Dodaj do ulubionych

dostałam rozwód z orzeczeniem winy eks

10.09.19, 16:19
chciałabym wszystkim dodać otuchy smile
niewiele osob rozumiało dlaczego wnosze o winę, radziły aby zakończyć małżeństwo na jednej sprawie za zgodą obojga.
Miałam 3 sprawy, zajęło to rok, tylko ja wiem ile kosztowało mnie emocjonalnie zbieranie dowodów, ujawnianie tego w sądzie. Zostałam przeciorana przez panią sędzię, najpierw jedną, potem druga. Musiałam się zmierzyć z ich absurdalnymi pytaniami, straszeniem mnie że proces będzie długi, poszlakowy i żmudny, każde potkniecie, kazde moje nie wiem i zastanowienie bylo mi wytkniete, nie jeden raz został na mnie podniesiony głos.
Jestem zadowolona, jesli mozna to tak ujac, wszystko o co wnosiłam dostałam.
Jednak to zwycięstwo nie przyniosło mi chwały sad smutne jest to ogromnie ale innego wyjścia nie było.
Obserwuj wątek
  • lofofo Re: dostałam rozwód z orzeczeniem winy eks 21.09.19, 07:43
   Sweet blog! Great post, I’ll stop by again.
   thanks for sharing your thoughts, I haven’t think of this before, keep posting mate!
   --------------------------------------
   Thank you all for your kindness to me, I wish you good health and good luck!
   Official Website:Atlanta Escorts
  • kassagin Re: dostałam rozwód z orzeczeniem winy eks 21.09.19, 14:32
   Sama nie dawno się rozwiodlam. Mój były mąż ukrył ode mnie ze się leczył psychiatryczne. Na dodatek mieliśmy już małego synka, który wgl go nie obchodził. Gdy odeszłam mój ex nie dawał spokoju, groził mi, potrafił jeździć wokół mojego domu po nocach i robić zdjęcia okien, miałam duże problemy z odbiorem rzeczy osobistych z mieszkania. Był pełen agresji gdy widział się z synem przez co biedactwo było nerwowe i nie spało po nocach. To był dla mnie ogromny stres. Grunt to znaleźć dobrego adwokata, który będzie cały czas dostępny przy telefonie i doradzi co zrobić w danej sytuacji i też uspokoi i ogarnie roztrzesiinego człowieka. Ja na całe szczęście takiego znalazłam. Rewelacyjnie poprowadził mój rozwód. W każdej chwili i po każdym okropnym zdarzeniu mogłam zadzwonić i się poradzić. Zależało mi by się uwolnić jak najszybciej od swojego byłego męża i mój adwokat relewelacyjnie to załatwił. Rozwód skończył sie na jednej rozprawie! Wyznaczone widzenia z synem mój ex ma minimalne, a alimenty też dostałam bardzo dobre! Na prawdę jestem bardzo szczęśliwa z tego jak się to zakończyło. Szczerze mogę polecic swojego adwokata, Jacka Zarzeckiego! To wspanialy i rzetelny adwokat, który doskonale zna się na swojej pracy!
   Jacek Zarzecki
   kancelaria-zarzecki.pl+48508053749
   • came0 Re: dostałam rozwód z orzeczeniem winy eks 07.10.19, 00:24
    Przeczytalam tylko dwa pierwsze zdania - nie lubię czytac teksów, które zawierają dużo błędów ort. To mnie irytuje.
    Chciałam zwrócić uwagę, że nie można nikogo zmusić do ujawniania swojej historii medycznej. Jeśli mąż zataił przed Tobą, że się leczy - miał do tego prawo. Nie bez przyczyny w każdej przychód i jesteśmy proszeni o podanie danych jeden osoby, która lekarze mogą informować o naszym stanie zdrowia. Mamy też prawo odnowienia podania osoby. I z tego prawa skorzystał twój mąż. Jak pisałam, nie czytałam całego tekstu, ale jeśli mąż tylko na tej podstawie dostał orzeczenie o winie, tzn. że miał bardzo słabego prawnika.
    • leda16 Re: dostałam rozwód z orzeczeniem winy eks 08.10.19, 10:33
     came0 napisała:
     > Chciałam zwrócić uwagę, że nie można nikogo zmusić do ujawniania swojej histori
     > i medycznej. Jeśli mąż zataił przed Tobą, że się leczy - miał do tego prawo.

     Po pierwsze, adwokacina w akcie rozpaczy znalazła sobie prymitywną spamerkę bądź sama w trosce o powiększenie swoich dochodów zamieściła tą reklamę a po drugie - jesteś totalnie niedoinformowana i bałamucisz innych ludzi. W kc jest wyraźnie napisane, iż jeżeli przyszły małżonek ukrył przed narzeczoną chorobę psychiczną, sąd z miejsca takie małżeństwo unieważnia na wniosek oszukanej. Jeśli zaś rozchorował się w trakcie trwania związku małżeńskiego a objawy choroby psychicznej stanowią zagrożenie dla rodziny, żona ma prawo wnieść o unieważnienie małżeństwa zamiast narażać życie i zdrowie rodziny i strugać samarytankę ich kosztem.


     > Nie bez przyczyny w każdej przychód i jesteśmy proszeni o podanie danych jeden
     > osoby, która lekarze mogą informować o naszym stanie zdrowia. Mamy też prawo od
     > nowienia podania osoby. I z tego prawa skorzystał twój mąż. Jak pisałam, nie cz
     > ytałam całego tekstu, ale jeśli mąż tylko na tej podstawie dostał orzeczenie o
     > winie, tzn. że miał bardzo słabego prawnika.


     Z tego można wysnuć tylko jeden wniosek, że adwokacina, który ten spam napisał jest bardzo słaby, jeśli nie wie, że w takich wypadkach sąd zawsze daje unieważnienie małżeństwa a nie żaden rozwód z powodu choroby męża. Owszem, w poradniach NFZ i nie tylko, obowiązuje RODO, natomiast RODO pryska jak bańka mydlana, jeżeli informacji na temat pacjenta żąda wysoki sąd. Wówczas sekretarka medyczna w podskokach pakuje historię choroby i wysyła sądowi do akt sprawy a tutaj żona może sobie czytać i fotografować jego dokumentację medyczną do woli.
     --
     www.pmiska.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka