Dodaj do ulubionych

Kontakt tel. z dzieckiem u ojca.

21.08.20, 20:00
Witam, mam pytanie czy któraś z mam miała taką sytuacją, żeby ojciec podczas pobytu dziecka u niego zabrał dziecku telefon który był do kontaktu matki z dzieckiem. Dodatkowo gdy tel dziecka nie odpowiada ojciec odmawia podania dziecka do swojego aparatu telefonicznego? Czy któraś z mam miała taką sytuację, jeśli tak to co należy zrobić? Ja od ponad 4 dni nie mam kontaktu z dzieckiem i nie wiem co robić.
Obserwuj wątek
    • ortolann Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 22.08.20, 10:27
      Ktoś znajomy, zaufany noże sprawdzić co się dzieje? A sama możesz podjechac i sprawdzić? Bo jeśli jesteś w kontakcie z ojcem i on nie reaguje, to może dzielnicowy sprowadzi go na ziemię?
      • vermieter Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 25.08.20, 10:49
        Co ma dzielnicowy do tego? Może nasłać prywatnego detektywa? Pojebało was? Jednak coś jest w określeniu "pierdolnięte mamuśki".
    • vermieter Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 25.08.20, 10:45
      Będziesz miała czas na wypytywanie dziecka "jak było" po jego powrocie, a teraz nie zawracaj dziecku głowy.
      Dopiero co się przestawiło i przyzwyczaiło do nowej sytuacji a już nadlatuje mamuśka-helikopter.
      Jeżeli coś ważnego, to omów to z ojcem.
      Na rozmowy z dzieckiem masz czas gdy jest u ciebie. Teraz jest pod opieką ojca.
      • kalina_fig Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 25.08.20, 21:39
        Jak trzeba być zakompleksionym chamem, żeby w taki sposób wypowiadać się na publicznych forach. Całe szczęście żyjemy w czasach gdzie każde słowo zapisane w internecie pozostawia po sobie ślad łatwy do odszukania jego autora.
        • vermieter Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 26.08.20, 15:05
          spierdalaj
          • nieprawda.nieprawda Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 27.08.20, 14:45
            Vermieter, nie rób z forum rynsztoka i zachowaj proszę trochę kultury.
            • vermieter Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 28.08.20, 19:52
              polski język ma bogate słownictwo:

sjp.pwn.pl/szukaj/spierdalaj.html
        • vermieter Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 26.08.20, 22:58
          kalina_fig napisał(a):

> Jak trzeba być zakompleksionym chamem, żeby w taki sposób wypowiadać się na pub
          > licznych forach. Całe szczęście żyjemy w czasach gdzie każde słowo zapisane w i
          > nternecie pozostawia po sobie ślad łatwy do odszukania jego autora.

Znajomy jest bardzo dobrym psychiatrą, zajmuje się właśnie takimi przypadkami jak twój.
          Mogę ci dać namiary.
          • laskabezpaska Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 27.08.20, 20:41
            to chyba sam powinieneś z jego porady skorzystać
            • vermieter Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 28.08.20, 00:41
              fuj, nie przysyłaj mi więcej takich zdjęć, wyglądasz obleśnie, bleee
              • laskabezpaska Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 28.08.20, 20:52
                widzę, że kolega już nie pomoże - może lecz nogi, bo na głowę już za późno
    • nieprawda.nieprawda Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 28.08.20, 22:39
      Ile lat ma dziecko?
      • kalina_fig Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 30.08.20, 15:39
        Dziecko ma 8 lat.
        • vermieter Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 30.08.20, 17:58
          No to w żadnym razie nie spuszczaj z niego oka, ojciec może sobie nie radzić.
          Na miejscu ojca złożyłbym skargę do sądu na zakłocenie widzenia przez matkę.
        • nieprawda.nieprawda Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 30.08.20, 21:24
          Nie napisałas zbyt wiele, np. jak często w przeszłości dzwoniłaś do dziecka ani jak dziecko spędza czas u ojca, czy sa powody do niepokoju?

Sądzę, że z ośmiolatkiem możesz juz ustalić że telefon jest jego i tara nie powinien mu go zabierać poza ustalonymi sytuacjami (godziny nocne, posilki itp.. zależy jakie macie standardy domowe).

Możecie się tez umówić w jakich godzinach Ty dzwonisz do dziecka albo ono do Ciebie. Czy dzwonicie kazdego dnia czy co którys dzień?

Z drugiej strony, jeśli nie masz podejrzeń ze coś złego moze sie dziać, to może przemyśl jak często Ty lub dziecko macie potrzebę ze sobą rozmawiać.

Nie wiem co kieruje ojcem, byc może jest po prostu wredny a być może telefony od Ciebie dezorganizują im czas? Np dzwonisz kiedy oni akurat wychodzą na basen lub wyszli na lody, czy coś w tym stylu.
          • vermieter Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 01.09.20, 03:43
            Co za prymitywne myślenie.
            Może ojciec uważa, że ośmioletnie dziecko powinno więcej uwagi poświęcać otoczeniu, a nie gapic się w ajfona?
            Nie trzeba wychodzić na basen czy na lody, żeby normalnie funkcjonować, rozmawiać i nie być pod numerem.
            Tutaj toksyczna matka chce mieć nadzór nad dzieckiem non stop, To że ma problemy psychiczne pokazała w reakcji na mój wpis.

wklejam:
            Będziesz miała czas na wypytywanie dziecka "jak było" po jego powrocie, a teraz nie zawracaj dziecku głowy.
            Dopiero co się przestawiło i przyzwyczaiło do nowej sytuacji a już nadlatuje mamuśka-helikopter.
            Jeżeli coś ważnego, to omów to z ojcem.
            Na rozmowy z dzieckiem masz czas gdy jest u ciebie. Teraz jest pod opieką ojca.
            kalina_fig Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 25.08.20, 21:39
            Jak trzeba być zakompleksionym chamem, żeby w taki sposób wypowiadać się na publicznych forach. Całe szczęście żyjemy w czasach gdzie każde słowo zapisane w internecie pozostawia po sobie ślad łatwy do odszukania jego autora.

• vermieter Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 01.09.20, 03:45
              nie mam zamiaru się ukrywać, nie trzeba mnie szukać po IP smile
              • nieprawda.nieprawda Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 02.09.20, 02:45
                Rany, vermieter, co Ty masz za problemy ze sobą? Bluzgasz, śmiecisz po wątkach, ładu i składu Twoje wpisy nie mają.
                Dedykuje Ci cytat z Tuwima:
                "Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa"
    • camel_3d2 Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 01.09.20, 20:38
      daj dziecku i ojcu spokoj.
      nie dziwie sie ojcu, ze zabral dziecku telefon, jak mama dzwoni non stop zeby sie dopytac. to ich czas. o i zalezy jak duze dziekco jest
      • vermieter Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 02.09.20, 01:04

kalina_fig Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 25.08.20, 21:39

wink
        • camel_3d2 Re: Kontakt tel. z dzieckiem u ojca. 02.09.20, 13:44
          powiedziala bardzo inteligenta i kulturalna osobka...LOL...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka