Dodaj do ulubionych

czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyznę ?

27.08.11, 21:04
Witam. Oto moje rozmyślenia. Coraz smutniejsze zresztą. Czy w dzisiejszych czasach można znależć normalnego, opanowanego faceta ceniącego dom, umiejącego prowadzić normalne życie u boku kobiety wiernej, czułej domatorki. Kogoś z poczuciem humoru, lubiącego wyjazdy, wycieczki, odrobinę szalonego z fantazją, potrafiącego zaskakiwać pozytywnie. Osobę troskliwą i o dobrym sercu. Kto chce dzielić radości i smutki. Poprzedni dwaj partnerzy w którymś momencie wybierali lżejesze życie z dala od problemów, nie potrafili zrozumieć moich ambicji zawodowych, dążenia do spełnienia jakichś tam obranych celów w życiu. Zycie ucieka a ja czuję pustkę w moim sercu a potrzeba obdarzenia kogoś wartościowego prawdziwą miłością wciąż jest moim cichym marzeniem. To tyle smucenia. Proszę o nie pastwienie się nade mną.
Obserwuj wątek
    • wlody1 Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 27.08.11, 22:17
      adrianka_p napisała:

> Witam. Oto moje rozmyślenia. Coraz smutniejsze zresztą. Czy w dzisiejszych czas
      > ach można znależć normalnego, opanowanego faceta ceniącego dom, umiejącego prow
      > adzić normalne życie u boku kobiety wiernej, czułej domatorki. Kogoś z poczucie
      > m humoru, lubiącego wyjazdy, wycieczki, odrobinę szalonego z fantazją, potrafią
      > cego zaskakiwać pozytywnie. Osobę troskliwą i o dobrym sercu. Kto chce dzielić
      > radości i smutki. Poprzedni dwaj partnerzy w którymś momencie wybierali lżejesz
      > e życie z dala od problemów, nie potrafili zrozumieć moich ambicji zawodowych,
      > dążenia do spełnienia jakichś tam obranych celów w życiu. Zycie ucieka a ja czu
      > ję pustkę w moim sercu a potrzeba obdarzenia kogoś wartościowego prawdziwą miło
      > ścią wciąż jest moim cichym marzeniem. To tyle smucenia. Proszę o nie pastwieni
      > e się nade mną.

Czyli każdy facet który nie spełnia tych wszystkich wymogów jest nienormalny? Jeżeli tak to będzie trudnoooooo. A może lepiej mieć przyjaciela na którym naprawdę można polegać, ale bez tych akcji p.t. związki .
        • comza Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 01:37
          "Domatorka" wg Słownika języka polskiego:
          "kobieta lubiąca spędzać czas wolny w domu"
          Moja poprzednia żona też była taką "domatorką". Zdecyduj się, czy lubisz spędzać czas wolny w domu czy na wyjazdach, albo czy chcesz "opanowanego faceta ceniącego dom" lub "Kogoś z poczuciem humoru, lubiącego wyjazdy, wycieczki, odrobinę szalonego z fantazją". To są same sprzeczności ?!
          • adrianka_p Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 09:31
            comza, przepraszam ale wciąż wydaje mi się to całkiem możliwe do pogodzenia. Pisząc o osobie spokojnej , opanowanej mam na myśli umiejętność radzenia sobie ze stresem adekwatnie do sytuacji, krótko mówiąc szaleńcy i psychopaci mnie nie interesują jak również słodkie misie kanapowce z pilotem w ręce odpadają. Potrzebuję partnera. Sama jestem trochę szalona i mam nadzieje kogoś poznać kto podzieli moje zainteresowania i punkt widzenia.
    • sauber1_easy Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 01:58
      adrianka_p napisała:

> Witam. Oto moje rozmyślenia. Coraz smutniejsze zresztą. Czy w dzisiejszych czas
      > ach można znależć normalnego, opanowanego faceta ceniącego dom, umiejącego prow
      > adzić normalne życie u boku kobiety wiernej, czułej domatorki. Kogoś z poczucie
      > m humoru, lubiącego wyjazdy, wycieczki, odrobinę szalonego z fantazją, potrafią
      > cego zaskakiwać pozytywnie. Osobę troskliwą i o dobrym sercu. Kto chce dzielić
      > radości i smutki. Poprzedni dwaj partnerzy w którymś momencie wybierali lżejesz
      > e życie z dala od problemów, nie potrafili zrozumieć moich ambicji zawodowych,
      > dążenia do spełnienia jakichś tam obranych celów w życiu. Zycie ucieka a ja czu
      > ję pustkę w moim sercu a potrzeba obdarzenia kogoś wartościowego prawdziwą miło
      > ścią wciąż jest moim cichym marzeniem. To tyle smucenia. Proszę o nie pastwieni
      > e się nade mną.

???
            • kalpa Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 09:05
              Sama szukam "normalnego" mężczyzny smile Takiego, który potrafi rozsądnie myśleć i działać, pracować, cieszyć sie życiem, ma nieco fantazji i pomysłów ale w granicach zdrowej normy. Sama jestem "normalną" kobietą smile Po doświadczeniach swoich i cudzych widzę jedno: miedzy dwojgiem ludzi musi zaiskrzyć, coś co ich razem połączy w duszy... Bo fajnych, normalnych ale nie dla mnie panów poznałam. Tyle, że trudno iść przez życie z kimś do kogo nic sie nie czuje, a wmawianie sobie, że warto poczuć, bo "to dobry facet" jest moim zdaniem głupie. Ludzie po rozwodach mają sporo obowiązków z "poprzedniego życia" i nie sa wolni mimo, że wg prawa tak sie może wydawać. Maja dzieci, które trzeba utrzymać i wychowywać, kredyty i inne zobowiązania do spłaty itp- to bywa czasem przeszkodą i to dużą. Jest wielu naprawdę świetnych panów, którzy po prostu nie chcą/ nie są w stanie być z kobietą, która ma dzieci- tez takich spotkałam. Moja 2 to było za dużo- oni chcieli mnie- wolna, ładną całą dla nich. No ale ja mam dzieci i już. Dlatego te relacje były... płytkie i po prostu wygasały niemal natychmiast.
              teraz poznałam kogoś, kto deklaruje wiele, dzieci nie postrzega jako przeszkody ale zaletę itp. Jest samotny, chce mieć rodzinę- ja póki co trzymam emocje i uczucia na wodzy, bo zwyczajnie boję sie zaangażować zbyt pośpiesznie i bez sensu.
        • adrianka_p Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 09:16
          Oj uczepiliście się jak dzieci wink marzę o domu o czymś stałym i pewnym i buduję taki domek na końcu świata. Niestety póki co wiąże się to z częstymi wyjazdami. Sporo czasu spędzam w podróży , na lotniskach ale potem nie mam nic przeciwko życiu schowaniu walizki głęboko do szafy i wyjazdów tylko rekreacyjnych. Naprawdę domator to osoba wychodząca tylko do sklepiku po bułki lub sprawdzić skrzynkę na listy?. A chciałabym dzielić życie z kimś kto tez lubi wypić kawę na tarasie o wschodzie słońca ale też nie będzie bał się podstawowych prac przy domu typu koszenie trawy czy odśnieżanie.
          • anbale Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 09:24
            Trochę jednak czyta się twoje posty, tak, jakbyś czekała na księcia na białym koniu i roniła łzy, że nie nadjeżdża...smile Bo np. ta kawa wypijana koniecznie o wschodzie słońca na tarasie- a jeśli partner będzie lubił pospać do południa albo nie będzie lubił kawy lub tarasów, to nadal będzie "normalny" czy juz nie calkiem?
            Chodzi mi o to, ze masz w głowie wgraną jakąś wersje demo idealnego partnera i być może przegapiasz fajnych facetów, tylko dlatego, ze nie wpisują się w ten romantyczny szablon
            • adrianka_p Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 09:42
              Trochę masz rację ale niezupełnie. Ale fajny post , dziękuję.
              Oczywiście ten wschód czy zachód słońca to raczej przenośnia, kawa , herbata z mlekiem z cytryną jak kto woli wink faktem jest że kiedyś parę lat temu będąc w dołku zwizualizowałam sobie marzenie. Pachnąca maciejka, koty ocierające się o łydki, błogi spokój... No i fajnie. Rycerza na białym koniu nie widziałam ale w miarę rozsądnego amatora ciasta ze śliwkami nie przegonię haha
        • pawelone Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 22:23
          ale co tu widzisz dziwnego, to tylko standardowy zestaw oczekiwań kobiety która jest domatorką lubiącą szalone wypady poza dom

kiedyś myślałem że to tylko dowcip, teraz już wiem że to syndrom małej dziewczynki która chce gwiazdki z nieba, sam to na serio przerabiałem z 40 letnią obecnie kobietą, która gdy dostała ode mnie wszystko, zdradziła mnie w końcu z byle lepszym bucem, a jak już nie miała jak tego uzasadnić to powiedziała że byłem zbyt doskonały i czuła się przez to przytłoczona

dla wszystkich panów na forum, prosty przepis na uszczęśliwienie kobiety
          ------------------------------------------------------------------------------------

Panowie, uszczęśliwienie kobiety jest bardzo proste, podaję zasady...

A. Należy tylko być:
          1. przyjacielem
          2. partnerem
          3. kochankiem
          4. bratem
          5. ojcem
          6. nauczycielem
          7. wychowawcą
          8. spowiednikiem
          9. powiernikiem
          10. kucharzem
          11. mechanikiem
          12. monterem
          13. elektrykiem
          14. szoferem
          15. tragarzem
          16. sprzątaczką
          17. stewardem
          18. hydraulikiem
          19. stolarzem
          20. modelem
          21. architektem wnętrz
          22. seksuologiem
          23. psychologiem
          24. psychiatrą
          25. psychoterapeutą.

B. Ważne też są inne cechy. Należy być:
          1. sympatycznym
          2. wysportowanym ale
          3. inteligentnym ale
          4. silnym
          5. kulturalnym ale
          6. twardym ale
          7. łagodnym
          8. czułym ale
          9. zdecydowanym ale
          10. romantycznym ale
          11. męskim
          12. dowcipnym i
          13. wesołym ale
          14. poważnym i
          15. dystyngowanym
          16. odważnym ale
          17. misiem ale
          18. energicznym
          19. zapobiegawczym
          20. kreatywnym
          21. pomysłowym
          22. zdolnym ale
          23. skromnym i
          24. wyrozumiałym
          25. eleganckim ale
          26. stanowczym
          27. ciepłym ale
          28. zimnym ale
          29. namiętnym
          30. tolerancyjnym ale
          31. zasadniczym i
          32. honorowym i
          33. szlachetnym ale
          34. praktycznym i
          35. pragmatycznym
          36. praworządnym ale
          37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli
          38. zdesperowanym [z miłości] ale
          39. opanowanym
          40. szarmanckim ale
          41. stałym i
          42. wiernym
          43. uważnym ale
          44. rozmarzonym ale
          45. ambitnym
          46. godnym zaufania i
          47. szacunku
          48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim,
          49. wypłacalnym.

C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby:
          a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany
          b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie
          c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła
          d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.

D. Ważne jest aby nie zapominać jej:
          1. urodzin
          2. imienin
          3. daty ślubu
          4. daty pierwszego pocałunku
          5. okresu
          6. wizyty u stomatologa
          7. rocznic
          8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.

Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka.

A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje:
          1. seksu i
          2. jedzenia

Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań.
          Wniosek :
          Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę!
    • tricolour Normalny mężczyzna... 28.08.11, 12:01
      ... powinien mieć normalną kobietę. Osobista normalność jest warunkiem koniecznym oczekiwania tejże u innych. Normalnośc jest szara i nieatrakcyjna. Normalnośc jest mało widoczna, nie krzyczy manifestując, bo nie ma niczego do wymalowania na murze. Manifestację zastępuje spokój i wytonowanie.

Jeżli masz narzędzia do znajdowania ciszy, spokoju, wewnętrznego ładu, skromności, uczynności u ludzi, których o tyle trudno spotkać, że nie obnoszą się ze sobą, to znajdziesz. Mówiąc inaczej: wyraźny rytm czasem wyznaczają celowo niezagrane nuty.
      • jarkoni Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 17:07
        Adrianka, ja wcale nie potępiam cotygodniowej chęci wyjazdów "domatorki".
        Ale czy to się nie kłóci z deklaracjami?
        Ja po całym tygodniu pracy spocząłbym na skórze niedźwiedziej przed kominkiem, służba przynosi szampana, pieczyste już prawie gotowe, ech...A jeśli chcemy się gdzieś wyrwać to helikopter czeka, rano jesteśmy w Alpach..
        Może tak być?
        Wiem, że nie aż tak wiele wymagasz, taras, maciejka, koty..
        Mogą być małe białe pantery zamiast kotów? A taras nad oceanem? Co do maciejki tylko nie jestem pewny...
        • adrianka_p Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 17:24
          jarkoni nie bądź sarkastyczny. Nie jestem rozpieszczona panienką, mam proste marzenia. Od 5 lat pracuję na różnych kontraktach, tylko po to żeby wrócić i znaleźc to swoje miejsce na ziemi. Jest ciężko, praca wymagająca i niezwykle stresująca, Czy nie mam prawa marzyc o domu? o kawałku trawy i kotach? kto mówi o tarasie nad oceanem? swoje mieszkanie oddałam synowi,żeby miał lepszy start. Ja sobie to życie znowu jakoś muszę zorganizować. Dlaczego tyle osób czuje się moim postem rozdrażnionych?. Wytłumacz
          • andres_nin Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 18:10
            przepraszam ze się wyrywam z odpowiedzią bo pytanie było konkretnie adresowane smile
            może rozdraznienie wynika z tego, że tak naprawdę każdy facet, który zabrał głos w tej dyskusji uważa się za jakoś tam normalnego a przecież tak naprawdę dzieli nas wszystko (no może poza rozwodowymi perturbacjami)
            w związku z powyższym pytanie o istnienie normalnych facetów jest pozbawione sensu ...
            jakbyś zapytała czy są jeszcze faceci którzy lubią koty i maciejkę, kawę z cytryną, nie mają lęku wysokości żeby przebywać na tarasie nad stromym brzegiem morza i są szalonymi domatorami lubiącymi podróże, to może ktoś konkretnie by się zgłosił
            mnie sie wydaje że takich "normalnych facetów" jak sobie wyobrazasz to na pewno nie ma
            ale za to jest mnóstwo innych z którymi warto żyć
              • andres_nin Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 18:54
                ale teraz to desperujesz i na smutno w dodatku ...
                tu raczej pojawiają się osoby, które sa cieżko doświadczone przez nieudane zwiazki i trudne relacje miedzyludzkie więc pewnie stąd pewna upierdliwość w odpowiedziach na to co napisałaś
                tłumaczyć sie z niczego nie musisz ... ale .. napisałaś, ze miałaś dobre intencje czyli właściwie jakie ?
                jesli można spytać ..?
                  • errormix Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 19:40
                    Oj adrianko, nie obrażaj się tak od razu. Na "Mężczyźnie", gdzie założyłaś ten sam wątek, są o wiele bardziej uszczypliwe i dosadne komentarze, a ty się tutaj boczysz na chłopaków za wytknięcie ci małej sprzeczności pomiędzy domatorem a takim co lubi wycieczki?

No daj spokój.

Doceń to, że tutaj nikt ci seksu od razu nie proponuje, nie reklamuje się, że jest "normalnym" facetem i szuka "normalnej kobiety, tylko gdzie on taką znajdzie?" (w domyśle: jestem chętny, pisz na pirv), nie obraża cię pisząc, że wczoraj miałaś pewnie dobry seks, więc dzisiaj marudzisz, albo podsumowuje cały wątek w zwięzłych, ale jakże ujmujących słowach:

"Politowania godne enuncjacje ograniczonych jednostek.Żale i oczekiwania.A to sfrustrowanych babsztyli.A w kontrze infantylnych niby mężczyzn. Klasyczna wojna płci.W zestawie z tępotą i tchórzostwem. Alienacja osobnicza odmóżdżonych maksymalnie interlokutorów. Vide porady. Stymulacja paranoicznych cyklów w chorym kraju chorych ludzi.
                    Trędowaci w współczesnym wydaniu".

Zostań z nami! Zostań z nami! Zostań z nami!
            • mayenna Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 28.08.11, 20:35
              Adrianka, nie podchodź może do postów panów aż tak poważnie. Oni też marzą o prostych przyjemnościach, np.kieliszek wina z ukochaną czy dyskusja o francuskiej literaturze postmodernistycznejsmile
              Myslę, ze sarkazm w ich postach wynika z doswiadczenia: kobieta deklaruje, że zadowoli się minimum, a jak już przyjdzie co do czego to okazuje się ze oczekuje wersji maksimum. Poczytaj posty na tym forumsmile
      • to.ja.kas Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 29.08.11, 15:00
        Oczywiście, że można. Tylko normalnośc jak pisał Tri bywa szara i mało atrakcyjna czasami. Ja wiem, ze wyobrażając sobie księcia z bajki widzimy nieziemsko atrakcyjnego faceta który jako domator robi kolacje, podaje nam ją, uśmiecha się, czule szepcze, że kocha, podaje wino i ciagnie do łóżka a jako fan spontanicznych wyjazdów ten wyglądający jak młody Marlon Brando męzczyzna czeka na nas pod praca, porywa do samochodu i wywozi w jakies cudowne miejsce a tam czekaja na nas same wspaniałosci i atrakcje.

Mój zupełnie normalny facet który jest i domatorem i lubi wyjeżdżać wczoraj w rozciagniętej koszulce i bokserkach walczył ze zmywarką. Utytłany jak nieludzkie nieszczęscie gdy juz z nią wygrał, z ciezkim westchnieniem zwalił sie na fotel i wyjęczał "Kaś, kawyyyyyyy". A potem połozył się na chwilę w sypialni i zasnął wink))) Tak, są normalni faceci na tym świecie, wierz mi wink)))
      • to.ja.kas Re: czy można jeszcze znaleźć normalnego mężczyzn 29.08.11, 15:46
        jeśli ta normalna kobieta ma wyglądac jak modelka, do tego byc wrazliwa i cichego usposobienia, świetnie robic fellatio i jednoczesnie spuszczac skromnie oczy na filmie jak zaczynają się całowac. Zmywac chętnie po jedzeniu a jednoczesnie mieć zawsze zadbany manicure , byc zachwycona wszystkim co robi jej facet i spontanicznie zgadzac sie na:
        wyjazdy
        byczenie sie w domu
        niezapowiedziane wizyty gości
        zakupy
        brak zakupów
        nawalenie sie w cztery litery w swoim gronie
        Do tego jesli ta normalna kobieta ma byc wierna ale jednoczesnie tolerancyjna, nigdy nie miec migreny i PMSa i podawac piwo....to nie ma takich kobiet.

No do jasnej anielki, piszecie o normalnych kobietach i normalnych facetach i albo nie podajecie definicji albo podajecie definicje jakiegos ideału rodem z harlekina wink))))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka