Dodaj do ulubionych

17 i 18 - latkowie rozwiedzionych rodziców

30.09.19, 18:26
Cześć smile
Jestem studentką 5 roku Psychologii na UWr i piszę pracę magisterską o uczuciach nastolatków rozwiedzionych rodziców lub nastolatków żyjących w rodzinie pełnej ale nieszczęśliwej. Jeśli masz 17 lub 18 lat i wolne około 25 minut zapraszam Cię do wypełnienia mojej ankiety. Jeśli masz jakieś pytania- na końcu znajduję się kontakt do mnie smile

forms.gle/eqLXWAViWQpd2UFS8
Bardzo dziękuję za poświęcony czas.
Obserwuj wątek
  • leda16 Re: 17 i 18 - latkowie rozwiedzionych rodziców 01.10.19, 10:41
   Mam pytania ale publiczne: 1. Jaką naukową definicję nie szczęśliwości przyjęłaś? 2.Czemu chcesz "pisać o uczuciach" zamiast badać uczucia metodami rzetelnymi, wystandaryzowanymi, znormalizowanymi i trafnymi ? 3.Ta ankietka ma jakieś kryteria dyskryminacji odpowiedzi fałszywych? I na koniec, zanim podniosę lament nad pauperyzacją tytułu w końcu magisterskiego - czy to rzeczywiście będzie praca naukowa czy jednak wodolejstwo?

   --
   www.pmiska.pl
   • praca_mgr Re: 17 i 18 - latkowie rozwiedzionych rodziców 01.10.19, 19:19
    Wszystkie metody użyte w ankiecie są metodami rzetelnymi, wystandaryzowanymi, znormalizowanymi i trafnymi. Nie ma w tej ankiecie podpuch czy odpowiedzi fałszywych- każda odpowiedź daje mi jakiś wynik i o czymś świadczy. Wybacz, ale na wstępie do badań nie zdradzę dokładnie- co badam i jakie wyniki chcę uzyskać. Mam pytanie badawcze oraz hipotezy które zostały zatwierdzone, a nawet ich "niespełnienie" wiąże się z uzyskaniem wyniku. Praca jak najbardziej będzie mieć charakter naukowy i będzie początkiem dalszych badań. Nie wiem tylko po co szukanie tutaj dziury w całym?
    • leda16 Re: 17 i 18 - latkowie rozwiedzionych rodziców 04.10.19, 09:26
     No Koleżanko, skoro udało Ci się wystandaryzować, znormalizować oraz obliczyć stopień trafności i rzetelności dla ANKIETY, oraz zmieścić w niej jakieś inne "metody", to Ty nie na stopień magistra psychologii zasługujesz, tylko od razu Nobla powinnaś dostać smile Więc tylko nieśmiałe pytanie jeszcze rzucę, co znaczy "podpucha" w terminologii statystyki, bo z takim terminem spotykam się po raz pierwszy mimo, ze na egzaminie z tej dyscypliny nauki piątkę otrzymałam. Więc póki co, wierzę Ci tylko tyle, że w skonstruowanej przez Ciebie ankiecie nie ma "odpowiedzi fałszywych", ponieważ żadna ankieta nie zawiera odpowiedzi, lecz wyłącznie pytania. Natomiast Twoi respondenci swobodnie mogą kłamać jak z nut i nie jesteś w stanie odpowiedzi prawdziwych od fałszywych odróżnić. Czy praca oparta na niezidentyfikowanej liczbie fałszywych odpowiedzi zasługuje jeszcze na miano naukowej, czy zwykłego gó..a, zapytaj swojego promotora.

     --
     www.pmiska.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka