Dodaj do ulubionych

jestem z małżonką 20 lat razem

13.04.21, 14:49
Od kiedy zaczęła mnie zdradzać brzydze się jej nie nawidze jej poszedłbym już dawno Ale dużo formalnych rzeczy kredytów nas łączy.Jak wyjść z takiego związku zwycięska ręka bo przecież kobiety w 90% sprawę wygrywają
Obserwuj wątek
    • cosmopszczolka2013 Re: jestem z małżonką 20 lat razem 13.04.21, 18:40
      A odpowiedziałeś sobie na pytanie dlaczego zaczęła Cię zdradzać? Może dlatego, że właśnie dawałeś jej odczuć, że tylko te formalne rzeczy łączą Cię z nią. Zabrakło jej czegoś w relacji z Tobą. Kredyty, aby pozostać z drugą osobą, to tylko wymówka. Skoro tak jej nienawidzisz, odejdź z podniesionym czołem, a nie dopiero wtedy jak sobie znajdziesz drugą kobietę (bezpieczną gałąź). Może i ona wtedy przemyśli swoje zachowanie. Jeśli jednak chcesz ratować małżeństwo, to zacznijcie od szczerej rozmowy, a potem do ciężkiej pracy nad związkiem.
      • kup Re: jestem z małżonką 20 lat razem 15.04.21, 08:20
        cosmopszczolka2013 napisał(a):

> A odpowiedziałeś sobie na pytanie dlaczego zaczęła Cię zdradzać? Może dlatego,
        > że właśnie dawałeś jej odczuć, że tylko te formalne rzeczy łączą Cię z nią. Za
        > brakło jej czegoś w relacji z Tobą. Kredyty, aby pozostać z drugą osobą, to tyl
        > ko wymówka. Skoro tak jej nienawidzisz, odejdź z podniesionym czołem, a nie dop
        > iero wtedy jak sobie znajdziesz drugą kobietę (bezpieczną gałąź). Może i ona wt
        > edy przemyśli swoje zachowanie. Jeśli jednak chcesz ratować małżeństwo, to zacz
        > nijcie od szczerej rozmowy, a potem do ciężkiej pracy nad związkiem.

Ja powiem tak kobieta w pewnym momencie życia myśli że facet jest jak niewolnik zaczynają się wyzwiska spierdalaj co drugie słowo facet się nie może odezwac Ale jak sie odezwie tzn że to facet baby nie szanuje bo powiedział jak też spierdalaj tak to wygląda chciałem wybaczyć zdradę Ale ze Strony małżonki zero skruchy dalej wysyła gole zdjęcia obcym fagasom itd itp
          • ktos_z_kosmosu Re: jestem z małżonką 20 lat razem 13.05.21, 06:39
            koronka2012 napisała:

> Po co nadal z nią jesteś?

Zabrała mu kropki i przecinki, schowała je i nie chce oddać.
            A jak tu żyć bez kropek i przecinków?
            Widocznie mamy tu gościa, który nie wiedział i nadal nie wie, że mężczyznom zaniedbującym konieczność imponowania kobiecie, te, złośliwie zabierają kropki i przecinki. Ci na domiar złego, zamiast takiej oświadczyć - w buty wsadź sobie te znaki przestankowe, nowe se postawię, biadolą nad stratą, czym jeszcze bardziej się pogrążają, bo one nie po to im te kropki zabierają by je mieć. Zabierają po to, by ci udowodnili, że mają jaja i sami potrafią nowe, jeszcze ładniejsze, kropki i przecinki wykombinować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka