errormix Re: Adwokat w Bydgoszczy 16.08.11, 16:00
   Podeślij mi maila na gazetową pocztę, to dam ci namiary.
   • magdasoba Re: Adwokat w Bydgoszczy 16.08.11, 18:34
    Pisz na malgosia@onet.com.pl.
    Nie mam konta gazetowego. dzięki.
  • cytrynowabeza Re: Adwokat w Bydgoszczy 03.03.20, 11:41
   Z Bydgoszczy znam bardzo dobrego specjalistę z wielu dziedzin prawa, od prawa cywilnego począwszy, przez prawo gospodarcze, prawo karne, po prawo rodzinne. Jest to mecenas Karol Bryś www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/ . Na pewno będzie w stanie ci pomóc w takim zakresie jak tego potrzebujesz. Może pomóc w sporządzeniu pism prawniczych, wydać opinię prawną, czy też reprezentować się w sądzie różnej instancji.
  • kinga1982a Re: Adwokat w Bydgoszczy 04.04.20, 23:53
   U mnie sprawdziła się pani Adwokat Katarzyna Wajs z Poznania. Polecam jej kancelarię specjalizuje się właśnie w sprawach rozwodowych. Fantastyczne połączenie empatii i fachowego prowadzenia spraw sądowych. Szczerze polecam panią Katarzynę
   kancelariawajs.pl/rozwod-poznan/
  • dodoro51 Re: Adwokat w Bydgoszczy 10.10.20, 10:38
   vehicle inspection near me
    A man was going to the house of some rich person. As he went along the road, he saw a box of good apples at the side of the road. He said, "I do not want to eat those apples; for the rich man will give me much food; he will give me very nice food to eat." Then he took the apples and threw them away into the dust.
    He went on and came to a river. The river had become very big; so he could not go over it. He waited for some time; then he said, "I cannot go to the rich man's house today, for I cannot get over the river."
    He began to go home. He had eaten no food that day. He began to want food. He came to the apples, and he was glad to take them out of the dust and eat them.
  • wojtyszek999 Re: Adwokat w Bydgoszczy 16.06.21, 08:08
   Co tu dużo pisać adwokatów jest wielu, dobrych kilku, ale najlepsza jest tylko jedna Adwokat Magdalena Chróścielewska. Akurat moja sprawa była ultra trudna - szczególnie z uwagi na wiek dzieci i postawę drugiej strony. Pani Mecenas przez całą sprawę osobiście mnie wspierała i doradzała. Wszystko mi tłumaczyła, zawsze miała dla mnie czas. Taka pomoc była wówczas nieoceniona i bardzo potrzebna. Gdyby nie Ona to nawet nie chce mysleć co by się mogło wydarzyć. Jak ktoś potrzebuje najlepszego z najlepszych to TYLKO Ona. To kontakt do NIej: 666609065. Zobaczcie też jej strone chroscielewska-chroscielewski.com/
  • anetttkaa Re: Adwokat w Bydgoszczy 18.07.21, 23:22
   Ja mogę polecić Adwokat Magdalenę Chróścielewską do spraw rozwodowych. Teraz rozprawy zdalne więc nie ma znaczenia skąd kto jest. W razie "w" numer kontaktowy 666 609 065.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka