Dodaj do ulubionych

Mąż zdradzał mnie ze swoją kuzynką

12.10.22, 22:32
Witam, temat nie jest łatwy. Kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że mój mąż miał romans ze swoją kuzynką ( dokładnie córką swojej cioci, ze strony mamy)- chore, wiem. Romans opierał się na podnieceniu i masturbowaniu się koło siebie. Podobno do dotykania i całowania nie dochodziło. Trwało to( wg mojego męża) około 11 lat, czyli przed i w trakcie naszego małżeństwa. Dowiedziałam się również, że mąż na boku przez rok spotykał się z inną kobietą. Wyjawił mi to wszystko po pójściu na terapię, bo jak twierdzi " nie mógł dłużej żyć w kłamstwie". Ogólnie, pewnie nie jedna kobieta wyrzuciła by go z domu ale ja postanowiłam dać mu szansę bo do wszystkiego się przyznał i obiecał poprawę. Tak, wiem jestem głupia.... Ale mamy trójkę dzieci i to wszystko nie jest takie proste. Problem polega na tym, że mąż w cale się nie poprawił i jest jeszcze gorzej. Nie liczy się z moim zdaniem, lekceważy. Zapisałam nas na terapię, ale sama nie wiem czy to ma sens....
Obserwuj wątek
    • allegropajew Re: Mąż zdradzał mnie ze swoją kuzynką 14.10.22, 12:19
      A masturbujecie się razem? Może to był główny problem?
      A jeszcze moglibyście się czasem wzajemnie podotykać.

Z tą kuzynką to musi ściema. Przez 11 lat, ho, ho, sama masturbacja też się znudzić może.

Gościula
    • yoma Re: Mąż zdradzał mnie ze swoją kuzynką 16.10.22, 02:23
      To ile tych terapii ten biedny chłop ma przejść?
    • jacknanuk Re: Mąż zdradzał mnie ze swoją kuzynką 29.11.22, 00:19
      To mysle ze masz trojkat. Maz zrobil ci dzieci ale czegis mu brakuje. Pogadaj z nim. Jesli nie pogadacie to moze sie wszystko rozwalic. Nie wierze ze tylko chofzi o madturbacje... fajnie ze wierzysz w bajki... kochasz go albo sie boisz prawdy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka